Skocz do zawartości
cykli

nowość z BMW

Recommended Posts

za dużo plastiku po bokach a za mało metalu, lampa led-na pewno indywidualna (Marcin byłby zadowolony), ciekawe jak z widocznością? Lusterka dalej jak w skuterze chińskim, powrót do "normalnego" przełącznika kierunkowskazów, ale ilość przełączników zaczyna być spora. Ciekawe czy są podświetlane w nocy?

z tymi kierunkami dotychczas to masakra jakas, zamiast wlaczyc prawy to zdarza mi sie zatrąbić

siara jak nie wiem co jak na miescie patrza jak na ufo. Dobrze ze dali sobie z tym spokoj.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O i jeszcze taką fotkę dostałem na maila od BMW Toruń :-)

image001.png?p=2&t=IMAGE&st=PNG&ct=QkFTRTY0&wid=14466&POD=1&type=&zalf=Nowe&tsn=138116348910273826&sid=856d0ce179e3402d7db35732e574abcd

Uciekla ta fotka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się w takim cudeńku komputer przytnie hmmm, powiedzmy w Rumunii to za te gmole spokojnie linkami będzie go można przyczepić do burt w kamzie :) ...Niemcy to jednak mają pomyślunek ;)

a przytnie się z pewnością bo jak zacznie z czytywać te wszystkie nierówności na drodze analizować, przeliczać to jak nic padnie ;)

Edytowane przez gsdakar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowy 1200gs adwenczer

Przetestowane - do dooopy. w baku 30 litrów paliwa i buja jak na statku pirackim. To już nie jest ten komfort co zwykła 1200 GS :-(

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale te alusy są ładne :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest odpowiedz

Tak jakos ten zbiornik mi sie nie komponuje z tymi dziwnymi wlotami powietrza...? Kierownica wysoka... Tyl mi pasuje na cafe a przod bardziej na scramblera. Taki misz masz. Reszta wyglada ok. To juz jest seryjna produkcja czy prototyp?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to jest brzydkie?

eeee, hmmmm, no inne :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry ale jak dla mnie slabo... Nie postarali sie inzynierownie z BMW. Znowu Touratech da zarobic. Moze gdy zobacze na zywca to zmienie zdanie. Ciekawe ile bedzie kosztowal. Jesli cenowo podobnie do tego co na obrazku to wybor jest oczywisty.

Norton+961+Comando+SE+3.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry ale jak dla mnie slabo... Nie postarali sie inzynierownie z BMW. Znowu Touratech da zarobic. Moze gdy zobacze na zywca to zmienie zdanie. Ciekawe ile bedzie kosztowal. Jesli cenowo podobnie do tego co na obrazku to wybor jest oczywisty.

Norton+961+Comando+SE+3.jpg

Norton :) ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Norton :) ?

Prawie jak Norton Commander ;)

Norton to Anglia... Anglia to Norton... Panowie, to jest wlasnie kwintesencja cafe... Za jedyne 20tys eu. Bardzo mi sie podoba :slina: ale to raczej nie w tym zyciu.

Ps Norton Commando 961

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaaale kupa :-D

Mamy-nadziej%C4%99-%C5%BCe-tak-nie-b%C4%99dzie-wygl%C4%85da%C4%87-nowe-ma%C5%82e-BMW-938x582.jpg

To jest pewnie wersja tylko dla praworecznych. Lewa reke to mozna sobie w kieszen chyba wlozyc. Automat 125? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest pewnie wersja tylko dla praworecznych. Lewa reke to mozna sobie w kieszen chyba wlozyc. Automat 125? ;)

Nie wiem Andrzej, nie wiem ;)

Na szczęście to model na Azję..

BMW przygotowuje się do prezentacji nowej linii motocykli o pojemnościach poniżej 500 ccm. Jednoślady, które powstają w Indiach przy współpracy z koncernem TVS uzupełnią ofertę niemieckiego producenta w Europie.

Gama modeli o małych pojemnościach będzie zawierać różne typy motocykli. Wśród nich znajdziemy nakeda i enduro o pojemności ok. 250 ccm. Produkcją tych jednośladów zajmie się spółka, którą BMW utworzyło z indyjskim producentem, firmą TVS.

W tej chwili modelem o najmniejszej pojemności w ofercie bawarskiego producenta jest G650GS. BMW oferuje większość modeli w wersji dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2, jednak są to standardowe motocykle z zamontowanym ogranicznikiem mocy. Nowe jednoślady będą kuszącą alternatywą dla dotychczasowej oferty głównie z powodu znacznie niższej ceny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest fota jakiejś chińskiej 125 przerobiona przez motogen, tak bmw o małej pojemności nie będą wygladać ;-) A propos nine T już jest w ofercie

http://www.bmw-motorrad.pl/Motocykle/Urban/BMW_R_nineT/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motomirek złożył fajniejszego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×