Skocz do zawartości
tomekm

Gdzie kupić zestaw naprawczy pompy wody

Recommended Posts



 
Chodziło mi o te szczekające paskudy czasem zarośnięte po pępek ;/

Ej ej ej, ale owczarki to Ty szanuj :-D

5021335c320b69635803f67ce22806fa.jpg

Wytapatalkowano z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak jak już o zwierzętach. Wolał bym na cycatej krówce niż na psie ale psa dosiadam i dobrze mi na nim ;) 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 21.02.2019 o 07:18, Jezier napisał:

1. To forum wbrew pozorom nie jest anonimowe.
2. Nie bój się używać przecinków.

Darz Bór!

Ride, eat, sleep, repeat!
 

1. Używane nicki zamiast danych osobowych nie do końca czynią nas anonimowymi bo każdy związany z ich wizerunkami i avatarami, czasem na zlotach się widujemy i w ogóle jakoś każdy stara się jak w życiu zachowuwać. Że tu można na forum troche dać upust emocjom to tż jak w życiu. Życie.

2. Dzięki, te kropki zamiast przecinków też mnie męczyły, jakoś tak nie mogłem wyrazić zdania/ emocje wyrazić tak jak by. Dzieki Twojej uwadze i tu i "prywatnie" dużo łatwiej jest mi formułować teraz myśli w piśmie :) Staram sie jeszcze nie edytować ale moja natura do dopieszczania wsztkiego od motonga poprzez graty i narzędzia w garażach i pracy po chęć ładne składnie wyrażania, czasem może za bardzo ale z szacunku, żeby było szczerze sie staram, czasem mam potem inny punkt widzenia chyba jak każdy.

Dasz bór wzajemnie, na początku poprzedniego sezonu Policjant (jakiś chyba  myśliwy) wręczając mi mandat mówił w nawiązaniu do jakiegoś przysłowia myśliwych, że jak na początku sezonu dostanie się mandat to reszta sezonu bez i się sprawdziło. Chociaż nie moja bajka bo raczej z markerów kulkami chyba wolę to sentyment mam.

Edytowane przez JakubL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a sie rozpisałem z rana, kawa z tej samej biedry i tak samo parzona, dzień dobry tak jeszcze spontanicznie ogólnie :default_cafe2:może dlatego że dużo fajnych tematów nie w temacie na forum.

Z moją naturą chęć poukładania ich i też z szacunku w innych działach się udzielać bo chyba po to są ale uzależnienie i detoks pewnie by mnie czekał.

Nie widzę jednaj działu "rozwiązywanie sporów" a do kącika dyskusyjnego raczej jak w wysypisko.

Postaram si w miare mozliwości,  zara  może nawet do zlotów, lokalnych ustawek po kontuzji dochodze do siebie i całoroczny sezon niebawem czas kontynuować.

Fajnie mi tu tera na chile obecną, nie tylko ze względu na kopalnie wiedzy :) 

Edytowane przez JakubL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, JakubL napisał:

Dasz bór wzajemnie, na początku poprzedniego sezonu Policjant (jakiś chyba  myśliwy)

Nie obrażaj człowieka i nie rób z niego kogoś takiego zwykłego. W końcu wypowiadasz się o szwagrze Zwierza. NO!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Jarek napisał:

Nie obrażaj człowieka i nie rób z niego kogoś takiego zwykłego. W końcu wypowiadasz się o szwagrze Zwierza. NO!

Czytając troche sie przestraszyłem że Zwierz to jeden z forumowiczów i cos opacznie zrozumiałeś bo Szwagier Zwierza jeśli nie daj Boże o Nim mowa mądrze prawi i szacun chciałem okazać. Mam z jednej strony nadzieje , że chodzi o tego Policjanta z mojej autentycznej historii a z drugiej nie, bo mandat minimalny, pasjonat innej pasji niz moja, fajny tekst mi sprzedał, zainteresował tym mnie pozytywnie.

Edytowane przez JakubL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy bez podtekstów było. No o to chodziło?

Edytowane przez JakubL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty tak na co dzień gadasz sam ze sobą?

Wiem, że do działu męskiego zostało Ci 2970 postów, ale żeby tak post pod postem? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gadać " każdy moze, troche lepiej lub troche gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi, inaczej sie udusi. Uffff"

Dodatkowy dział chętnie ale nie tym sposobem. Na zlotach oceny i cyfry ważniejsze dla mnie.

Post pod postem, jak kropki i edytowanie uczę się całe życie ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



Czytając troche sie przestraszyłem że Zwierz to jeden z forumowiczów


I bardzo słusznie, Zwierza się należy bać, bo to jeden z forumowiczów :-D
Jak mówi inne myśliwskie przysłowie:
"Zwierz jest dziki, Zwierz cię zbije,
Zje kiełbasę, wódkę spije"
Albo, co gorsza, wódkĄ spije...
No i
"Mimo że nie nosi mieczy,
To dębinę zabezpieczy."

Wytapatalkowano z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bać sie kogos z forumowiczów? Nie w mojej naturze i, w życiu prywatnym z uniesioną haubicą z każdym można się dogadać. Przysłowie dobre, wódki ci u mnie dostatek i spić się dać raz na jakis czas to samo zdrowie.

Nie nosi mieczy znaczy nie musi bo siłą perswazją potrafi trunki obronić? ale po co jak nie ma przed kim bo wszyscy mają towaru w bród i każdy każdego częstuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, JakubL napisał:

....w życiu prywatnym z uniesioną haubicą z każdym można się dogadać

No trochę strach z Tobą gadać - szczególnie jak chcesz gadać w obecności uniesionej haubicy ;)

Haubicadziało kalibru od około 75 mm wzwyż, o krótkiej lufie (od 10 do 30 kalibrów) i małej prędkości początkowej pocisku, przeznaczone głównie do strzelania stromotorowego. Stosowana przede wszystkim do prowadzenia ognia do celów ukrytych za przeszkodami terenowymi. Dzięki zastosowaniu zmiennych ładunków miotających jest możliwe dokonanie zmiany stromości toru pocisku i donośności strzelania przy tym samym (stałym) kącie podniesienia.

image.png

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Jarek napisał:

No trochę strach z Tobą gadać - szczególnie jak chcesz gadać w obecności uniesionej haubicy ;)

Haubicadziało kalibru 

Znowu plama, co za pech ;/  na kacu, wczoraj jakieś disco z żonką do późna balowaliśmy. Chodziło mi o to co osłania hełm rycerski ;)

Dzięki, że zwróciłeś uwagę bo czasem sie zdarza gupotę palnąć, fajnie sie posmiać ale fajnie sie czegos nauczyć przy okazji i wyciągnąć wnioski ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odstaw to co bierzesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 22.01.2019 o 09:39, Jarek napisał:

oczekuję odpowiedzi co zrobił z otworem w obudowie w pompie, który najpewniej w tym momencie został zatkany w związku z tą operacją - bo w oryginale znajduje się dokładnie pomiędzy simeringami ... ;)

Obiecałem ze jak Kolega zamieści patent z obcinaniem simeringów to się podzielę i choć czasem ciężko dotrzymać słowa bo oczekiwania były inne ale słowo się rzekło.

Wszystko w miare ok, ale jak powyżej słusznie zauważyłeś że zatkają otwór. On sugeruje rozwiercić co również tu Koledzy jako żart sugerowali i jak dla mnie to nieco chałturnicza metoda ale kwestia gustu. Jakiś pomysł jest i podziękowania dla Kolegi jak by nie było, może u Niego się sprawdza, może u kogoś też.

http://forum.bmw-klub-motocykle.pl/viewtopic.php?f=18&t=35020 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli procedura jest do powtórzenia 2-krotnie. Powiedzmy wpychamy je głębiej po 40 tys., a płycej po 80 tys. Do trzeciej wymiany silnik raczej już nie dożyje...

 

Wiedza porażająca...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, raby napisał:

Czyli procedura jest do powtórzenia 2-krotnie. Powiedzmy wpychamy je głębiej po 40 tys., a płycej po 80 tys. Do trzeciej wymiany silnik raczej już nie dożyje...

 

Wiedza porażająca...

Eee... tam. Zawsze można wyfrezować głębiej i będzie następne 40kkm - gdyby jednak silnik dożył ... I tak zaoszczędza się  2 x po 3 zyle na uszczelniaczach. Zysk jak cholera, ale jaka sztuka zaawansowanej technologicznie prowizorki ;)

Ty sposobem mamy naprawioną pompę wody i dołączamy patent do: zaspawanej zębatki zdawczej, oringu NBR do zacisku, małym druciku w dyszy dla oszczędności paliwa czy lekko rozwierconej dla większej mocy, albo spiłowaną podstawę żarówki dla przerobienia konta padania światła lampy "angielskiej" Lista jest długa, ale niech te przykłady uświadomią nam na co możemy trafić od kogoś z dumą piszącym w ogłoszeniu: " ...stan idealny, sam na bieżąco serwisowałem ... " ;)

Da się? Pewnie, że się da ... https://www.auto-swiat.pl/naprawy-od-ktorych-bola-oczy/zhk78xl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grunt że w Autor patentu dokładnie wyjaśnił sprawe, z mojej strony dzieki Mu bo dociekliwy jestem i na pewno swoją prace i czas poświęcił.

Najwżniejsze że @tomekm ma jakąś opcje do wyboru, odpowie sobie na pytanie  Gdzie kupić zestaw naprawczy pompy wody

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że od 2012 Tomek już zdążył z tą pompą zrobić, ale mogę się mylić...

Wytapatalkowano z magicznego pudełka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno, dla zainteresowanych tematem w sumie a nie konkretnie dla Tomka bo to chyba ostatnia opcja związana z tym tematem.

Poza tym obiecałem @Jarekowi, że dam znać jak dokładnie technicznie wyglądał patent z cięciem simeringów i dopiero niedawno dostałem odpowiedź od Autora.

Rozumiem że temat można zamknąć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, JakubL napisał:

Poza tym obiecałem @Jarekowi, że dam znać jak dokładnie technicznie wyglądał patent z cięciem simeringów ....

Spoko, spoko ... jak o mnie chodzi to opisałem metodę "przed". Zresztą nie tylko tą, ale znajomość "metody" w zasadzie jest informacją czego i jak robić nie wolno! - no chyba, że na końcu świata, ale to już inna sprawa. Na końcu świata mechanika czasem musi być inna jak w cywilizacji .... - czego mieszać nigdy nie wolno!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×