Skocz do zawartości
cykli

nowość z BMW

Recommended Posts

dzwoń do Scotch'a ;)

Jest przywiązany :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

60 tyś bez kilku złotych :)

Zawsze mozesz wybrac blizniaczo podobna Multistrade :) Bedzie drozej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry ale to moto wygląda jak ścigaczo-turystyk jednoosobowy z opcją instalacji plecaka z wypiętymi pośladkami. Zapewne ma pojemność min. 1000 żeby nie zachwiać ego potencjalnego nabywcy. ;-)

Chociaż byli i tacy co Hayabusą na Syberię pojechali. Ważne żeby jechało. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry ale to moto wygląda jak ścigaczo-turystyk jednoosobowy z opcją instalacji plecaka z wypiętymi pośladkami. Zapewne ma pojemność min. 1000 żeby nie zachwiać ego potencjalnego nabywcy. ;-)

Chociaż byli i tacy co Hayabusą na Syberię pojechali. Ważne żeby jechało. ;-)

Mysle, ze to ma byc konkurencja dla multistrady. To 160 kucy ma sluzyc do zapier....... a nie wozenia dupy po pustyni. BMW ma w ofercie jeszcze Gsa i RTka. Dla kazdego cos fajnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mysle, ze to ma byc konkurencja dla multistrady. To 160 kucy ma sluzyc do zapier....... a nie wozenia dupy po pustyni. BMW ma w ofercie jeszcze Gsa i RTka. Dla kazdego cos fajnego.

Do zapier.......? To w takim razie w kufrach ma chyba spadochrony. ;-)

0:50

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troter, weź Ty w końcu kup czyt am wróć do beemki i przestań pier*olić :) bo czarnowidzisz i złorzeczysz w każdym jednym temacie dotyczącym jakiegokolwiek modelu innego niż V Srom :D :D :D Ja rozumiem, barykady bronić warto, na ale nie wtedy kiedy wrogie wojska przechodzą bokiem i nawet na nią uwagi nie zwracają :D

Żarcik ;)

Tak BTW, to tym V cipkiem to w pytę ludzi lata turystycznie, ostatni trzepię różne portale podróżnicze przez duże "P" i latają tym ludzie po takich zakątkach że nawet konstruktorom tego modelu się chyba nie śniło ;) Może jednak coś jest w tym moto? Jeśli jest, to zajebiście głęboko ukryte :D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie zapierdala się cały czas, tak samo jak cały czas nie jeździ się z kuframi

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...

Tak BTW, to tym V cipkiem to w pytę ludzi lata turystycznie, ostatni trzepię różne portale podróżnicze przez duże "P" i latają tym ludzie po takich zakątkach że nawet konstruktorom tego modelu się chyba nie śniło ;) Może jednak coś jest w tym moto? Jeśli jest, to zajebiście głęboko ukryte :D

Dalecy podróżnicy cenią sobie wygodę, łatwość prowadzenia, uniwersalność oraz PROSTOTĘ MOTOCYKLA. Jakoś tak się składa, że kupa z nich miała lub ma BMW i twierdzą jak jeden, że to jest zajefajny, megawygodny i przewspaniały motocykl. Jest tak do momentu aż coś się nie zepsuje a najchętniej psuje się elektronika np. pod wpływem wilgoci i wtedy dupa blada, zwłaszcza z dala od cywilizacji europejskiej. ;-) Cenę pomijam przez grzeczność. ;-)

To jest zapewne ta niewidzialna cudowna cecha, zwana przez niektórych niezawodnością.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś w tym może być, elektronika w pojazdach doprowadza mnie do szału... Dziś, odpaliłem auto, minus ileś tam, stało trzy dni, fakt że to tylko Ford, no ale - bez jaj! Odpaliłem, wysiadłem, zaczynam skrobać i słyszę - dźwięk zamykających się drzwi - wszystkich. Po prostu - z sobie tylk znanych przyczyn, samochód postanowił się zamknąć. Drugiego kluczyka nie posiadam, pozostały plastikowe łyżki kuchenne i drut z wieszaka, ale wkurw pozostał...

Tyle że, z drugiej strony - V prąd elektroniki nie posiada?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tyle że, z drugiej strony - V prąd elektroniki nie posiada?

Posiada, ale dziwna jakaś taka co sie nie pitoli tak jak w Edyty GS czy moim Xie. Przez osiem lat w wee miałem zero problemów z elektryko-elektronika, a w GS jakieś cuda co róż. Xa jak chcesz odpalić za szybko to sie obrazi i wogole nie opali przez piec lub więcej minut. Do dupy z taka elektryka.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś w tym może być, elektronika w pojazdach doprowadza mnie do szału... Dziś, odpaliłem auto, minus ileś tam, stało trzy dni, fakt że to tylko Ford, no ale - bez jaj! Odpaliłem, wysiadłem, zaczynam skrobać i słyszę - dźwięk zamykających się drzwi - wszystkich. Po prostu - z sobie tylk znanych przyczyn, samochód postanowił się zamknąć. Drugiego kluczyka nie posiadam, pozostały plastikowe łyżki kuchenne i drut z wieszaka, ale wkurw pozostał...

Tyle że, z drugiej strony - V prąd elektroniki nie posiada?

Posiada ale w sensie biernym, tzn. wyświetla różne bajery na zegarach ale nie steruje zawieszeniem, nie steruje mapami zapłonu, nie steruje za kierownika parametrami jazdy poza układem ABS, który jak wysiądzie to będzie klasyk bez ABS. Bawią mnie natomiast ludzie, którzy mają najlepszy ABS na świecie w swoich BMW i pierwsze co robią to szukają wyłącznika tego systemu. ;-) Wiem, wiem w terenie to się przydaje ale sam fakt mnie niesamowicie bawi.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wątek o nowościach BMW , a wy piszecie o tym co już jeździ i to nie BMW.

Artex , cena za podstawę ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MotoT znam gościa z którym byś się dogadał.... też jest ze Szczecina i też nie kocha BMW :lol: (bo go nigdy chyba nie miał tak jak i Ty) :-P ale tu bywa..czasami :cool: :beer:

P.S. Problemy z elektryką w GS, albo X-sie? :roll: pierwsze słyszę (w Kawasaki to były problemy z elektryką) :-) jakieś felerne egzemplarze się musiały przytrafić ;-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

R1200R model 2015

Ten motocykl w zamiarach firmy miał być i był motocyklowym "Classic" z tym że w modelu 2015 chyba zagubiono to określenie, R-ka stała się chyba kupą elektroniki i to przednie światło!? - no ale o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niezła pompa w filmie, ale motor, podoba mi się no

tylko te złote przy czarnym :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten motocykl w zamiarach firmy miał być i był motocyklowym "Classic" z tym że w modelu 2015 chyba zagubiono to określenie, R-ka stała się chyba kupą elektroniki i to przednie światło!? - no ale o gustach się nie dyskutuje.

moim zdaniem tak było, tzn R1200R był klasykiem dopóki nie pojawił się R nine T

To one teraz jest klasykiem, a z R1200R zrobili po prostu nowoczesnego nakeda z boxterem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MotoT znam gościa z którym byś się dogadał.... też jest ze Szczecina i też nie kocha BMW :lol: (bo go nigdy chyba nie miał tak jak i Ty) :-P ale tu bywa..czasami :cool: :beer:

P.S. Problemy z elektryką w GS, albo X-sie? :roll: pierwsze słyszę (w Kawasaki to były problemy z elektryką) :-) jakieś felerne egzemplarze się musiały przytrafić ;-)

Ale mi się BMW bardzo podoba. Najbardziej 800 a potem cycate 1200, nie podoba mi się tylko cena ale jest jaka jest i nie musi mi się podobać. ;-) Zanim coś kupię lubię jednak znać zdanie doświadczonych użytkowników.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie Troter cena nie jest taka wysoka, trzeba się zwyczajnie przestawić :) przy odsprzedaży trzyma cenę wiec "drogo" wraca. O problemach z elektryką zapomnij widząc Twoją dociekliwość taki "topielec" Ci się nie trafi.....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Tajne testy w Stefanskirchen

Gostkowie z BMW powtarzają jednak uparcie: „Nic z tych rzeczy!”. Jakoś trudno w to uwierzyć. Może dlatego, że skądinąd wiadomo, iż na hamowni w Stefanskirchen, niedaleko Rosenheim, w którym mieściła się baza superbike’ów BMW, jest właśnie sprawdzany wyposażony w Valvetronic jednocylindrowiec o pojemności 450 cm3." wyrwane z tego artykułu:

http://www.motocykl-...u-bokser,8195,1

Edytowane przez nokian66
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jaki on śliczny :wub:

2015-bmw-r1200r-shows-up-photo-gallery_61.jpg

Edytowane przez Marcin N
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oszzzz qurwa!!! :shock: :shock: :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×