Skocz do zawartości
Pilgrim

F650 do 6kzł - czy to ma sens?

Recommended Posts

Serwus,

Jak w temacie - czy taki zakup w ogóle ma sens?

Można znaleźć kilka sztuk w cenie ~6 tyś zł, co ciekawe w rocznikach od 1994 do nawet 1999.

Rzecz jasna sprzedający piszą, że "lać i jechać" i że "nic do zrobienia" itd itp.

Ale proza życia jaka jest - wiadomo. A i oferenci już nie tacy sami co kiedyś ;)

Więc tu rodzi się pytanie czy w taki egzemplarz warto w ogóle inwestować i czy np te starsze modele nie miały jakichś uwydatniających się "na starość" wad, czy stosunek "dłubania" do jazdy będzie w miarę znośny?

Czy są jakieś roczniki, od których warto zaczynać?

Czy za ~6kzł można kupić moto w rozsądnym stanie?

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Peace&love

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można ale nie licz na to, że pojedziesz i kupisz pierwszą sztukę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomasz0803 miał do sprzedania za równe 6k. Przynajmniej historia motka jest na forum, więc możesz zobaczyć, czy Ci pasuje.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajdziesz i rocznik 2000 r., w zależności od stanu, jeśli nie przywiązujesz dużej wagi do wyglądu to rozejrzyj się za anglikami. Warto pochylić się nad modelami po 97 r., wyeliminowano choroby wieku dziecięcego, w tym "sprytny" patent na mocowanie zębatki zdawczej. Każde moto jednak wymagać będzie jakiegoś wkładu na początek, choćby "płyny", a często okazje się, że inne elementy eksploatacyjne. Nie mniej jednak to rozsądny sprzęt, nie wymagający wielkiego grzebania, w ciągu pokonanych przeze mnie 12kkm wymagał jednak przeczyszczenia gaźnika i wymiany regulatora napięcia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na oto moto jest tez do sprzedania.ma go dziewczyna a ojciec jej jest na forum i z tego co wiem to dba o niego tylko ze cena jest przeszlo 6 tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jeżdżę "włochem" 3 sezon, wymieniałem tylko rzeczy esploatacyjne, prawie na początku naszej znajomości regulator napięcia i niestety ostatnio sprzęgło rozrusznika ... no ale się jeździło przez ten okres traski i w koło komina to i czasem coś padnie.

Generalnie twardy zawodnik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby Ci nie zależało na znaczku to masz alternatywę we włoskim klonie - pegaso. Za 6k powinieneś już znaleźć coś po 01 r. na wtrysku w pl rejestrowany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielkie dzięki :)

Forumowe motocykle oczywiście rozpatrywał będę w pierwszej kolejności - ale nie w tym sezonie, więc nie chę na nic się napalać.

Maj będzie tym miesiącem.

Mam już jasność - na pewno będzie to f650.

DZIĘ-KU-JĘ.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będziesz gotowy to daj na forum znac że chcesz juz kupować to się rozejrzymy w swoim terenie, może coś będzie, u mnie jeden sprowadza właśnie takie do 10 tys, nawet niedawno miał za 7 koła 650-ke nawet się nią karnąłem;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×