Skocz do zawartości
ans

[S] Yamaha Drag star XVS 650 (custom)

Recommended Posts

no ładniutki :)

czasami chciałbym pojeździć trochę takim czymś, ale tylko czasami i trochę ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dziękuję. Jeżdżę więcej niż trochę i stanowczo częściej niż czasami, powiedzmy, że mam dość poginania ciężarówką po polach i górkach, ale gdyby nie względy praktyczne, to bym ją sobie zostawiła. Jeszcze cross i quad by się przydał do zestawu :) a dla zaspokojenia próżności Sahara albo Jawa 350 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ans - swojego sprzedawałem zimą..

też custom tylko 3 lata starszy - cena Twojego chyba nieco wysoka?

tzn nie jestem pewien jak teraz sytuacja na rynku, ale coś mi się tak zdaje..

jedno jest pewne - chromy są super..

ale jakoś wogóle nie żałuję zamiany..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wysoka, nie wysoka, golasy i po 15 są, a tu trochę rzeczy jednak jest, poza tym zawsze można pogadać, nie mam ceny młotkiem do głowy wbitej, oprócz rosnącej/malejącej dopłaty do Gsa. Przy okazji to jest faktura, więc jeszcze podatek niestety muszę zapłacić. Podatek od podatku podatku podatku, blah państwo dbające o dobrobyt swoich obywateli

Właśnie sobie looknęłam, na otomoto jest 2002 za 14500 w Rzeszowie. 11 k km :) to raz, dwa, to raczej nie jest 2002, chyba że pierwsza rejestracja, bo gwiazdkę dodawali do starszych modeli, potem jest oklejana. Tak, można sobie dokleić, jak ktoś ma wenę, ale lampa jest też ze starszego modelu, więc o co kaman? Dodatkowo koszt rejestracji i już masz to, na co ja zejdę :)

Więc z tą ceną to chyba tak źle nie jest, a wg Ciebie ile sensownie?

Edytowane przez ans

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×