Skocz do zawartości
Logan

Szczęśliwe powroty / meldunki ;)

Recommended Posts

19 minut temu, Pszemo napisał:

Pewności nie ma, w końcu byli na wschodzie, a tam nie takie cuda się dzieją :default_cafe2: 

Zobaczymy na wiosnę, któremu brzuch urósł :default_laugh:

Wydawało mi się, że jechaliśmy częściej na południe wracając na północ ale co ja tam się znam, bo zdarza mi się prawą stronę z lewą pomylić :default_blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Melduje szczęśliwy powrót z Radkowa było pięknie i sympatycznie do zobaczyska

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nam się pojebało, więc zamiast w domu wylądowaliśmy w Austrii...d296691c7d1b8d3ed8a39cf985e9ecea.jpg

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróciliśmy wszyscy, cali i zdrowireceived_1005342073626939.jpg

z telefonu

  • Like 16

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróciliśmy, ale nie cali i nie zdrowi. Michał trafił psa w Rumunii. W nieszczęściu tyle dobrego że oprócz 10 połamanych żeber i uszkodzonego moto nic więcej się nie stało. Zabrakło nam 200 metrów do spania. Była to wieś z domami rozsianymi co 100-200 m. Przy drodze rów melioracyjny, za rowem pies. Jechałem 1szy i chyba się mnie przestraszył. Jechaliśmy za szybko (ok 70) i było już prawie ciemno. Zaliczyliśmy piękny dzień jazdy, minęliśmy chyba z milion psów i nic się niestało i to uśpiło naszą czujność. Uważajcie na psy w Rumunii!!!. Rumunska Służba Zdrowia i Policja  zrobiły super robote!. Wlaśnie dostałem info że Michał dojechał karetką do domu, ja dotarłęm wczoraj wieczorem. Wyprawę uważam w związku z tym za zakończoną.

pozdrawiam trolik

 

 

  • Like 4
  • Sad 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Meldujemy się z domu.

Daniel dlaczego zawróciliście z drogi na Złoty Stok?

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Meldujemy się z domu.

Daniel dlaczego zawróciliście z drogi na Złoty Stok?

taptarapta


Znaleźliśmy lepszą, dłuższą, węższą i bardziej krętą poza tym chcieliśmy przejechać się kawałek z Warszawiakami
Finalnie przez Złoty Stok i tak jechaliśmy wiesz, że ja lubię kilometry nawijać, a w standardzie mielibyśmy ich tylko około 500, wtedy za szybko bylibyśmy w domu

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem i dobrze rozumiem. Wasz odwrót wprowadził lekkie zmieszanie ze względu na znaki w Lądku

 

taptarapta

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W domu po 4 tygodniach w Pakistanie. Takiej biegunki jak tam to jeszcze nie mialem!:-). Na szczescie w ostatnich dniach udalo sie nadrobic troche i przywiozlem tylko 1,5 kg obywatela mniej:-). Pakistan to esencja przygody w kazdym znaczeniu tego slowa. Spodziewalem sie ze tak bedzie, ale rzeczywistosc przerosla oczekiwania.

Pozdrawiam trolik

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W domu po 4 tygodniach w Pakistanie. Takiej biegunki jak tam to jeszcze nie mialem!:-). Na szczescie w ostatnich dniach udalo sie nadrobic troche i przywiozlem tylko 1,5 kg obywatela mniej:-). Pakistan to esencja przygody w kazdym znaczeniu tego slowa. Spodziewalem sie ze tak bedzie, ale rzeczywistosc przerosla oczekiwania.
Pozdrawiam trolik
Jakaś relacja będzie?

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musi byc i bedzie! Za jakis czas klade sie pod nóż i jesli przezyje to podczas rekonwalescencji bedzie pisanie:-)

Pozdrawiam trolik

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, ZWIERZ napisał:

Szczęśliwie wróciłem z pracy.

Jest 19:26, czyś Ty oczadział? 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powrót z Dakaru, ponad 12kkm, 5 tygodni. Pierwsza wyprawa bez żadnego upadku, nawet paciaka nie było:-).

pozdrawiam trolik

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.04.2024 o 20:34, trolik napisał:

Powrót z Dakaru, ponad 12kkm, 5 tygodni. Pierwsza wyprawa bez żadnego upadku, nawet paciaka nie było:-).

pozdrawiam trolik

Pięknie ! :) !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×