Skocz do zawartości
bartoszgtti

F650CS wyłącznik ABS'u -JAK??

Recommended Posts

Witam.

Chciałbymn zamontować wyłącznik ABS'u w f650cs 2004r

Pytanie- Czy wyłącznik odcinający napięcie -na bezpieczniku od ABS'u nie bedzie powodował łapania błędów przez sterownik od abs'u?

Czy grzebał ktoś w instalacji od GS'a i ogarniał gdzie wędrują przewody od wyłącznika ABS'u?

proszę o jakies informacje;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, widzę jesteś już z nami od pół rok, ale chyba nie miałeś okazji nam czegoś o sobie i swoim sprzęcie krótko (w odpowiednim dziale) opowiedzieć ? ;)

my tu chętnie pomagamy na zasadzie barteru, ktoś nam o sobie my mu co w temacie wiemy ;)

w CS-ach ABS ma opcję wyłączania jak GSach? czy właśnie chcesz to zrobić po przez odcinanie napięcia na ABS? :? dość chyba radykalne, to zdrowe dla pompy że ją tak resetować? (pytanie do znawców, może mi odpowiedzą - mnie lubią :lol:)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pytanie za 100 pkt., po jakiego grzyba montować drugi wyłącznik, skoro jest oryginalny :?: :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CS-ah jest wyłacznik ? chyba w stacyjce ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no faktycznie, przeleciałem wszystkie możliwe manuale do CS-a i nie ma wyłącznika ABS :-(

No nic, musisz zrobić sam, najlepiej to zanim przetniesz kabelki, wyjmij bezpiecznik od ABS-u i sprawdź czy wszystko Ci działa jak należy, zwłaszcza prędkościomierz.

I daj info co i jak ;-) potem się zajmiemy resztą :-D

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×