Skocz do zawartości
mac

malowanie proszkowe

Recommended Posts

Czy może ktoś wie gdzie w okolicach trójmiasta w przyzwoitych cenach ktoś maluje proszkowo ? stelaż do kufrów wyszedł mi super ale farba się nie sprawdza (za miękka i przy zakładaniu sakw rysuje się a nawet zdziera ) znam jeden zakład ale zaśpiewali sobie za jeden element 300 zł netto . To trochę sporo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytaj Elektriciana na priv, bo jest na urlopie i chyba nie ogarnia wszystkich wątków a o ile pamiętam coś na ten temat (malowania proszkowego) może wiedzieć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytaj Elektriciana na priv, bo jest na urlopie i chyba nie ogarnia wszystkich wątków a o ile pamiętam coś na ten temat (malowania proszkowego) może wiedzieć

To możliwe, tym bardziej że moje moto było wcześniej jego i malował w nim sporo ale mi za 1 mały element zaśpiewali taką cenę !!! .... poczekam aż wróci z urlopu, co będę mu przeszkadzał w wypoczynku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej..

ja maluję proszkowo sporo elementów ogrodzeniowych ..

wśród motocyklistów dobrą sławą cieszy się malarnia niedaleko kartuskiej (na Jasieniu). Robią sporo detali i elementów niewielkich.

ja ze swojej strony ich nie polecam - moje większe elementy malują nierówno - niedostatecznie je wytrawiając, występuje parchowatość farby i nieregularna struktura powłoki

polkolor/poldecor - gdańsk siennicka lub gdynia hutnicza (aczkolwiek malarnię w Gdańsku chceili sprzedać więc nie wiem czy jeszcze tam robią).

Całkiem dobre malarnie - porządne wanny do wytrawiania materiałów - ceny nie najniższe i brak chęci do zabawy w drobnicę - pociąga to za sobą dodatkowe podniesienie ceny.

No i malarnia w której robię najwięcej i właściwie jest to w tej chwili mój faworyt.

Malarnia proszkowa Indusco w Baninie.

Ceny niższe niż w poldekorze/polkolorze - ale jakość podobna.

również dopłaca się do malowania detali - bo oni nastawiają się na masówkę i nawet mi potrafią robić problemy z terminem realizacji i wydłużają go do np 2 dni od zlecenia.

Ostatnio jak u nich byłem - widziałem ramę motocyklową zabezpieczoną do malowania - czyli bawią się w takie rzeczy:-).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Hutniczej w Gdyni to właśnie tam zaśpiewali 300zł (fakt są dobrzy , czasem korzystam z nich w pracy ale 300 nie przełknąłem), ale dzięki za info o reszcie... sprawdzę ceny.(najpierw poszukam adresów)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej..

ja maluję proszkowo sporo elementów ogrodzeniowych ..

Właśnie, dobrze że mi przypomniałeś, podaj mi mail na PW, to wyślę Tobie płot i mi wycenisz :-)

EDIT: Oczywiście rysunek techniczny płotu :P

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadzwoń do chłopaka pod ten numer +48 693 45 66 99

Mieszka gdzieś na wybrzeżu. Malował mi komplet nieseryjnych zacisków do samochodu w czarny połysk, Specjalizuje się w takich rzeczach. Jak wiadomo na zaciski idzie spora temperatura. Po półtora roku wszystko jest ok. Zdzwoń, zapytaj, może zaproponuje jakąś rozsądną cenę. Powiedz, że namiar nasz od kolegi/klienta z forum A4.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja swoje felgi malowałem w firmie Victus. przed malowaniem zostały wypiaskowane i efekt był zadawalający. Na ceny nie mozna narzekac. Więcej informacji jak oferte i kontakt znajdziecie tutaj:

http://victus.info.p...anie-proszkowe/

A w Przywitalni był, że tak sobie lobbuje? Jak już tak nachalny chcesz być to do komercyjnego działu trzeba iść. Ktoś kto tak się "po partyzancku" reklamuje raczej klienta nie szanuje.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×