Skocz do zawartości
Rafaello

Wężyk spustowy

Recommended Posts

Witam,

może mi ktoś pomóc i powiedzieć gdzie powinienem wsadzić końcówkę tego wężyka. Wczoraj przy wymianie filtra powietrza zobaczyłem, że sobie luźno dynda :)

_MG_8045.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wężyk powinien iść po "wewnętrznej" stronie ramy w okolice dolnej strzałki. Tam na trytytkę mocujesz go do tego wężyka najbliżej dolnej strzałki mniej więcej w połowie szerokości widocznej na zdjęciu.

Tak przynajmniej jest w moim.

Gdybyś potrzebował zdjęcie - daj znać.

Na zdjęciu nie widać, ale zakładam że na końcu wężyka jest zatyczka. Żebyś przypadkiem syfu z dołu nim nie zaciągał.

Edytowane przez Dave

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z góry są 2 takie wężyki: Jeden od odpowietrzenia akumulatora, drugi z koreczkiem od spuszczania syfu z airboxa. Ten wygląda mi na odpowietrzenie akumulatora powinien być podłączony do krućca wychodzącego z pokrywki aku.

@Dave, zatyczka jest tylko na wężyku z airboxa ale on kończy się znacznie wyżej niż pozostałe (w okolicy cylindra silnika, pozostałe wychodzą pod moto przy wahaczu i muszą być otwarte)
Edytowane przez rPiotrek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z góry są 2 takie wężyki: Jeden od odpowietrzenia akumulatora, drugi z koreczkiem od spuszczania syfu z airboxa. Ten wygląda mi na odpowietrzenie akumulatora powinien być podłączony do krućca wychodzącego z pokrywki aku.

@Dave, zatyczka jest tylko na wężyku z airboxa ale on kończy się znacznie wyżej niż pozostałe (w okolicy cylindra silnika, pozostałe wychodzą pod moto przy wahaczu i muszą być otwarte)

Racja! Zakładałem, że wiadomo co to za wężyk i problem tylko w jego umiejscowieniu :)

Odnośnie odpowietrzania aku, to może mieć tak jak ja - żelowy. To by tłumaczyło dlaczego nie jest podłączony.

Mam nadzieję, że Pelixx to sprawdzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rPiotrek miałeś rację, że to odpowietrzenie akumulatora. Wężyk już znalazł się na swoim miejscu :-) Dzięki za pomoc!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×