Skocz do zawartości
tomasz0803

Lampka na kasku.

Recommended Posts

Ponoć LEDy widać z bardzo daleka... Świeci przed oczy, nie w górę jak pokazuje..

c6531db256.JPG

fb0194a0bf.JPG

Edytowane przez tomasz0803

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli przygotowania do jazdy nocnej :-D

dobry pomysł, kiedyś też widziałem, jak mieli zamocowane po bokach. W sumie 3 szt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a testowałeś w terenie :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaa, no to daj info jak się spisuje :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponoć LEDy widać z bardzo daleka... ..

w tej sprawie to autorytetem jest Marcin :-P :-P - masz niedaleko - możesz nawet skonsultować się osobiście :-P :-P Pzdr :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:-D :-D :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

słit focia stacjonarnym hehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wczoraj testowałem... w lesie o 21.45 :P

no i co, zdała egzamin :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na podstawie doswiadczen z moto i roznych sportow niestety swiatlo na kasku nie zdaje do konca egzaminu ... w przypadku mgly czy opadu deszczu bardzo kiepsko oswietlaja droge - lepiej jak swiatla sa nizej i nie pokrywaja sie z kątem pod jakim patrzymy.

Przy swietle na kasku dobrze jest pomyslec nad jakism szybkim wlaczaniem/wylaczeniam - inni kierowcy, czy koledzy podczas jazdy czy postoju nie beda szczesliwi potraktowani po oczach mocnym snopem swiatla.

Naprawde mocne ledy (sztuk jeden) ciagna juz tyle pradu ze trzeba je zasilac zewnetrzymi pakietami abu uzyskac przyzwoite czasy swiecenia (~2-4h). Kolejna sztuka jest dobre dobranie optyki (skupienie/rozproszenie).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie polecam, bo jeżeli nie będziesz miał odpowiednio wysokiej szyby w motorze, to głowa będzie ci latać od prawej do lewej... z tego co mi wiadomo, to wielu ma taki albo podobne problemy z kasami enduro. Wszystko jest ok. do pewnej prędkości, problem zaczyna się wtedy kiedy przekraczam prędkości rzędu 195km/h. Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, a jaki to jest kask który jest w pierwszym wątku? Bo szukam kasku a masz dość ładny.

Przeczytałem i nie mogę się powstrzymać od złośliwości... Najważniejesze jest rzeczywiscie, żeby kask był ładny...

Następny post Tomasza też troche podbarwiony... to też se skomentuje...

Nie polecam, bo jeżeli nie będziesz miał odpowiednio wysokiej szyby w motorze, to głowa będzie ci latać od prawej do lewej... z tego co mi wiadomo, to wielu ma taki albo podobne problemy z kasami enduro. Wszystko jest ok. do pewnej prędkości, problem zaczyna się wtedy kiedy przekraczam prędkości rzędu 195km/h. Pozdrawiam :cool:

....chwile później się budzę :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie zasypiam... :twisted:

wiesz manioora, czasami trzeba pożartować, a nóż ktoś weżnie to na poważnie... :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×