Skocz do zawartości
Danny

spłaszczone węże wodne-pomocy

Recommended Posts

Witam potrzebuje pomocy , właśnie wróciłem z wycieczki i zauważyłem że mam spłaszczone węże wodne , było dzisiaj gorąco nie wiem może od tego, ale nie sądzę wygląda mi na to jak by pompa wydawała podciśnienie ale coś był przytkane, w samochodzie wyglądało to jak by się termostat nie otwierał a f 650gs tego termostatu nigdzie nie widzę , później jak silnik ostygł otworzyłem korek do chłodnicy , węże się automatycznie napełniły. i mam takie pytanie od czego to tak się stało i jaką mam gwarancję że to się już nie powtórzy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymień korek do chłodnicy .

Może wystarczy dokładnie wyczyścić .

Sprawdź korek w naczyniu wyrównawczym - czy nie jest zbyt szczelny .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaobserwuj,czy w zbiorniczku wyrównawczym płynu chłodzącego PODCZAS PRACY SILNIKA nie pojawiają się pęcherzyki powietrza.Wcześniej zrób,to co komir powyżej napisał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdź to o czym napisali przedmówcy a termostat jest w chłodnicy po lewej stronie tam gdzie od dołu wychodzi wąż. Jest tam spora zawleczka nią jest zabezpieczony dekiel termostatu. Sprawdź jeszcze czy masz dobrze odpowietrzony uklad i odpowiednią ilość płynu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki koledzy problem załatwiony termostat jest ok sprawdzałem przy gotującej się wodzie , moim zdaniem poprzedni właściciel źle zamontował termostat i gdy temp rosła to się zawieszał i nie otwierał zaworu zamontowałem tak jak mam być i jest ok :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×