Skocz do zawartości
KRUZOE

KUPIĘ lusterko prawe oryginalne

Recommended Posts

Jak w temacie.

Kupię lusterko do F650GS 2005r

Aż wstyd się przyznać, wywaliłem się z motorem w trakcie wprowadzania go na podwórko.

Lusterko stłuczone i urwana śruba kontrująca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sruba kontrujaca? za 1 komplet w salonie BMW 52PLN wiem bo kupiłem dwa :lol: i znów musze kupic hahahawiedza na czym zarabiać. Jesli chodzi o kontrujaca to ta nakręcana z góry?? mam takie dwie :D jak na fotce:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mogę Ci dorzucić trzeci taki komplet.

Też już te śrubki kupowałem.

to o jaką śrubke Ci chodzi?? mi by sie przydała ta z długim wkręcanym w kierownice gwintem.

a lusterko Ci szklarz wytnie okrągłe i wklei w to miejsce gdzie powinno być :lol: wiesz oco chodzi, bo mi brak słów nie wiem jak to nazwać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z autopsji moge powiedziec ze wyjscia na polamane bezpieczniki sa 2 8-)

skladane lusterka KTM/HUSQVARNA - okragle spore lustro uchwyt skrecany sruba ampulowa (glowna roznica w porownaniu do tandetnej chinszczyzny z lustrem w ksztalcie bo ja wiem ..powiedzmy liscia)

Lusterka identyczne jak oryginalne w G650X firmy BUMM okragle lustro ale metal zakonczony gwintem - wkrecane bezposrednio w uchwyt klamki - wada przy uderzeniu sie nie zlamie - brak bezpiecznika - w larssonie numer czesci 5330132 opis: lusterko (1szt.) lewe/prawe, czarne okrągłe Suzuki

jakby ktos potrzebowal te srubki na bezpieczniki to conajmniej 4 mam ... nowe sruby z bezpiecznikami sztuk 2 na polce takze ale te leza na wypadek jakby ktos kiedys chcial zanabyc ode mnie motor z oryginalnymi lusterkami :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odświeżam temat - tez kupię prawe orydżinalne lusterko do f650 gs/Dakara, jesli ktokolwiek ma :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja kupiłem tutaj: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=12882723 czekałem miesiąc i było drogo. Decyzja należy do ciebie. Ale dzisiaj szukając dla ciebie linku znalazłem lusterka podobne jak w naszych Dakarach w przystępnych cenach na alledrogo. Może najpierw sprawdź w BMW?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.allegro.pl/item1090472350_bmw_g650x_country_hp2_moto_dakar_f650_lusterko_lp.html

pojawiły się akcesoryjne, dość tanio ... pisaliście że chcecie oryginał bmw - takie mam , ale nie żebym chciał wciskać używkę w cenie nówki - wybór należy do Was :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłbym od Ciebie Miko, ale ty nie masz tych zajebiaszczych/magicznych śrubek, a ja mam zamontowane jakieś japońce ze skutera i co najciekawsze chyba z nieoryginalnymi śrubami, jutro jak będę miał czas to podeślę zdjęcia. :x

Cholera ... ale ta cena! :oops:

A i co najgorsze musiałbym kupić dwa bo moje z tyłu jest gładkie jak ... pupcia niemowlaczka :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cholera ... ale ta cena! :oops:

dlatego ja kupiłem za 100 dwa uniwersalne składane :D i teraz oryginały mi zalegają

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

takie mam w moim Xchallenge i polecam - w porownaniu do najtanszej skladanej chinszczyzny te maja skrecane przeguby co powoduje ze z czasem sie nie wycieraja tak bo mozna je mocniej skrecic (ale nie na tyle mozno zeby sie nie skladaly :D )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeśli mowa o składanych - to takie? - http://www.allegro.pl/item1069868784_lu ... _nowe.html

dokładnie takie i w tym sklepie :mrgreen: - http://www.sklepef.pl/shop/174/48527-4196-lusterko-uniwersalne

ps. trzeba rozwiercić w manetkach gwinty z 8 na 10 drobnozwojową 10x1,25 !

zlookaj w połowie 1szej str. tego wątku - http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=19&t=778&p=1631

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miko, ja to chyba za dużo tego piwska siorbię :drinkbeer: - pisałem że mam gładkie lusterka z tyłu, a mam dokładnie takie jak Ty, czyli z tymi trzema nazwijmy to 'paskami" :roll: także temat odkupienia od Ciebie prawego byłby otwarty z tym, że musiałbyś mieć te śruby mocujące, bo w tych lusterkach, które obecnie posiadam są inne. :evil: Daj znać czy coś dałoby się wykombinować :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moje oba póki co dalej zaklepane :D a śruby niestety 50zł od szt... bmw

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to mocowanie lusterka zrobił tokarz wzorując się na oryginale i wszystko wygląda i jest Bardzo dobrze wykonane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×