Skocz do zawartości
quiproquo

Witam :)

Recommended Posts

Witam wszystkich miłośników (i miłośniczki ofkors) najpiękniejszego motocykla ;) Oczywiście jest to absolutnie subiektywne zdanie, choć śmiem przypuszczać, że nie odosobnione na tym forum.

Ponieważ mam już dwie rzeczy niezbędne do jazdy motocyklem (prawko i pieniądze :D ) rzucam się na łowy do działu sprzedam: czas najwyższy zakupić gsa.

Aha 1: jestem zielona w temacie motocykli (w sensie mechaniki, serwisowania itepe.), więc zapewne będę częstym "pytaczem".

Aha2: śmigać będę w okolicach 3City :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakżesz miło, kolejna Pani na forum. Witam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tu u was gościnnie :D

Już zajrzałam do działu sprzedaż i zdążyłam zagadnąć tommi'ego o jego GSka ;)

Ale oczywiście mam pytanie: GS to ma być mój pierwszy motocykl, mam trochę doświadczeń związanych z suzuki gs500, ale nie za dużo. Zastanawiam się czy kupić f650, mając na uwadze nabieranie doświadczenia i wprawy czy od razu zainwestować w "młodszego brata" GS? Za f650 przemawia cena, możliwe obtarcia i przytarcia, których będzie mi mniej żal niż w droższym motocyklu. No i fakt, że garażuje pod chmurką, nie zawsze na parkingu i zwyczajnie boję się, żeby mi motocykla ktoś nie ukradł. Za GSem przemawia jego nieco nowsza konstrukcja, wiek i ABSy. No i wizualnie podoba mi się zdecydowanie bardziej.

Dodam, że dysponuję budżetem do ok 12 tyś (no chyba, że ktoś mnie przekona, że warto wyłożyć więcej, to może jeszcze doskrobię) i potrzebuję motocykla do jazdy do pracy (a to są odległości około 10 do 80 km, część po mieście, czasami bywa i 300km, ale to już z reguły trasa). Co doradzacie?

Dzięki z góry :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem że chodzi o zastanawianie się nad 650 ST a f650 GS? Jak dla mnie - nowego posiadacza GS-a polecałbym jednak droższego ale GS-a (że nie wspomnę o Dakarze), chyba że ktoś ma inne zdanie (jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia). :twisted:

Poza tym również Ciebie witam i życzę odpowiedniego zakupu :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

Koleżanko śmiało pisz do mnie na PW podjade do Ciebie, dam Ci obmacać mojego GSa ;) jutro jade na Żuławy elbląskie ale jak wróce.. czemu nie. i skąd z 3city jesteś pisz tutaj sami swoi :D a na imie Ci ? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakarowy, chodzi mi o GSa sprzed 2000r, który ma, jak wyczytałam na jakimś forum, "reflektor jak w maluchu" :shock: Byłam przekonana, że do 2000r to poprostu f650 a wraz ze zmianą wizualną (i zapewne techniczną) mówimy o f650GS :?

pietroAT, jak ja mogłam przegapić, żeś z okolic :oops:

Normalnie już się cieszę... na wymacanie Twojego GSa ;)

Jestem z Gdańska - okolice Przymorza i Oliwy. Spędzam tam około połowy tygodnia, drugą część na Kaszubach w okolicach Bytowa. Często bywam też w Bydgoszczy :D

Acha, mówcie mi Kasia :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Normalnie już się cieszę... na wymacanie Twojego GSa :D
Acha, mówcie mi Kasia :D

Cześć Kasia ;)

Zapraszamy do Wrocławia. Tu można wymacać prawdziwe sprzęty 8-) - Dakary :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eh Peterka Dakary są dla zboczeńców (terenowych) :mrgreen:

dla Kobiety trzeba zgrabnego, poręcznego sprzęta, poza tym dla kobiet nie liczy się wielkość, ważne żeby był ..... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale przecież peterka z tego co zrozumialem nie chce oddac tylko dac do pomacania ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co ja mam panowie odpisać :?: :shock:

... że wygrał pietroAT :D

Mam nadzieję, że niedługo będę posiadać własny motocykl i namacam się go do woli, dzięki czemu tematyka dyskusji ulegnie cudownej przemianie :D ;) :D

Pozdrowienia dla wszystkich :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"jeden zamiast drugiego" czyt. Quiproquo ma racje!!

Chlopaki "... wygrał pietroAT ;) " HAHAHAHA sie gra, sie ma, sie jeździ :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×