Skocz do zawartości
Logan

Nowy portal dla motocyklistów, mojego autorstwa

Recommended Posts

i tak ledwie się wyrabiam ;)

Nie wiem czy ledwie, czy wysoce... Nie znałem Cię wcześniej, w ogóle Cie nie znam...

Ale fajna stronka, także wyrobiony z całą pewnością jesteś !! :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o odniesienie do planu publikacji, jaki miałem, to w każdym dziale już powinny być minimum 3 wpisy. Okazało się jednak trudniejsze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Natomiast niedługo w ramach rozwoju, już jako firma, budować będziemy system ratunkowy ;)

ooo i to lubię, pomysł Jarka - też lubię, to coś czego jeszcze nie ma. Za darmoszkę dla kolegi też coś zrobię, ale ... w "kupie" siła, a na forum... jest nas trochę za mało, żeby Logan się mógł z tego utrzymać, ot co.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Minimum 3 wpisy- to niemal jak pisanie bloga. Czy to inni mają publikować czy Ty sam?- ja chyba nie nadążam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o relacje, to przede wszystkim liczę, że będą chętni na patronat medialny i tacy, co już byli i postanowią się podzielić (Tylko z naszego forum będzie na starcie około 10-15 relacji- i na razie tyle.), We wszystkich innych działach teksty są autorstwa mojego lub Kamili, do tego ogłoszenia. Muszę to ogarniać sam, bo chwilowo koszty założenia tego wortalu doprowadziły mnie do bankructwa. Jeżeli w przeciągu 3 miesięcy program partnerski nie wypali i nie będzie chętnych na reklamowanie się na bannerach, to tak szybko, jak wortal powstał- tak szybko zniknie :/

Przygotowana promocja na FB, sztab znajomych do linkowania i modlitwy, by zdarzył się cud i motocykliści chcieli to czytać, bo nie mam możliwości zatrudnienia choć jednej osoby.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To znaczy będziemy publikować te same relacje i tu i tu? No nie wiem? Ja osobiście jakoś czuję się bardziej związana z naszą stroną forumową i wolę czytać relacje na forum. Logan, życzę powodzenia w przedsięwzięciu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Owszem, ale strona nie jest dla forum, a dla wszystkich motocyklistów, którzy minimum komunikatywnie posługują się polszczyzną ;) Liczę, że relacje będą także z advrider, od afrykańców i z innych źródeł ;) Poza tym relacje to tylko część. Do soboty włącznie będzie już zarysowane drzewo PP ;) Oczywiście na forum znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do planowania podróży, ale czasem zanikają one w różnych offtopowych dywagacjach. W moim wypadku forum i strona będą się częściowo dublować, ale dlatego, że mam nadzieję, że nasze doświadczenia (niektóre), przydadzą się innym, a te innych, nam ;)

Chcę wyraźnie zaznaczyć, że mój wortal nie ma na celu konkurowania z forami! Wręcz przeciwnie- Wszyscy, którzy podróżujemy, połączmy nasze siły, by przyszłe wyjazdy były jeszcze łatwiejsze w organizowaniu.

Niestety, na stwierdzenie, czy utrzymam się na rynku, potrzeba około 2 lat. Jeżeli w tym czasie choć garstka z Was będzie na tyle uprzejma, żeby zezwolić mi na publikowanie tych relacji, które umieszczacie na forum, tak, jak zrobili to ci, których relacje są już w moich materiałach, to może kiedyś dołączę do grona poważnych portali, które będą mogły realnie wesprzeć podróżników, a nie tylko dać im bazę informacji ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwa lata to szmat czasu i potrzeba wytrwałości. Młody jesteś to dasz radę z przeciwnościami ;)

A tak dla laika co to jest drzewo PP bo ty czasami używasz tak dziwnych dla mnie stwierdzeń niemal jak ja bym pisała do was łaciną

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak dla laika co to jest drzewo PP bo ty czasami używasz tak dziwnych dla mnie stwierdzeń niemal jak ja bym pisała do was łaciną

Ja tam co nieco z łaciny kumam :)

A poza tym to translator wujka googla pomoże ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skrót myślowy- Zarys Programu Partnerskiego. Jak mi Tomekm napisał wcześniej PP, to też go pytałem, co to takiego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do translatora dla łaciny to niestety totalna porażka- przerabiałam dla tekstów średnioweicznych i wychodzi gorzej niż -Kali zje Kali da

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skrót myślowy- Zarys Programu Partnerskiego. Jak mi Tomekm napisał wcześniej PP, to też go pytałem, co to takiego ;)

To i tak dla mnie :?: :?: :?: ale to nie miejsce na uświadamianie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To i tak dla mnie :?: :?: :?: ale to nie miejsce na uświadamianie :D

Więc w najprostszy sposób- Zbieram informacje o serwisach, hotelach/pensjonatach, sklepach dla motocyklistów, szkołach doskonalenia jazdy. Ponieważ jest to jakaś forma reklamy, te instytucje opłacają atrakcyjną, jak na stawki reklamowe cenę, i są wyświetlane według podziału: branża=>województwo=>miasto.

Jeżeli firma uzna to za dobrą metodę promocji, wtedy są np. rabaty: powiedzmy 5% za ustalone hasło, dostępne na stronie.

Zazwyczaj na stronach tematycznych reklamy są droższe, bo trafiają od razu do klienta docelowego, a dzięki programom partnerskim mogą być tańsze.

Ufff, chyba nic nie pominąłem, mam nadzieję.

Jeżeli macie namiary na firmy, z wymienionych branż, które mogłyby być zainteresowane uczestnictwem w programie, to proszę o namiary. Docelowo, chciałbym mieć w każdej branży minimum jednego partnera na każde miasto powyżej 40000 mieszkańców. W mniejszych pewnie też, jak będą chętni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy uzytkownicy portalu również będa mogli polecac różne przyjazne miejsca, knajpy, noclegi?

Albo czy będa mogli pisac opinie o tych, którzy się będa reklamować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będą mogli, tak samo, jak już teraz pod relacjami, czy testami, jeszcze tylko obmyślam jakiś plan na dodatkową weryfikację, żeby uniknąć szkalowania i wazeliniarstwa- jak coś takiego będzie nad wyraz widoczne, to będzie karane.

Będzie link i formularz, do zgłaszania miejsc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będą mogli, tak samo, jak już teraz pod relacjami, czy testami, jeszcze tylko obmyślam jakiś plan na dodatkową weryfikację, żeby uniknąć szkalowania i wazeliniarstwa- jak coś takiego będzie nad wyraz widoczne, to będzie karane.

Zablokować klawiaturę takim!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuciłem politykę prywatności i regulamin. Najłatwiej je znaleźć na dole strony. Osoby, które zarejestrowały się przed jej opublikowaniem, a nie zgadzają się z nią, proszę o kontakt, w celu usunięcia kont. Mam jednak nadzieję, że nie będziecie mieć zastrzeżeń.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile za ogłoszenie sprzedaży motocykla wołasz? :-P

Chyba puszczę Kawkę w dobre ręce :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile za ogłoszenie sprzedaży motocykla wołasz? :-P

Chyba puszczę Kawkę w dobre ręce :-)

...nooo Panocki, ktoś się poważnie czai na 800-tkę :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...nooo Panocki, ktoś się poważnie czai na 800-tkę :lol: :beer:

Leff myśli że mnie ubiegł, a ja myślę że ubiegnę Leffa :-P :lol: :beer:

A tak poważniej, to bardziej zaczyna mnie ten typ motocykla wqrewiać, bo to enduro nie jest, a jak nie jest enduro to jest do dupy! ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... zaczyna mnie ten typ motocykla wqrewiać, bo to enduro nie jest, a jak nie jest enduro to jest do dupy! ;-)

rozumiem, że pijesz do Kawy :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozumiem, że pijesz do Kawy :lol:

nie do żubra :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×