Skocz do zawartości
paroff

Rozważania o kradzieżach motocykli

Recommended Posts

Szkoda motorka :\ Albo zawodowcy albo totalne przygłupy żeby motor z zamkniętego ośrodka zap.......Tak czy inaczej jednych i drugich od razy do komory gazowej bez procesu :twisted: Albo publiczny lincz na rynku odstraszyło by innych :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym tam qrwa za linkę, do motka i na szutry :evil: sqrwysyny pierdolone :evil:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do Albanii? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oooo, to to to, dokładnie tam :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:/

przykra sprawa..

a ludzie dalej sie mnie pytają po co mają dopłacać za ogrodzenie z paneli - jak siatkę im sprzedaję za połowę ceny..

Tak w ramach ciekawostek - żeby zrobić tą dziurę w siatce potrzebowali wykonać 3 (słownie: trzy) cięcia drutu - i dostęp w obie strony na szerokość 2m..

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to już jest na tym świecie. Na placu gdzie mieści się kilkanaście firm i cały czas ktoś się kręci straciłem plastik z motocykla a kolega wszystkie zatyczki wentyli z samochodu.

Nie wierzę w to, że nikt tego nie widział. Podobnie w tej sytuacji jak można wyszarpać 300 kg i nie zwrócić na siebie uwagi. Przecież oni to musieli wlec. To mi się w głowie nie mieści.

Z drugiej strony "szacun" dla złodziei. To naprawdę trzeba się boga nie bać i mieć trochę siły w łapach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:evil: :evil: :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak dawno nic nie zginęło ech z tymi kradzieżami to dramat jest jakiś, stawiasz motka i myślisz czy jak przyjdziesz to będzie jeszcze stał, ech daleko nam jeszcze do normalności, a jak kryzys przyjdzie to będzie jeszcze gorzej.

Dla złodziei chłosta publiczna i konieczność naprawienia szkód powinna być. Bo co nam z tego że mu życie obierzemy, niech sprzęta odda albo spłaci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak dawno nic nie zginęło ech z tymi kradzieżami to dramat jest jakiś, stawiasz motka i myślisz czy jak przyjdziesz to będzie jeszcze stał, ech daleko nam jeszcze do normalności, a jak kryzys przyjdzie to będzie jeszcze gorzej.

Dla złodziei chłosta publiczna i konieczność naprawienia szkód powinna być. Bo co nam z tego że mu życie obierzemy, niech sprzęta odda albo spłaci.

Coś z tym naprawieniem szkód musi być, gdyz po kradzieży torby z laptopem, oraz z kilkoma prywatnymi rzeczami (2 pióra pakera i jakieś pierdoły) złapany sprawca (teren monitorowany) dstał jakiś tam wyrokw zawiasach i dodatkowo sąd nakazał mu naprawienie szkód do wartości moich prywatnych rzeczy, nie byłem na sprawie tylko dostałem do domu listem poleconym kopię wyroku w raz z sądowym nakazem zapłaty mi za pióra. Rzecz działa się w Gdański na Łąkowej w siedzibę biura, złodziej wykazał się dużą bezczelnością wszedł na żywca chcwycił torbę i uciekł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie kiedys pod blokiem zwinęli kołpaki z samochodu. Szanse na odzyskanie nikłe, ale zgłosiłem sprawę. Jakiś miesiąc później Policja namierzyła całą bandę debili. Podostawali wyroki (jeden musiał na allegro za grosze starego Civica sprzedawać - namierzyłem, bo dostałem z wyrokiem dane sprawcy) ale skonczylo sie na tym, ze po okolo 9 miesiącach przyszedł przekaz pocztowy z kasą za kołpaki. Co prawda nie bylo to 100% wartości, ale 4 stówy przyszły :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łapę ucinać i piętnować!!! Żadne więzienia, bo paradoksalnie MY za to zapłacimy, a sk...yn będzie miał papu i nocleg za darmo!!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może kara turecka, zanim je Ataturk zliberalizował.

Ucinano złodziejowi prawą rękę, więc na moto-kradzionce nie pojedzie, bo niby czym sobie manetkę przekręci :-D

Tylko wtedy na wszelki wypadek zwolnią się wszyscy pracownicy tartaków, żeby niewinnie nie być posądzanym, jeśli któregoś tzw. "choroba zawodowa" dopadnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie kiedys pod blokiem zwinęli kołpaki z samochodu. Szanse na odzyskanie nikłe, ale zgłosiłem sprawę. Jakiś miesiąc później Policja namierzyła całą bandę debili. Podostawali wyroki (jeden musiał na allegro za grosze starego Civica sprzedawać - namierzyłem, bo dostałem z wyrokiem dane sprawcy) ale skonczylo sie na tym, ze po okolo 9 miesiącach przyszedł przekaz pocztowy z kasą za kołpaki. Co prawda nie bylo to 100% wartości, ale 4 stówy przyszły :)

4 stówy i to nie 100% to jakie Ty kołpaki miałeś? :-D

Edytowane przez norbi
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 stówy i to nie 100% to jakie Ty kołpaki miałeś? :-D

Pewnie gwarą nawija jak znam życie, u nas to zapewne alusy, a na ślunsku kołpaki :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łapę ucinać i piętnować!!! Żadne więzienia, bo paradoksalnie MY za to zapłacimy, a sk...yn będzie miał papu i nocleg za darmo!!

i w tym momencie bym ściągnął coś z Grecji.

Tam jak idziesz do więzienia, to ładnie rano Cię budzą, i jedziesz w takie fajne miejsce (bardzo często przy morzu) i zapierdalasz przy pozyskiwaniu marmuru w kamieniołomach :-) wracasz tak wyj...any, że nie masz czasu myśleć o niczym. A jak kończysz wyrok, to wychodzisz chudszy niż wszedłeś, a nie tak jak u nas, napakowany jak koszyk z "biedronki" na gwiazdkę i z nowym "fachem" w ręku nauczonym od współwięźniów...

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może chodziło o felgi??

norbi - biuro na łąkowej...

LPP??

nie. firma z branzy zoologicznej . oddział (biuro i magazyn )został zlikwidowany dokładnie rok temu.

Edytowane przez norbi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kołpaki, kołpaki.

W salonie oryginalne kołpaki 15 cali Nissana kosztują 200zł sztuka!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kołpaki, kołpaki.

W salonie oryginalne kołpaki 15 cali Nissana kosztują 200zł sztuka!!

kolega kilka lat temu odbierał w salonie służbowego Nissana Micrę, Auto ładne jak na tamte czasy i nowe i służbowe. Pamietam z tej historii to że opowiadał jak po popisaniuw firmie dokumentów przekazania auto podali mu wartośc kołpaków to pierwszą rzeczą jaką zrobił po powrocie na parking to je ściągnał i założył dopiero jak oddawał samochód.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz wiesz, czemu mi za$%@li :)

a na trytki mialeś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Facetowi ze wsi w której mam działkę, w zeszłym roku ukradli z podwórka Lamborghini (oczywiście chodzi o ciągnik). W nocy wytoczyli kilku tonowy ciągnik na ulicę po czym odholowali za wieś i załadowali na naczepę.... oczywiście świadków żadnych. Dorwali ich po kilku miesiącach niestety nowiuśki i mocno nowoczesny ciągnik rolniczy już dosyć mocno porozkręcany był...

Finał taki że chociaż udało się $ odzyskać przynajmniej w większości to i tak prawie 100 tyś brakowało żeby kupić drugi taki sam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo trzeba kupować motki za jedna wypłatę, jak ukradną nie płakać tylko drugiego kupić :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×