Skocz do zawartości
DanielPN

A może naszywki klubowe sobie zamówimy?

naszywka/naklejka  

23 głosów

  1. 1. naszywka/naklejka

    • 1.
      0
    • 2.
      1
    • 3.
      4
    • 4.
      0
    • 5.
      0
    • 6.
      1
    • 7.
      12
    • 8.
      2
    • 9.
      2
    • 10.
      1


Recommended Posts

czy coś się dzieje w temacie? :mrgreen:

bo jeśli mamy ustalony wzór naszywki to można chociażby do motohaft (co to mają na allegro naszywkę bmw gs) zwrócić się z zapytaniem czy zrobią, jak szybko i za ile? (pewnie trzeba by było się zorientować jaka ilość nas interesuje)

a jeśli chodzi o koszulki (nie wiem czy ustaliliśmy co ma na nich być) to może trzeba ustalić i podobnie jak z naszywkami zwrócić się do kogoś z zapytaniem. na szybko znalazłem taką stronę http://www.koszulki.com/cgi-bin/shop.pl?id=31&sid=33913913&pin=18234760321594&mod=51&kat=7763&pt=〈=pl&ppts=

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie było mnie jakiś czas na forum.Zadam tylko jedno pytanie:

Czy mamy jakieś konkrety co do naszywek i koszulek żebym mógł zobaczyć i podjąć decyzję zakupu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj przepraszam,juz zaglosowalem i sam sobie odpowiedzialem na pytanie. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przypomniałem sobie, że mój znajomy robi koszulki :oops:

mógłby nam je bez kosztownie obrobić i podrukować. Pozostałby tylko koszt koszulek i ew naklejek na koszulki do pokrycia. I flaszke dla niego ale myśle, że to i tak taniej by wyszło niż w jakiejś firmie, chyba że ktoś ma dojście..

a wogóle to jak ja bym sie zabrał z tymi koszulkami do Was? jak ja kufra nie mam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Peter - z transportem cos wymyslimy, nie bój żaby. Moge pomoc, mam 3 kufry, a czasem bywam w 3miescie autem, to moge tez zabrac przy okazji. No wiec prosze sie za to zabrac. Ja bym chyba od razu ze 2 sztuki nabył metodą kupna. :D Czekam na konkrety. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj ponownie napisałem do Cypryjczyka. Poprosiłem go o przesłanie Logo na maila. Zobaczymy czy zdania nie zmienił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pietroAT róbta te koszukli motek ciągle popsuty to choc w koszulce bym pochodził

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×