Skocz do zawartości
Logan

Szczęśliwe powroty / meldunki ;)

Recommended Posts

No to wróciłem z Kirgistanu/Tadzykistanu. Co prawda poobijany ale chyba w jednym kawałku.

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dziś rano byłem jeszcze w Nowosybirsku, Ałtaj i Mongolia na Husce, pozdrawiam :-D

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odmeldowuję się z domu. Dało radę wrócić o własnych siłach ale ogólnie nie polecam ponad 1500 km ze złamanym nadgarstkiem

1c9514151e1c5786508e92caf0d71be5.jpg

Dziękuję bardzo za wszelką pomoc i chęć pomocy. Szczególnie Imnariel, Kropce i MT, Klodowi, Ofelii i Leffowi, Cyklemu, Bawarce, Tomkowi M, Pawłowi i WINO.

Edytowane przez Doodek
  • Like 16

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Meldujemy swój szczęśliwy powrót na kwadrat.

Przejechaliśmy przez 13 krajów: Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Macedonia, Grecja, Albania, Czarnogóra, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Austria.

Zrobiliśmy zdrowo ponad 5000 km. Pozwiedzaliśmy, pobyczyliśmy się, obżarliśmy się lokalnymi wynalazkami, popiliśmy lokalne wynalazki, przygotowaliśmy ekspedycję ratunkową, odwołaliśmy ekspedycję ratunkową.

DL spisał się znakomicie wioząc nas z całym majdanem. Honda syna spisała się bardzo dobrze.

Przykro stwierdzić ale szczególnie w Chorwcji i Czarnogórze zdecydowanie królują na trasie wszelkiej maści BMW w rozmiarze około 1200. ;-)

Ku uciesze forum dodam, że spotkaliśmy w Trogirze jednego laweciarza z nowym DL'em z Polski (co za wstyd).

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szybko zleciało.

Ano szybko. Ja chciałem wyrwać jeszcze jeden tydzień urlopu ale Kropka buczała, że nie może. Pierwotnie w planie było objechanie całego Peloponezu i to niech będzie inspiracją dla następców. Jest to do zrobienia w ciągu 2 tygodni i to najlepiej we wrześniu. My drugi tydzień się po prostu byczyliśmy. Żeby było szybciej i bezpieczniej stanowczo odradzam Albanię. Zajebiste ceny są w Serbii. Wrąbaliśmy bogato zakrapiany obiad, że kelnerowi gały wychodziły z orbit dla 3 osób i zapłaciliśmy coś kolo 100 PLN.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My mamy 2 pełne tygodnie i pewnie też część z tego przeznaczymy na chillout. Na razie to dojazd, BiH, Czarnogóra i Macedonia objechane pobieżnie już zajmują sporo dni. Chyba będziemy te Bałkany na raty zwiedzać, co roku kawałek. Serbię sobie odpuszczamy, bo nie jestem ich fanem za to co robili, a poza tym kolejne granice dodatkowo dochodzą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(..)

Ku uciesze forum dodam, że spotkaliśmy w Trogirze jednego laweciarza z nowym DL'em z Polski (co za wstyd).

małe a cieszy!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam Bośnię. Musnęliśmy trochę przebywając w Chorwacji. Trochę więcej śmieci, ale bardzo fajni ludzie. Jest co zobaczyć. Ceny dużo niższe niż w Chorwacji, porównywalne z Polskimi, może nawet niższe.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
My byliśmy w Mostarze, cudne miejsce.

Tak, Mostar moim zdaniem warto odwiedzić i 30 km od Mostara wioska https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Počitelj

Wodospady Kravica już niekoniecznie. Lepiej wyglądają na zdjęciach niż w rzeczywistości ze względy na tłumy i knajpy, których tam nabudowali.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemoczeni do suchej nitki (na wysokości Wroca złapał nas deszcz), ale cali wróciliśmy ze zlotu do Krakowa. Plus deszczu był taki, że umyło nam motki z tych wszystkich much, które nałapaliśmy jadąc w tamtą stronę ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróciłem z Rumunii, na budziku przybyło 4118 km, plaże w Konstancy puste a na Transfogarskiej już śnieg.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróciłam z Albanii.

Cała, zdrowa, nie popsuta.

Drz dała radę jak ta lala.

Posikała mi się tylko laga.

Spotkałam w Theth Doodkową naklejkę dwakolkaispolka :-) Akurat zdjęcie mam w aparacie.

d514a311ca2d88130d22b940dc508a8f.jpg

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam dzisiaj takie okoliczności przyrody ;)

hbnxYIw6Cb7TFHc1FVSp6v_xcREQO7hov5WLtlJrShFWXh1rb3LFWoTCuiVB93aT0WeP-SXDuowHe2ZQK3vGtciUcDmfpIm_PfzTJuBKIvqhZjGVQ7JMlv-OoEjIo4GQNkR12GltVRFi7YcODeL0jScF4aWGJ2YiFn7MtIQwR9_4TY8PAwyw4wyopnjjjeezj_Lb2-m7wZoXRUCodDtfG18DJxAPpTYjvraWKvF5pkTUsMyu60LzQ6OsLBdJkmEgKlmQlkM9SAobqI6SfwkbBzRkq_FgDG9Rhc4035ERgpTNYjVSDCHGjWa4pXFuyrMaffPqkenyRlmXt9WKrYV1qOpBMXSB-uuAYyjlQW0w3d_sWjB3f88_YY74qdVAM0BGkHncPmBQdjrIntXJ67yivuXRN-w0SpT25bIi8tUVWxe0N7ARrOOVlw4l805JUxkRI0jBSAEs03KfFw8-xU8eBnVyFJaUPnBsPBbSMIXvVfooJ_YIE2Ji8z7vPeb0CfUVYui4PWbz1YAfjhbN3d111QOch6HwXFHO9eetJ3SSaSqgJEHhIYlOXsu9DGDXBVhvkPV931rCHsmCR_rSLowllIRYsXSBc-cWMe7Lq9rcqhhuuNt_mdZL=w1550-h930-no

Edytowane przez Jezier
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, Jezier napisał:

A ja mam dzisiaj takie okoliczności przyrody ;)

hbnxYIw6Cb7TFHc1FVSp6v_xcREQO7hov5WLtlJrShFWXh1rb3LFWoTCuiVB93aT0WeP-SXDuowHe2ZQK3vGtciUcDmfpIm_PfzTJuBKIvqhZjGVQ7JMlv-OoEjIo4GQNkR12GltVRFi7YcODeL0jScF4aWGJ2YiFn7MtIQwR9_4TY8PAwyw4wyopnjjjeezj_Lb2-m7wZoXRUCodDtfG18DJxAPpTYjvraWKvF5pkTUsMyu60LzQ6OsLBdJkmEgKlmQlkM9SAobqI6SfwkbBzRkq_FgDG9Rhc4035ERgpTNYjVSDCHGjWa4pXFuyrMaffPqkenyRlmXt9WKrYV1qOpBMXSB-uuAYyjlQW0w3d_sWjB3f88_YY74qdVAM0BGkHncPmBQdjrIntXJ67yivuXRN-w0SpT25bIi8tUVWxe0N7ARrOOVlw4l805JUxkRI0jBSAEs03KfFw8-xU8eBnVyFJaUPnBsPBbSMIXvVfooJ_YIE2Ji8z7vPeb0CfUVYui4PWbz1YAfjhbN3d111QOch6HwXFHO9eetJ3SSaSqgJEHhIYlOXsu9DGDXBVhvkPV931rCHsmCR_rSLowllIRYsXSBc-cWMe7Lq9rcqhhuuNt_mdZL=w1550-h930-no

Niedobre, ale i tak Ci zazdroszczę :default_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, dakarowy napisał:

Niedobre, ale i tak Ci zazdroszczę :default_biggrin:

Bo to w środku to ozdoba jest. :default_icon_e_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×