Skocz do zawartości
logix

Sprzedam BMW F650 GS Dakar 2003/4

Recommended Posts

Witam,

Niestety przymierzam sie do sprzedaży mojego Dakara,

Motocykl z końca produkcji w 2003 r, pierwsza rejestracja 2004

oczywiście zarejestrowany i ubezpieczony z ważnym przeglądem

Motocykl wyposażony jest dodatkowo w

  • gmole górne i dolne,
  • stelaż do kufrów bocznych,
  • podwyższenie kierownicy bodajże o 33 mm,
  • aluminiową osłone chłodnicy,
  • osłony lagów tourtecha,
  • blokade na kask

  • nowy napęd wymieniony miesiąc temu oczywiście złoty DID wraz z zębatkami J&T ,
  • nowy akumulator wymieniony w marcu,
  • nowe opony wraz z wzmacnianymi dętkami (detki chyba michelina) założone w lutym Mitasa kostka,
  • nowe klocki hamulcowe z tyłu wymienione wraz z płynem miesiąc temu
  • nowy filtr powiertrza wymieniony w lutym

Do motocykla dorzucam:

  • nowy filtr paliwa!!! ( wszyscy wiemy ile kosztuje :P )
  • nowe klocki hamulcowe na przód
  • nowy filtr oleju wraz z olejem Motul 5100 10w40
  • nowe uszczelniacze przedniego zawieszenia wraz z olejem Bell Rey

Motocykl był sprowadzany rok temu z niemiec z przebiegiem około 40 tys cały czas serwisowany w ASO BMW!!!! posiadam wszystkie faktury, które oczywiście przekazuje następcy,

w motocyklu trzeba wymienić kanape lub oddać do tapicera ponieważ poszycie już popękało,

oraz zamontować lusterka, zostały urwane - trzeba nagwintować stare otwory ponieważ śruby mocujące się urwały oczywiście lusterka kupiłem nowe i oddam wraz z motocyklem (nie sprzedają samych śrub )

BMW jest wyposarzone w niesamowity oryginalny tłumik przerobiony u Edzia z EDHAUS - jeden z najlepszych gości od przerabiania fabrycznych tłumików, bardzo znany w świecie customowych wydechów zwłaszcza w wschodniej części naszego kraju.

Dżwięk jest poprostu niesamowity, filmik nie przedstawia go jak w rzeczywistości ale możecie sami posłuchać

Motocykl oczywiście prosty bezwypadkowy, nie skręcany z trzech innych w jedną całość.

Fotki dla zainteresowanych postaram się zrobić za około 5 dni jak wróce z urlopu

jeszcze nie jest wystawiony na allegro, chciałbym aby trafił w ręce forumowicza

cena na allegro będzie coś około 14 tys ale dla forumowicza opuszcze do 13 tys

a jak dobrze zagada to może dodam profesjonalne spodnie fly evolution biało czarne wraz z koszulką z tej serii (cena w sklepie 500 zł)

mój nr tel: 884-668-888 Konrad

dzwonić 24h

Pozdrawiam

Edytowane przez logix

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie ten tłumik nie jest żadnym plusem, a wręcz odwrotnie, podobnie film pokazujący katowanie motocykla

Edytowane przez przemekdab
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety dobor filmow fatalny. Mam identyczne odczucia co Przemek. O ile tlumik mnie nie razi to kopanie dziur wywoluje niemile uczucia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katowanie? Chłopaki wy pewnie jezdzicie swoimi tylko po miescie, zwróci uwagę na to że piach jest sypki mokry i jest grząskie podłoże heheh katowanie moto ładnie Sie bawicie ten sprzęt jest do tego terenu przystosowany, jest aukcja na allegro i tam stoi za 13900 zapraszam zainteresowanych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie każdemu mój tlumik musi sie podobać jedni wolą pudelki a inni dobermany czy to wada? Raczej upodobania, dla mnie to zaleta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łańcuch zawsze Sie czyści po wyjazdach niegruntowych no ale co osoba to opinia i widzę że mamy inne poglądy co do przeznaczenia dakara

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja sądzę, że dobrze, że logix umieścił te filmiki - potencjalni kupujący będą wiedziel,i że motek był intensywnie w terenie używany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alez ja nie mam nic do tlumikow i do jazdy w terenie intensywnie badz nie. Kopanie dziur to dla mnie taka dziecinada i ma malo wspolnego z jazda off ale kazdy robi co lubi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie nie rozumiem osób które twierdzą po jednym filmie że motocykl był katowany itp najłatwiej przylepic taka metke, cóż mamy takie społeczeństwo, zawsze można dogłębnie obejrzeć motocykl przed zakupem i samemu ocenić faktyczny stan moto

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydech mi się nie podoba - jestem zwolennikiem oryginałów ale ten drugi filmik mnie zabił

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie nie rozumiem osób które twierdzą po jednym filmie że motocykl był katowany itp najłatwiej przylepic taka metke, cóż mamy takie społeczeństwo, zawsze można dogłębnie obejrzeć motocykl przed zakupem i samemu ocenić faktyczny stan moto

.... widziałem dwa filmy!!! to kto Ci wcisnął ten drugi ???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem, chłopak chce sprzedać motocykl, wrzucił filmy jakie chciał a wszyscy się do niego przypier..ają. Jakby zamieścił zdjęcia wychuchanego motocykla, a później ktoś znalazłby te filmy, które są powyżej w sieci to dopiero by była afera. Dajcie ludzie na luz bo ADV się tu robi :evil:

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zgadzam sie, dajcie spokoj chlopakowi :)

ale tak z ciekawosci - nie do konca rozumiem idee zamieszczenia filmu nr 2 - kobieta jestem, logix - wez mi wytlumacz :) powaznie mowie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo widzisz logix trzeba było zrobić ze dwa zdjęcia przed supermarketem i ewentualnie filmik z parkowania przed Lidlem i był by spokój hehehehe;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więcej zdjęć pod adresem

https://picasaweb.google.com/kondon87/BMWF650GSDakar

Dla zdecydowanych osób, oraz przy rozsądnych negocjacjach dorzucę kompletny ubiór tj. kask FLY evolution XL, google smiths z rollami, rękawice fLY L (10), spodnie najwyższej serii FLY, Koszulke Fly oraz Buzzer widoczny na zdjęciach

no może jeszcze buty Maverica 43-44 ( cena kąpletu około 1000 zł) tylko dla rozsądnych kupujących takie gratisy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×