Skocz do zawartości
DYROTON

To wszystko przez .... :) brak hamulców!

Recommended Posts

Motumb zapomniałeś dodać-

I bacikiem połachocą po zadzie :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Zwierz nie buntuje sie jak mu siodlo i wedzidlo zakladaja? :-D

Troszkę się buntuje, bo bardziej wolę na oklep. Za to bacik to jest to :-D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cox!!! Kawał dobrej roboty!!! Dziękuję Ci za WIELKĄ pomoc PRZYJACIELU!!!!

A co Wy na to???? Co powicie na ten mokry silnik? Czy przednia opona mogła się tak zużyć przy 14000 km? Rok produkcji 2009.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opona mogła się zużyć moje scorpiony po 12 kkm są na granicy zużycia i przód i tył, według mnie moto ostro traktowane mocno kręcone do odcięcia świadczą o tym przebarwienia na rurach wydechowych, silnik albo ktoś próbował doczyścić jakimś specyfikiem albo nie wiem co wygląda jak potraktowany farbą do konserwacji podwozia wygląda jak malowany tyle z fotek, kufry wyglądają jak wyglądają znaczy albo był szlif albo jakaś obcierka dowodzi tego też przytarty boczek i dziób, plamy na boczku prawdopodobnie od płynu hamulcowego. Sadza na łączeniach rury wydechowej cóż różnie można interpretować ale ja uważam że moto było katowane ostro a rura nie jest idealnie szczelna i sadza wyszła na wierzch.

Ale ja się nie znam (to ostatnio modne na forum stwierdzenie) tak tylko wrzucam moje spostrzeżenia dla zainteresowanego do rozważenia pozdro Dyro :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki elektrican! Piszcie bo jutro rezerwuje bilety na wylot do szczecina i powrót na kołach? Jutro także mam dać 100% info czy kupuję czy nie!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie nie jest aż tak źle, opony w Tenerze oryginalne po 9 tyś km miałem podobnie zjechane, wg mnie jeden dba bardziej inny mniej, zastanawia tylko ten "mokry" (jeśli faktycznie) silnik, reszta nie budzi moich podejrzeń, można powiedziec że normalne ślady użytkowania... w końcu o ile może być w nim licznik przekręcony...? :roll:

no chyba że o tyle... widać jest możliwe :shock:

http://otomoto.pl/bm...c-M3254547.html

ale musiałby byc podobny, a wygląd się nie bardzo zgadza..

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie nie jest aż tak źle, opony w Tenerze oryginalne po 9 tyś km miałem podobnie zjechane, wg mnie jeden dba bardziej inny mniej, zastanawia tylko ten "mokry" (jeśli faktycznie) silnik, reszta nie budzi moich podejrzeń, można powiedziec że normalne ślady użytkowania... w końcu o ile może być w nim licznik przekręcony...? :roll:

no chyba że o tyle... widać jest możliwe :shock:

http://otomoto.pl/bm...c-M3254547.html

ale musiałby byc podobny, a wygląd się nie bardzo zgadza..

Dakarowy brałbyś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy brałbyś?

8-setkę czy tego małego Twina o którego pytasz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym się poważnie zastanowił tak odbarwić rury w tym twinie to naprawdę trzeba się dobrze postarać jeszcze nie widziałem w żadnym i co z tym silnikiem? Koniecznie kontrola w serwisie, znasz przeszłość tego moto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie nie jest aż tak źle, opony w Tenerze oryginalne po 9 tyś km miałem podobnie zjechane, wg mnie jeden dba bardziej inny mniej, zastanawia tylko ten "mokry" (jeśli faktycznie) silnik, reszta nie budzi moich podejrzeń, można powiedziec że normalne ślady użytkowania... w końcu o ile może być w nim licznik przekręcony...? :roll:

no chyba że o tyle... widać jest możliwe :shock:

http://otomoto.pl/bm...c-M3254547.html

ale musiałby byc podobny, a wygląd się nie bardzo zgadza..

Kartka na liczniku - zwala z nóg :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8-setkę czy tego małego Twina o którego pytasz?

Dakarowy! Myślałem o tym właśnie małym Twinie!!??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ten? Czy cena nie jest zbyt wysoka???? Czy lampę także trzeba zmieniać? Km liczy raczej w milach, czy tak????

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-abs-f650-gs-jak-nowy-M3156087.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ten? Czy cena nie jest zbyt wysoka???? Czy lampę także trzeba zmieniać? Km liczy raczej w milach, czy tak????

http://otomoto.pl/bm...y-M3156087.html

Ładny jest, cena też :shock: , nie wiem jak w BMW z tymi lampami, ale wcale nie zdziwiłbym się że trzeba je wymieniać.. :roll:

W Tenerce np. była lampa której to wymieniać nie trzeba było - świeciła centralnie ;-)

Kilometry na pewno w milach więc następny ukryty dodatek, wypicowany do sprzedaży, ale wiesz w obecnej sytuacji polecam Ci motocykl forumowy, pewny i sprawdzony, przejechałem nim nawet bramę na Transfoarskiej :-D i nic niepokojącego nie wyczułem :lol: (to tak a propos oceny stanu technicznego) :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lampa w 800 i 650 Twin reguluje sie góra dół i na boki więc całkiem możliwe że nie jest konieczna wymiana jej ale mogę się mylić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lampa w 800 i 650 Twin reguluje sie góra dół i na boki więc całkiem możliwe że nie jest konieczna wymiana jej ale mogę się mylić.

Tu chodzi o kształt rzucanego światła, a tego tą regulacją nie załatwisz.

Realoem podaje 2 różne numery części dla reflektorów LHD i RHD, więc raczej nie da się przestawić...

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=0218&mospid=51595&btnr=63_1193&hg=63&fg=05

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do zamknięcia! Ugadany już jestem z Piotrkiem!!! Jego moto niedługo będzie MOJE!!!!!!!!!!!

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to wszystko przez .......Lara'ę !!! To pewnie ten brak hamulców!!!! :-D :beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje! :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to wszystko przez .......Lara'ę !!! To pewnie ten brak hamulców!!!! :-D :beer:

eee jak zawsze wszystko przeze mnie! :-D

Dyroton miałam później wyrzuty sumienia... Dobrze, że nic się nie stało!

Gratuluję szybkiej decyzji i nowego motka :beer:

ps. A hamulec już jest!

Edytowane przez lara07
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eee jak zawsze wszystko przeze mnie! :-D

Dyroton miałam później wyrzuty sumienia... Dobrze, że nic się nie stało!

Gratuluję szybkiej decyzji i nowego motka :beer:

Oj tam, oj tam!!! hamulce!!! Słowacki szlak czeka!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No gratulacje Dyro oby interes się skonsumował ;-)

już nie piszę ile jestes winien..

to ja Ci podpowiedziałem.. bierz forumowego :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×