Skocz do zawartości
kasia

gmole do eFki, Bielsko-Biała

Recommended Posts

Cześć

Chciałem troszkę odświeżyć temat gmoli do F650 r96. Trochę mailowałem z Michałem w celu złożenia zamówienia i w trakcie naszych pisemnych uzgodnień, udało mi się od niego wyciągnąć informacje, że jest w stanie wyprodukować, do mojego motocykla, takie o to rurki:

post-4106-0-68559300-1425938803_thumb.jpg

post-4106-0-25415600-1425938804_thumb.jpg

post-4106-0-68291200-1425938804_thumb.jpg

post-4106-0-18149700-1425939142_thumb.jpg

Od początku szukałem takich gmoli, które też chronią górę motocykla. Wydaje mi się, że te mogą spełniać to zadanie. Zastanawiam się tylko, czy takie rozwiązanie nie będzie utrudniało jazdy? No i zostaje problem ewentualnej przymiarki... Czy ktoś w okolicach Bielsko Białej, jeździ eFka z rocznika 94-96 i miałby czas podjechać? Ja mieszkam w Warszawie... To znacznie utrudnia sprawę :-(

Edytowane przez Konrad79

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę mailowałem z Marcinem w celu złożenia zamówienia i w trakcie naszych pisemnych uzgodnień, udało mi się od niego wyciągnąć informacje, że jest w stanie wyprodukować....

A kto to jest Marcin?

Czy ktoś w okolicach Bielsko Białej, jeździ eFka z rocznika 94-96 i miałby czas podjechać? Ja mieszkam w Warszawie... To znacznie utrudnia sprawę :-(

Gdzie? Do Warszawy? :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Konrad79 a ile sobie woła za takie gmole?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto to jest Marcin?

Dobre pytanie... Oczywiście chodziło o Michała z http://mertaspecialparts.com/... Nie mam pojęcia, skąd ten Marcin mi się wziął :shock:

Gdzie? Do Warszawy? :shock:

Nie do Warszawy :) Do Bielsko - Białej, do Michała, żeby miał na czym pomiary zrobić.

Konrad79 a ile sobie woła za takie gmole?

500 zeta. Ja tańszych takich nie znalazłem.

Są dostępne takie ale z przesyłką robią się spore kwoty...

http://www.accessory...50-funduro.html

https://motobins.co....brary/95620.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa... - to co innego. Michała zwanego z nazwiska Merta znam. Nawet dzisiaj wybieram się do niego.

Z tymi przymiarkami gmoli do F to poproś o opinię Przemka"daba" - on Ci wyjaśni z jakimi konsekwencjami wiąże się podstawianie nie swojego motka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto to jest Marcin?

Gdzie? Do Warszawy? :shock:

Aaa... - to co innego. Michała zwanego z nazwiska Merta znam. Nawet dzisiaj wybieram się do niego.

Z tymi przymiarkami gmoli do F to poproś o opinię Przemka"daba" - on Ci wyjaśni z jakimi konsekwencjami wiąże się podstawianie nie swojego motka ;)

No to kicha... Jak mam jechać do Bielsko-Bialej i z powrotem to impreza robi się średnio opłacalna. Zamówię standardowe. Dzięki za sugestie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Merta nie sprzeda Ci standardu? Szablony ma na pewno. Choć z drugiej strony to profesjonalista w każdym calu. Może po doświadczeniach nie chce bawić się w przeróbki ... A tak swoją drogą jak kupisz gdziekolwiek "standard" to problem, że coś nie pasuje może wyskoczyć z takim samym prawdopodobieństwem "tu i tam" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×