Skocz do zawartości
kptBurek

[2013] F700GS i F800GS

Recommended Posts

A ilu naszym forumowiczom pękł taki wahacz? Bo nie spotkałem się z takim przypadkiem przez ten czas jak tu jestem.

Czyżby nikt nie miał odwagi się pochwalić? ;-)

no wlasnie kto sie pochwali?

Felgi sie gna i to wiekszosc potwierdzi ale o rami nie slyszalem.

Ale zlamany wahacz w ktmie i owszem. Opowiadal o tym wlasciciel naszej noclegowni z ukrainy ktory organizuje rajdy. Nawet fotki mial.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wlasnie kto sie pochwali?

Felgi sie gna i to wiekszosc potwierdzi ale o rami nie slyszalem.

Ale zlamany wahacz w ktmie i owszem. Opowiadal o tym wlasciciel naszej noclegowni z ukrainy ktory organizuje rajdy. Nawet fotki mial.

W Hondzie był ony złamas ! ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja po powrocie z dzisiejszego latania wziąłem latareczkę i dokładnie obejrzałem spawy ramy, wahacz i jeszcze kilka innych newralgicznych punktów. Nie znalazłem absolutnie niczego niepokojącego, a mam pewne doświadczenie i umiem dostrzec nadwerężony spaw lub pęknięcie. Nie twierdzę, że te rzeczy się nie zdarzają, na pewno częściej niż powinny, ale ryzyko chyba jest minimalne i zapewne w tle każdej takiej historii jest coś, o czym się nie dowiadujemy, jakiś dzwon, uderzenie itp.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tu się naczytałem, że chyba od dzisiaj będę pchał swój motong - i to tylko po równym, żeby się nie rozpękł :-))

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde... dobrze że to wszystko przeczytałem po wyjeździe... inaczej nigdzie bym nie pojechał. No, może do Czech. i koniecznie na kwatery, żeby nie obciążać motków obozem... A my, głupi, zamiast po drodze zrzucać ciężar to jeszcze dopakowywaliśmy winami, muszelkami itp... Idę prześwietlać spawy...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwnie troszkę autor tego artykułu uzasadnia zastosowanie suchej miski olejowej. Coś mnie się wydaje, że takie rozwiązanie ma służyć nieco innym celom, niż te zaprezentowane w artykule.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

autor miał na myśli przede wszystkim to , że twin ma swoje lata i nie jest konkurencyjny . a sucha miska faktycznie pozwala na niższy montaż zespołu napędowego . to popularne w wyścigowych samochodach , a w motocyklach pozwala na bezkarne latanie na kole :D . bezkarne czyli z ciągłym smarowaniem silnika . zmiana konstrukcji pozwoliła BMW na mniej skomplikowaną budowę zbiornika paliwa - koszty są niższe , zbiornik będzie na górze /ale niżej niż przy normalnym a nie pochylonym do przodu silniku /  a nie pod tyłkiem . a że konkurencja poszła trochę do przodu to fakt - africa jest konkurencją f800gs i trzeba było coś z tym zrobić . KTM-a 1090 nie wspomnę , to ta sama klasa cenowa - może nie do końca w cennikach dealerów w Polsce , ale po pierwsze zawsze warto rozmawiać /a mozna , chłopaki też chcą coś sprzedać .../ , po drugie Niemcy po sezonie robią takie wyprzedaże że np jak kończyli z 1050 to było 8900 euro :D . można ? można . BMW musi się liczyć przede wszystkim z KTM - żarty się skończą gdy wejdzie to produkcji coś tańszego i mniej skomplikowanego jak 1090 . a wejdzie . yamaha też w końcu coś wymyśliła - może tracer 700 to nie jest konkurent f700gs /kurde jak na psie człowiek na tym wyglada , nawet przy moim wzroście , fuj :default_icon_e_biggrin:/ , tracer 900 to nie f800gs , ale nowa tenera może zrobić kuku . kawa nie ma ambicji w tym segmencie , przynajmniej nic nie słychać . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej powiedzcie kiedy ten f850 wejdzie. Bo dobrze byłoby sie przymierzyć zeby upolować ostatnie wypusty starego, nieciekawego f800 ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zobaczysz na najblizszych targach w słonecznej Italii . nawet chłopaki z serwisu nic nie wiedzą - albo palą głupa :default_icon_e_biggrin: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzałem 3 min i mam pytanie: czy on go odpalił w ogóle? :cafe4:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś dał radę bez przewijania? Mogli by manetki mu dokręcić, kręci kółkiem, wszystko się rusza jak mega tandeta.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rajder, w porównaniu do filmików reklamowych konkurencji, też dupy nie urywa, jestem na nie :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz się liczą inne umiejętności, nie tak łatwo jest telefon z motorem i interkomem sparować o wyznaczeniu trasy na apce nie wspominając.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie przerasta sparowanie 3x SRC . 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Pawel napisał:

Mnie przerasta sparowanie 3x SRC . 

Dlatego tym razem chcę kupić coś innego niż to jebane SRC :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, dakarowy napisał:

Dlatego tym razem chcę kupić coś innego niż to jebane SRC :D

A może to trzeba po prostu na czeźwo :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Pawel napisał:

A może to trzeba po prostu na czeźwo :default_laugh:

Taniej wyjdzie kupić inny :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, artex napisał:

A ja myślałem, że tylko mnie SRC nie lubi :/

I po co to zmieniać? Jak Ty tak lubisz jak nikt Cię nie lubi ... ;)  Czasy w których żyjemy i te które nadchodzą będą dla Ciebie wspaniałe w tym względzie :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cd rozważań na temat SRC 

und hier gehen wir auf die neue Maschine von BMW

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×