Skocz do zawartości
pitersc

Cześć wszystkim !

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam na imię Piotr - na moto choruję od dziecka i niestety nigdy nie dane mi było spełnić marzeń a już prawie 30 lat na karku :/

Przez ostatnie 3 lata partacze składali i rozkładali mi nadgarstek, aż w końcu jako tako im to wyszło i jestem w trakcie robienia prawka A :beer:

F650GS Dakar spędza mi sen z powiek - oszczędzałem kasę przez kilka lat i teraz mogę spokojnie wyszukać bardzo dobry egzemplarz oczywiście najchętniej przy wsparciu kogoś z forum - bez pośpiechu, na spokojnie, aż do skutku...

Niestety nigdy w życiu nie miałem okazji siedzieć ani na zwykłym GS ani na dakarze, więc moja miłość jest czysto teoretyczna i trochę obawiam się, że Dakar będzie dla mnie za wielki ? 180cm / 75kg

Mam ogromną nadzieję, że znajdę na forum kogoś z okolic Warszawy zarówno z wersją cywilną jak i z Dakarem tak bym mógł się do nich przymierzyć.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia asap ;)

Piotr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Piotr ! :D

widzę jesteś dobrze przygotowany do zakupu, przyjaznych kolegów z GS i z Dakarami w okolicy Wawy znajdziesz tu kilku spokojnie, więc przygotuj sie na przymiarki wkrótce ;) po prostu trafiłeś w dobre miejsce pojawiając się u nas :D pytaj, pytaj wskażemy wątki na forum - wiele zostało już tu powiedziane

... jesli masz odłożoną "porządną" kase na dakara, to mamy tu kogoś kto od lat sciąga pewne motory z Niemiec - obecnie GSy sciągatylko na zamówienie, bo przykładowo taki żyleta Dakar z okolic 2001r. zacznie się myśle od 15tysi :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Piot

100km od Warszawy (SIedlce)to okolica?

Jak tak to podjedz, przymierzysz się do Dakara 2003r.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Ja pierwsze moto kupiłem (i prawko robiłem) w wieku 32 lat więc i tak jesteś dwa lata do przodu ;). Nie mam co prawda Dakara ale zwykłego GS-a z normalną kanapą i przy wzroście 180 (jak ty) mam jeszcze luz więc Dakar nie będzie dla Ciebie za wysoki. Życzę kupna wymarzonej maszynki! :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Piotrze,

Jakby co, to chętnie udostępnię mojego pół-dakara do przymiarki i pomogę z kupach ;) Wal jak w dym!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×