Skocz do zawartości
Logan

Szczęśliwe powroty / meldunki ;)

Recommended Posts

no co, zaczyna się sezon grypowy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no co, zaczyna się sezon grypowy ;-)

To trzeba się zaszczepić. Myślę, że 40% wystarczy :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To trzeba się zaszczepić. Myślę, że 40% wystarczy :)

Trza z Mirkiem zagadać, żeby zaczął robić cytrynówkę w czopkach :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to w czopkach musujących :D

eeeeee, na przyjemność trza se zasłużyć :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej no ludki co wy ??? Cytrynówka nie jest do d... .Zalecane jest zażywanie doustne :drinkbeer: .Niemniej jak komuś mało wrażeń to ewentualnie proponuję lufę cytrynówy (takiej z 60 % +) i wibratorek :P :D albo aplikacja przy pomocy wynalazka zwanego autosyfonem tylko czy ktoś to jeszcze produkuje :D

Edytowane przez mirek2404
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

można jeszcze nasączać tampony... :roll:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierzu... pchasz się w gips... lepiej uciekaj...

;)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
można jeszcze nasączać tampony... :roll:
Ciekawe, ciekawe. W niedalekiej przeszłości pamiętam jak na służbie zabierałem sanitarką żołnierza (sanitarka=karetka wojskowa) który "nagle" podobno zrobił się nieprzytomny. Małe dochodzenie wewnętrzne wyjaśniło, że żołnierz się po prostu napier...ił wysokoprocentowym alkoholem wlewając sobie niezłą dawkę w odbyt, bo nie chciał żeby od niego przełożeni "wyczuli" alkohol. Koniec końców, po badaniach laboratoryjnych i wytrzeźwieniu wrócił w glorii chwały do służby następnego dnia. Co do tamponów i ich zastosowania, ostatnio hitem jest wypijanie przez gimnazjalistów płynu do irygacji pochwy. Odlot niezły, trudniejsze odtrucie smarkaczy. Wczorajszy hit z dyżuru- wezwanie przed północą: kobieta lat 100 (STO), bardzo niespokojna ciągle "człapie" po domu i nie chce się słuchać rodziny, wszystkich wyzywa, nie możemy sobie z nią poradzić. Przyjeżdżamy na miejsce, dom zadbany, normalna rodzina, babcia faktycznie pedałuje wkoło salonu, na dodatek zamiast przy chodziku który miała używać, chodzikiem szmyrga na prawo i lewo, klnie na czym Świat stoi. Robię rozeznanie po pobliskim pokoju babci- Przyczyną bezsenności starszej pani była wcześniej obalona piersiówka żołądkowej gorzkiej ukryta za telewizorem. Babcia za cholerę nie chciała się przyznać skąd o północy wykombinowała flaszkęi dlaczego ją sama obaliła z gwinta-mimo usilnych wysiłków całej rodziny. Eh, te kobiety, bez względu na wiek, zawsze po alkoholu to samo! Sorry za off top. Edytowane przez cykli
  • Like 14

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są. Prawie same pirdoły niegodne SOR czyli stacjonarna przychodnia szpitalna! 95% pacjentów kierowanych przez leniwych lekarzy POZ po badaniu wraca do domu-czyli nie wymaga hospitalizacji. Ten system jest bardziej chory bardziej niż budżet jakiekokolwiek państwa jest w stanie to wytrzymać. Ale szkoda pisać o czymś czego i tak się nie zmieni. Temat rzeka. Spadam z tekstami z pracy do Hyde Parku bo mnie admin zbanuje!

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oszalales? Czy ja kiedyś kogoś zbanowalem? :)

Jakbyś kogokolwiek zbanował za spamowanie to w następnej kolejności musiałbyś zbanować siebie ;)

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym płynem do irygacji to zapewne o Tantum Rosa chodzi??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym płynem do irygacji to zapewne o Tantum Rosa chodzi??

Jesu.. już mi cię cofa :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym płynem do irygacji to zapewne o Tantum Rosa chodzi??

skąd wieszzzzz...? :-D :-D :-D Dokładnie. Za pierwszym razem szczęki nam opadły po którymśtam małolacie na haju to już rutyna. Pytamy: podwędziłeś mamusi czy siostrze z łazienki? Najczęstsza odpowiedź: nieeee...koleżance :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakbyś kogokolwiek zbanował za spamowanie to w następnej kolejności musiałbyś zbanować siebie ;)

Kaśka, Ty uwazaj Ty ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

skąd wieszzzzz...? :-D :-D :-D Dokładnie. Za pierwszym razem szczęki nam opadły po którymśtam małolacie na haju to już rutyna. Pytamy: podwędziłeś mamusi czy siostrze z łazienki? Najczęstsza odpowiedź: nieeee...koleżance :roll:

Cóż jestem w końcu farmaceutą :)

Często łepki coś wymyślają. Jak nie Tussipect to Acodin, jak nie Acodin to Tantum Rosa. Wiecznie coś

Edytowane przez Centrino
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż jestem w końcu farmaceutą :)

Często łepki coś wymyślają. Jak nie Tussipect to Acodin, jak nie Acodin to Tantum Rosa. Wiecznie coś

Studenci medycyny popijają pseudoefedrynę kofeiną. Spryciarze.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczęśliwie wróciłem z Mławy, więcej kawy n ie wylałem :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×