Skocz do zawartości
Logan

Szczęśliwe powroty / meldunki ;)

Recommended Posts

Wróciłam z Czarnego Lądu :)

Szczęśliwie.

Już bym gdzieś pojechała ;)

A Kostek w jakim stanie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kostek jeszcze w Afryce. Ale w stanie bdb. Tylko brudny :) ale super motek z tego Kostka jest :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kostek jeszcze w Afryce. Ale w stanie bdb. Tylko brudny :) ale super motek z tego Kostka jest :)

Qrczę , jak Ty to robisz , że tyle szczęścia na raz łapiesz ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczęście jest tu a nie ma gdzie indziej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kostek jeszcze w Afryce. Ale w stanie bdb. Tylko brudny :) ale super motek z tego Kostka jest :)

Jakby to powiedzieć ... sylwester.... Nowy Rok ..., a i tak jakieś żale ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Melduję powrót z IZI Meetingu.

Prawie 1200 km zrobione, bez strat.

Pozdro dla wszystkich spotkanych na evencie i w trasie ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozpoczynając dojazd do Bornego zawitałem do Gdańska i pobawię się w okolicy do Piątku.

Piwo, wino, kino i takie tam :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozpoczynając dojazd do Bornego zawitałem do Gdańska i pobawię się w okolicy do Piątku.

Piwo, wino, kino i takie tam :)

Żebyś tylko zdążył do piątku dojechać. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezier, wyrażam zgodę na wjazd do mojego miasta :cool:

Patrz PW :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, że nie zapytałem wcześniej. Znaczy się, że 2 dni spędziłem tutaj nie legalnie :shock: . Niestety nie żałuję :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Konsekwencje zostaną wyciągnięte, a z uwagi na kompletny brak skruchy, będą surowe! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja już w domu. Po wjeździe do polski nawet się ucieszyłem, ale potem musiałem przejechać przez Rzeszów i Radom i szybko mi przeszło ;-).

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pyrlandia.

Załapałem się na szczęśliwych kibiców Kolejorza wracających z meczu, Żabka przeżyła oblężenie (30 minut w kolejce).

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Melduję powrót z trasy. 4 dni. 2500 km...

a5e75719ac0f40a575cd4f1626356878.jpg

Kropka, MotoTroter, Pszemo - dzięki

Edytowane przez Doodek
  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Melduję powrót z trasy. 4 dni. 2500 km...

a5e75719ac0f40a575cd4f1626356878.jpg

Kropka, MotoTroter, Pszemo - dzięki

No to se jeziorko pierdykłaś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jakieś górki też się trafiły:P

Doodek następnym razem na długi weekend zaplanuj trasę o jakimś mniej abstrakcyjnym kształcie:) Będize można się pobawić w dopasowywanie: "Co Doodek miała na mysli" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale tu planu nie było. Plan się klarował z chwili na chwilę. Np w sobotę ok południa będąc w okolicy Bornego Sulinowa ;) myślałam że następnym punktem bedzie Warszawa... ale o 13 to już były Czechowice - Dziedzice. ..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawie 1700km po Gruzji w tydzien. Udalo sie obejrzec polowe tego co zamierzalem i druga polowe tego czego nie zamierzalem :)

Czesc planow zweryfikowaly zasypane jeszcze sniegiem przelecze (Lentekhi-Uszunguli) i droga do Omalo.

Do Ushunguli ostatecznie dotarlismy z drugiej strony piekna droga z Mestii :D 46km w niecale 1,5h co jest dosc dobrym wynikiem

Duzo wspanialych roznorodnych krajobrazow, duzo doswiadczen, 3 trekkingi: pod lodowcami Uszby i pod sama Uszbe, wygasle wylkany, skalne miasta, klasztory, twierdze itp atrakcje.

Smieci ... jak w duzej czesci postsowietow sa wszedzie i to w ilosci wiekszej niz w tych miejscach w rosji gdzie zdarzalo mi sie bywac... w domach i restauracjach czysto ale o otoczenie nie dba nikt.

Budownictwo ... jak cala reszta wyjatkowe - nowoczesne konstrukcje przeplataja sie z totalnymi ruinami, prowizorka najtrwalsza i wszech obecna.

Styl jazdy gruzinow .... unikalny ;) ... Tiblisi i Batumi to jeden wielki mieszajacy sie potok pojazdow zmierzajacych w roznych kierunkach... zasady ruchu drogowego sa umowne... wyprzedzanie na ciaglych, wniesieniach, zakretach, na trzeciego i czwartego na porzadku dziennym.... w nocy zmiana swiatel z drogowych na mijania w losowych momentach...

Policja jak wyjeta z ametykanskich seriali - od pojazdow po umundurowanie i wyposazenie ... w tydzien zaliczylismy jedna kontrole drogowa - dokumenty trzezwosc itp

Drogi - sa ale czasem jak by ich nie bylo - jak w Rosji i na Ukrainie tak i w gruzji kolorem drogi na mapie sie nie ma co sugerowac - zdarzaja sie szutry, kamieniste dukty czy kilkudziesiecio km rynny z blotem tam gdzie narysowano zolta (teoretycznie asfaltowa) droge

Nowe okreslenia:

- niewzruszony jak gruzinska krowa (nawet jak ja mijasz o 10cm to dalej stoi tam gdzie stala na drodze).

- jechac na Gruzina - miec w powazaniu cala reszte na drodze i jakiekolwiek zasady PRD ;)

Tyle na goraco (07:10 wrocilismy). Teraz czas do pracy :)

  • Like 12

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale tu planu nie było. Plan się klarował z chwili na chwilę. Np w sobotę ok południa będąc w okolicy Bornego Sulinowa ;) myślałam że następnym punktem bedzie Warszawa... ale o 13 to już były Czechowice - Dziedzice. ..

a jakaś malutka fotorelacja będzie? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróciłem z Rumunii i Ukrainy. 10 dni i ok. 4500 km zrobione. Mnóstwo wrażeń. Więcej szczegółów w odpowiednim wątku ;)

be906d474da817dd08f804d18b981285.jpg

  • Like 15

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×