Skocz do zawartości
Rafaello

zamiennik oryginalnego czujnika ciśnienia oleju

Recommended Posts

Witam,

może ktoś polecić jakiś sprawdzony i należycie działający zamiennik oryginalnego czujnika ciśnienia oleju?? Bo cena oryginału mi się nie podoba :-P Poczytałem już trochę wcześniejszych postów na ten temat. Były propozycje m.in od VW, ciągnika i Opla, ale chyba zakresy ciśnień nie bardzo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki masz gwint ? ;)

W korpusie ( bez przejściówki ) powinien być 10x1 - więc z Ursusa do 12.- PLN'ów

Tak na marginesie - co tak się tego zakresu czepiacie - to jest sygnalizacja włącz/ wyłącz - jedno co wam grozi to to, że na niskich obrotach może mrygać, ale raczej nie sądzę ;)

Jak szukasz taniego zamiennika to każdy samochodowy z odpowiednim gwintem się nada - jakość wykonania to już inna sprawa, ale to zawsze w zamiennikach tak jest, że jest ryzyko ;)

EDIT:

A coś takiego ;) http://www.farmexpert.pl/czujnik_cisnienia_oleju_do_ursus_c_330_360_produkt131.aspx?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-08&utm_content=131#nclid=6decd70f8afffc17c6a28ba8aa3af97e

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakupiłem, działa bez zarzutu, jestem zadowolony, parę dych, które zaoszczędziałem przeznacze na :drinkbeer: . Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ja miałem ten sam problem założyłem od ursusa ale padł po 1000 km kupiłem za 10pln od vw (pamietaj żeby był z niebieskim plastikiem)

Pozdrawiam :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×