Skocz do zawartości
ramaraf

Schemat instalacji

Recommended Posts

Mam pytanko czy nie jesteście może w posiadaniu schematu instalacji elektrycznej? Mam problem ze światłami a mianowicie po załączeniu zapłonu odpalają się światła a na postojowym czyli zablokowanej kierownicy ciemnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość

Ramaraf, ale zablokowanie kierownicy to nie to samo co postojówki. Postojówki są w innej pozycji kluczyka. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość

A swiatla zawsze sie swieca po wlaczeniu kluczyka, nie mozna ich wylaczyc, no moze przez wyjecie zarówki H4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak ale po zablokowaniu kierownicy jest jeszcze pozycja dalsza czyli zablokowanie i postojowe. A co do świateł chcesz powiedzieć że moto zapala się na włączonych światłach, bo jak by nie patrzeć to ni jak nie ma osobnego włącznika świateł :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość

Jesli chodzi o postojówki to masz racje, natomiast swiatla krótkie/długie swieca sie non stop a przy odpalaniu tylko, cale napiecie kierowane jest na rozrusznik i tylko w tym momencie swiatla sie nie swieca przez te 2-3 sekundy pracy rozrusznika :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tak :) choć mam już spore doświadczenie na moto to ciągle się uczę :) dzięki za odpowiedź ale i tak mam problem ze światłami ponieważ na światłach mijania świecą mi oba żarniki dość słabo widać jakieś zwarcie :) tyle że bez schematu to muszę szukać na pałe :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawa rozwiązana -wcześniejszy właściciel poprzekładał kable w kostce przy żarówce i w przełączniku świateł też nie było styku. Wszycho gra dzięki za pomoc :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalazłem jedynie taki do f650 jeszcze nie sprawdzałem zgodności z naszym sprzętem ale sądze że wiele może mieć podobnego d8881b9010c8aee5m.gif

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×