Skocz do zawartości
Jagna

Jak niski może być GS, czyli problemy niskiej kobiety

Recommended Posts

Przecież lagi można wpuścić na dwa centy głębiej bez dodatkowej rzeźby

No tak ale tu chodzi chyba o podwyższenie ;-)
taptarapta


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 4.06.2010 o 22:42, Klod napisał:

witam

Dakar 870 mm

Zwykły GS standard 780 mm

obnizony 750 mm

Pozdrawiam KLOD

Jako, że i ja należę do tych niskich, a powoli przymierzam się do większego moto, jestem żywo zainteresowana tematem wysokości siodła w F650. Mowa widzę była o GS, a ja jeszcze nie wiem, czy nie będę zmuszona do kupna starszego modelu ST. Dane techniczne podają, że siodło jest na wysokości 785 mm. Natomiast na tej stronie http://cycle-ergo.com/ w obu modelach przypisane są inne wartości. Możecie to zweryfikować? Obecnie mam siodło na wys. 785 mm, ale moto waży ledwo 135 kg. Sięgam do ziemi palcami. Kiedy podpieram się jedną nogą, jest spoko - nawet całą stopę uda mi się postawić, ale kiedy chcę obiema podciągnąć moto np. na parkingu - to już jest mniej komfortowo. No a jak tu się "bujać" motkiem o masie 200 kg? Dlatego będę raczej szukać obniżanego lub kombinować z obniżaniem. Jednak czy nawet model ST obniżyć można do tych 750 - 760 mm?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej przymierz motek jak gdzieś będziesz miała okazję, bo siodła są bardzo różnie rzeźbione, węższe, szersze itp , tak że wysokość podana w specyfikacji, czy zmierzona przez kogoś może być czasem złudna :) 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×