Skocz do zawartości
Looksgoodinred

kask offowy dla bialoglowy...

Recommended Posts

Mam problem, musze kupic offowy kask - nie bylby to problem, gdyby nie fakt, ze mam jakas taka mala glowe i fakt ten sprawia, ze we wszystkich offowych kaskach jakie probowalam kupic (kobiecych) mam odslonieta cala twarz i jak zaloze google (dzieciece zreszta -tak tak - dzieciece! :P) to caly dol twarzy jest odsloniety. Nie tylko, ze to rzutuje na efekt estetyczny - wygladam delikatnie mowiac glupio - ale jeszcze kazda galaz etc. wali mnie prosto w pysk, co przy pewnych predkosciach nie jest wskazane ;) Dziewczyny! ( i nie tylko ) poradzcie - moze macie taki co pasuje albo ktos ma - teraz uzywam duo-sportowy kask, ktory jest fajny ale do offu (stricte) jest troche za goraco poniewaz ma szybke, ktora czasem otwieram, zeby sie "ochlodzic" i to skutkuje posiadaniem np. piachu o oczach ;)

Z gory dzieki za pomoc :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam zwykłego integrala póki co... enduro kupię dopiero latem albo zimą...

a marzy mi się taki (ebay.com)

$(KGrHqVHJE4E88eUSnL7BPm)Q4Pjqw~~60_12.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam zwykłego integrala póki co... enduro kupię dopiero latem albo zimą...

a marzy mi się taki (ebay.com)

$(KGrHqVHJE4E88eUSnL7BPm)Q4Pjqw~~60_12.JPG

No slicny :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MeJustine -

taki znalazlam MSR Velocity, moze nie dokladnie taki jak tamten ale moze byc co? Jego duza zaleta jest cena a takze bardzo dobre opinie (Dirt Rider Magazine http://www.dirtrider.com/tests/gear/141_1006_msr_velocity_helmet/ i moja kolezanka (linka nie posiadam :P ). Egzemplarze wystepuja takze w innych konfiguracjach kolorystycznych - czyli do wyboru do koloru :mrgreen:

Cena stosunkowo niska : znalazlam za ok.$135 vs. $580 za SHOEI (gdzie wiadomo marka)

Tak sobie pomyslalam, ze dam ci znac bo wspominalas o kupnie w przyszlosci ;-) niewiem ile taki kask kosztuje w Polsce ale gdybys sie zdecydowala i go kiedys tam chciala a powiedzmy ceny bylyby lepsze tutaj to wal jak w dym chetnie pomoge :beer:

msrracingstarletvelocit.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam problem, musze kupic offowy kask - nie bylby to problem, gdyby nie fakt, ze mam jakas taka mala glowe i fakt ten sprawia, ze we wszystkich offowych kaskach jakie probowalam kupic (kobiecych) mam odslonieta cala twarz i jak zaloze google (dzieciece zreszta -tak tak - dzieciece! :P) to caly dol twarzy jest odsloniety. Nie tylko, ze to rzutuje na efekt estetyczny - wygladam delikatnie mowiac glupio - ale jeszcze kazda galaz etc. wali mnie prosto w pysk, co przy pewnych predkosciach nie jest wskazane ;) Dziewczyny! ( i nie tylko ) poradzcie - moze macie taki co pasuje albo ktos ma - teraz uzywam duo-sportowy kask, ktory jest fajny ale do offu (stricte) jest troche za goraco poniewaz ma szybke, ktora czasem otwieram, zeby sie "ochlodzic" i to skutkuje posiadaniem np. piachu o oczach ;)

Z gory dzieki za pomoc :D

Jest jeszcze opcja wypiecia szybki w AFX'ie i jezdzenia w goglach... Do mojego gogle sie troche nie mieszcza bo wymiarowe sa, ale Twoje dzieciece moga pasowac :roll:

Zaraz mi sie dostanie, ze za pomoca Forum z zona sie komunikuje, ale dla usprawiedliwienia powiem, ze na delegacji jestem :cool:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×