Skocz do zawartości
jackx

Sprzedam DAKARS'a

Recommended Posts

No więc stało się :(

Bolesna ale prawdziwa kalkulacja potrzeb zmusza mnie do sprzedaży motocykla, na którym i tak nie mam kiedy pośmigać. Do rzeczy.. jak mawiają tragarze:

F650GS r.2007, czarny, kupiony jako lejdis od Motomirka w 2009 z przebiegiem 1200 km - był demo w salonie w Hagen.

W 2011 podwyższone zawieszenie do wersji Dakar - kto zna dakars'a to zna a kto nie, przypominam http://f650gs.pl/topic/1292-dakar-s/

Aktualnie:

Przebieg prawie 30.000km

ABS

jackx'oiler http://f650gs.pl/topic/421-jackxs-oiler/

podrzewane manety

światła awaryjne

uchwyt do nawi z pokrowcem kroploszczelnym http://f650gs.pl/topic/413-motocyklowy-gps/page__view__findpost__p__6955

gmole górne SW-motech

wyposażenie dodatkowe:

stelaże i kufry boczne alu Touratech Zega z kompletem sakw, stolikiem aluminiowym i kanistrami 2x5l z mocowaniami na pasy: http://f650gs.pl/topic/335-stolik-na-kufry-zega/

lusterka Touratech

podwyższana szyba

kufer centralny oryginalny BMW z dopasowanym bębenkiem zamka - stan idealny - 2x założony na motocykl.

oryginalny tankbag po remoncie u kuśnierza :)

zawieszenie od Dakara, trochę już eksploatowane ale skuteczne - nowy uszczelniacz i olej w lewej ladze :)

stan techniczny:

nowy napęd, klocki przednie, olej, filtr oleju, wszystko wymieniane przed Bieszczadami albo na Bieszczaczach - dzięki Mariusz :)

Ogólnie chciałem zaoferować sprzedaż na zawieszeniu oryginalnym i jako opcję zestaw podwyższający.

Wyposażenie dodatkowe mogę sprzedaż w komplecie (najchętniej) lub oddzielnie.

Ad rem, pecunia opus.. więc ceny są rozsądne ale nie promocyjne:

GS na zawieszeniu leidis z oilerem i gmolami: 17.500 PLN

Zestaw podwyższający do Dakara - 2.500 PLN

a w nim:

- widelec przedni z kilkoma odpryskami chromu na rurach - ach jak ten megagame jeździł!

- tylny damper z niemieckiego ebaja

- boczna stopka od Dakara of course

- komplet dłuższych linek hamulcowych HEL

- obręcz 21" - uderzona w jednym miejscu - do prostowania.

wyposażenie dodatkowe:

- kufer centralny (nówka) 800 PLN - salon >1100 PLN

- stelaż i kufry Touratech ZEGA ze stolikiem, kanistrami, sakwami i naklejką ADV :) 1600 PLN

- lusterka Touratech 150 PLN

- szyba podwyższana 100 PLN

- tankbag 100 PLN

Nie ukrywam, że zależy mi na sprzedaży całości i najlepiej w dobre ręce. Nie sprzedaję niczego dopóki nie sprzedam motocykla - no może te ZEGI + stelaż

Pewnie mnie wyśmiejecie za te ceny, ale wiem ile w ten motocykl włożyłem.. i tak założyłem dość konkretną amortyzację. A poza tym potrzebuję nieograniczonych ilości gotówki :)

No więc polecam mojego Dakars'a na forum a za tydzień wystawię na alledrogo - mozę w końcu coś tam sprzedam

Zdrówka wszystkim, idę się teraz upodlić :drinkbeer: bo tka też się czuję.

Przyjmuję połączenia pod nr 781 400 522 i maile na skrzynkę forumową.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jednak :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ŁĄCZĘ SIĘ W BÓLU :-o

za takie poświęcenie wyciągnij od "drugiej połowy" cyrograf o bezawaryjnej obsłudze kelnerskiej przez następne kilka lat :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:cry: :cry: :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jackxu smutek... to był taki Twój pieszczoch :( to nie rękawiczki że kupisz następne... kawał forumowej historii :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj przestańcie sie mazać ;-) .. przyjdzie czas na F800 kiedyś.. przyjdzie na pewno.. :?

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma tego złego co bo coś tam :-) Sprzedawaj

I kup następny !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będziesz chciał ogłaszać poza forum, to przyślij zawartość ogłoszenia na market@enduro-tourer.pl (Zapamiętajcie, że u mnie ogłoszenia są za darmo) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nie kupuje, każdy współczuje :) To bardzo miłe i bardzo Wam dziękuję.

Puszczam ogłoszenie na otomoto i of kors zasilę treścią nowy, amarantowy portal Logana. Powodzenia Logan, w młodzieży siła ;) A dakars'a byś nie chciał???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcieć to bym chciał, ale dziś jestem po pierwsze bez kasy (wszystko poszło w hosting :/) i jestem za niski :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, banki maja tyle kasy ze aż pożyczają :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego potzrba "zdolności kredytowej", której jeszcze nie mam. Poza tym nie lubię kredytów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek - robisz mi mętlik w głowie :evil:

Teraz, kiedy po Bieszczadach wytłumaczyłem sobie, że nie zmieniam na Dakara, Dakarsa, że nie ruszam zawieszenia - tylko poczekam jeszcze trochę i kupię osiemsetkę lub poczekam jeszcze trochę i kupię ceratę.

Echh...

rozumiem, że zmieniasz na Junaka z koszulki Młodego? ;-) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do usunięcia- błędny post

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozumiem, że zmieniasz na Junaka z koszulki Młodego? ;-) :beer:

Junaka to bym chyba nie chciał, bo porem nie można się wyleczyć z klimatu "Junak 4ever" :)

Jak GS pójdzie na lejdisowym zawiasie, to będziesz miał okazje na zawiaskę dakarową po forumowej promocji ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby było zawieszenie z dakara na zbyciu to terz byłbym chętny po forumowej promocji :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×