Skocz do zawartości
Logan

Nowy portal dla motocyklistów, mojego autorstwa

Recommended Posts

Chciałem Was serdecznie zaprosić na plac budowy nowego portalu dla motocyklistów.

Zanim podam namiary, chciałem bardzo podziękować wszystkim, którzy okazali mi swoje wsparcie. Nie odważę się dziękować imiennie, bo nie zaryzykuję pominięcia kogokolwiek z Was.

Po pierwszych 4-rech pozycjach głównego menu, możecie już zobaczyć, jak będzie funkcjonować całość.

Zapraszam Was już teraz, mimo, że trwają jeszcze prace wykończeniowe, żeby osoby, które zechcą kiedyś udzielać się tam z komentarzami, mogły zarezerwować sobie swoje loginy. Hasła są szyfrowane, więc nie będę miał w nie wglądu.

Niedługo pojawi się cennik reklam i Programu Partnerskiego- jeżeli ktoś z osób, z którymi jeszcze nie rozmawiałem będzie zainteresowany, dla forumowiczów jest stały rabat 25%

Do tych, z którymi rozmawiałem wcześniej, a w amoku i natłoku pracy nie odezwałem się ponownie- nadrobię to, jak tylko skończę ostatnią funkcjonalność.

Niniejszym prezentuję Wam swój pierwszy poważny portal:

www.enduro-tourer.pl do dnia premiery (1.08.2012), chroni go hasło: amarant

Dział giełdowy już stoi na nogach, jeżeli ktoś już chce umieścić ogłoszenie (te są bezpłatne, bo nie jestem żadne alledrogo ;)), to opis ze zdjęciami proszę na market@enduro-tourer.pl

Podział kategoriami na motocykle i akcesoria.

Do innych działów maile będą podane w kontakcie, bo chwilowo nie mogę się ogarnąć z relacjami, które już dostałem.

Edytowane przez Logan
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nooo Logan, wreszcie :beer:

Napisz mi na PW to co chciałeś ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

życzę sukcesu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie się dzieje :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje i pomyślnego rozwoju portalu :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedługo pojawi się cennik reklam i Programu Partnerskiego- jeżeli ktoś z osób, z którymi jeszcze nie rozmawiałem będzie zainteresowany, dla forumowiczów jest stały rabat 25%

Śledzę, patrzę, czytam ....

Mam nadzieję, że i nasi Admini ( Piter ) też dał Ci jakiś fajny rabat - w końcu to F650GS to portal matka :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a na co tu rabat można dostać od Pitera? ;)

Portal, w sumie chyba wortal (?), ładny graficznie, podoba mi się, rozumiem że to ma być działalność komercyjna i to ma sens dla mnie, w końcu to Twoja włożona praca. Pytanie mam, gdyż nie należę do grona, które wiedziało cokolwiek wcześniej, jaki masz pomysł na "to coś" odmiennego, jedynego w swoim rodzaju co przyciągnie ludzi na tą akurat stronę? względem już od dawna istniejących wortali o podobnej tematyce, na których, no ostatnio mocno nie śledzę, ale wydaje mi się, ruch jest ograniczony? Czy po prostu liczysz na tą masę "logofilów" co to muszą być wszędzie?

dajmy na to zareklamuj lepszość (albo inność) swojej strony nad wortal advpoland,com chętnie poczytam, gdyż przykładowo tam w pewnym momencie z nudów przestałem zaglądać... ;)

powodzenia w przedsięwzięciu :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ten rabat 25% to na co to to??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładna, przejrzysta i czytelna stronka. Logo bardzo mi się podoba, idealne na stronkę w tym charakterze - Twój pomysł?

Gratulacje i miliona odwiedzin :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim ;)

Plan jest taki, żeby zgromadzić to, co ważne w jednym miejscu, ale w sposób inny, niż to robią fora. Mój projekt zamiast konkurować ma na celu wymusić współpracę między motocyklistami. Oczywiście, gdy nie będzie tych, którzy relacjonują wyprawy, całość upadnie, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie.

Chce dać podróżnikom bazę serwisów, noclegówek, kursów doskonalenia, sklepów itd.

Do tego powstaje baza informacji o krajach, bo nie wszystko jest na stronach PZM, mimo, że powinno, a tutaj zostaną zebrane w jednym miejscu informacje, na co gdzie zwrócić uwagę, czy są wymagane jakieś dodatkowe dokumenty do przekroczenia granicy itp.

Dziękuję pierwszym zarejestrowanym, niebawem dostaniecie formularze do pisania komentarzy ;)

Widziałem strony ADVPoland.com i inne, i chyba wiem, co poszło nie tak- przynajmniej tak sobie wmawiam.

Pomysł mój, zdjęcia w głównych elementach pochodzą od Stonera, logo zaprojektowała Hardenne, Grafiki przycisków są licencjonowane. Cała reszta to od a do z moja praca. od CSSa, poprzez całą obsługę po najdrobniejsze elementy. Wiele osób doradzało w temacie kolorystyki, bo ja estetycznie jestem "lewy". Oczywiście relacje są autorów ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale na co ta zniżka 25%??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na to (stały, niezmienny, nie sumujący):

(podane wartości netto, za miesiąc)

wszystko to faktury VAT

cennik reklam:

Banner duży (topka lub stopka, maksymalny wymiar 1024x150 pikseli): 600zł

Banner mały (lewa strona, nad lub pod menu bocznym, maksymalny wymiar 224x300 pikseli): 400zł

Uczestnictwo w programie partnerskim:

Średnia wejść w miesiącu do 25000 użytkowników: 100zł

Średnia wejść w miesiącu od 25000 do 50000 użytkowników: 150zł

Średnia wejść w miesiącu od 50000 do 75000 użytkowników: 200zł

Średnia wejść w miesiącu od 75000 do 100000 użytkowników: 250zł

Średnia wejść w miesiącu od 75000 użytkowników: 300zł

Płatność z góry za pół roku- rabat 10%

Płatność z góry za rok- rabat 15%

Rabaty dotyczą zarówno reklam, jak i PP

Jeżeli firma prowadzi kilka działalności, płatności dokonuje tylko raz.

biuro@enduro-tourer.pl

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod podróżami już zalogowani mogą się rozpisywać, do reszty działów zrobię wieczorem, bo niestety muszę zostawić kompa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, a w jaki sposób chcesz zachęcić Użytkowników do tego, aby zostawiali lub specjalnie dla Ciebie opisywali swoje podróże?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patronat medialny powinien starczyć, choć ciągle myślę nad innymi argumentami.

Teoretycznie, powinno na tym zależeć też samym użytkownikom, bo gdy jest co czytać, to jest ruch, więc strona żyje i dalej tworzy materiały pomocne w przyszłych podróżach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna stronka .

Na ikonkach wydają mi się za małe literki.

I mym zdaniem jakiś dział skradzione motocykle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skradzione będą w Artykułach => Potrzebna pomoc!

Jak powiększę literki, to już nic się nie pomieści :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, a w jaki sposób chcesz zachęcić Użytkowników do tego

Patronat medialny powinien starczyć, choć ciągle myślę nad innymi argumentami.

eeeee, ee, e Panowie, od takich pytań to tutaj są Krakusy i Pyry :lol: :lol: :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A macie jakieś inne propozycje? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no widzisz, i tu Cię zaskoczę, bo my z przyjemnością zrobimy coś dla kolegi za darmoszkę :P :-D

Edytowane przez bajer
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eeeee, ee, e Panowie, od takich pytań to tutaj są Krakusy i Pyry :lol: :lol: :lol:

A od takich ja :lol:

Jak spojrzałem na Twoją stronę to pomyślałem: czymś fajnym i pomocnym byłoby miejsce od "mechaniki ekstremalnej" czyli rady/ informacje / kącik wymiany wiedzy odnoście zachowań w sytuacjach skrajnych - np.co zrobić jak motek się zepsuje na pustyni, albo mroźnej jakiejś krainie. Nie chodzi o klasyczną mechanikę czy elektrykę, ale taką podróżną gdy jesteśmy zdani na samych siebie w obcej niecywilizowanej ziemi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no widzisz, i tu Cię zaskoczę, bo my z przyjemnością zrobimy coś dla kolegi za darmoszkę :P :-D

Tyle wiedziałem już po naszej pierwszej rozmowie ;)

A od takich ja :lol:

Jak spojrzałem na Twoją stronę to pomyślałem: czymś fajnym i pomocnym byłoby miejsce od "mechaniki ekstremalnej" czyli rady/ informacje / kącik wymiany wiedzy odnoście zachowań w sytuacjach skrajnych - np.co zrobić jak motek się zepsuje na pustyni, albo mroźnej jakiejś krainie. Nie chodzi o klasyczną mechanikę czy elektrykę, ale taką podróżną gdy jesteśmy zdani na samych siebie w obcej niecywilizowanej ziemi.

Może będzie dział "na trytkach" ;) ale po kolei, bo jak wszystko będę chciał uruchomić teraz, to nie uruchomię niczego- i tak ledwie się wyrabiam ;)

Natomiast niedługo w ramach rozwoju, już jako firma, budować będziemy system ratunkowy ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×