Skocz do zawartości
mario282

Witam mam do sprzedania dwa motocykle BMW F 650 GS wersja DAKAR

Recommended Posts

post-1629-0-47352800-1347262304_thumb.jpgWitam jestem pracownikiem firmy gdzie zajmuję sie Logistyka i w zeszłym roku w lipcu szef zlecił mi zanlezienie i kupienie dwóch motocyki BMW F650 GS wesja Dakar jeden Biały drugi Niebieski szukałem w Polsce ale było ciężko więc zaczełem szukać na rynku Niemieckim i tam znalazłem z 12 ogłoszeń, które mnie interesowały zabrałem ze sobą kolegę motocyklistę przyczepę i udałem się na poszukiwanie pierwszego dnia obejrzeliśmy 4 motocykle i wkażdym było coś nie tak a szef określi mają być lalki i na następnego dnia zanalazłem się w salonie BMW w Bonn gdzie był jeden motocykl koloru białego z kuframi w stanie idealny z przebiegiem 19000km zdecydowaliśmy że ten bierzemy był słaby akumulator sprzedawca przeprosił nas i wstawił motocykl do mechaników gdzie w cenie motocykla założono nam nowiutki akumulator byliśmy bardzo mile zaskoczeni i zadowoleni z obsługi. Nastepny motocykl znalazłem 180km od Bon u prywatnej osoby w domu umówiliśmy sie na 19:00 sprzedaca wiedział że jesteśmy z Polski i nasz niemiecki ma wiele do życzenia więc, żeby ułatwić nam kontakt poprosił swoją znajomą która pochodzi z Polski i mieszka na stałe w jego wiosce o pomoc. Jakie nasze było zdziwienie kiedy wysiadamy z auta i widzimy dwie dziewczyny i faceta i witamy się a tu słyszymy nasz ojczysty język "Dzień Dobry" odrazu spadł nam kamień z serca będziemy sie mogli normalnie dogadać co ię okazuje facet walczył 4 z rakiem i motocykl stał w garażu miał przejechane tylko 9000km stan super Tankbag gmole dolne zdecydowaliśmy się na zakup moto był jeszce zameldowany więć na drugi dzień rano go wymeldował i go zabraliśmy do Polski. Panowie to jest prawdziwa historia jak one znalazy się w Polsce.

Pierwsza rzeczą jaką zrobiłem jak przyjechały to zrobiłem serwis czyli wymieniłem olej i filtry PS filtry powietrza były jeszcze z pierwszego montażu z logo BMW i datą produkcji 02.2001r. W białym motocyklu przy przebiegu 22000 tyś km zmieniłem napęd bo łańcuch był według mnie już zużyty w niebieskim jest jescze orginał klocki w obu motocyklach są jeszcze orginalne tarcze hamulcowe bez progów co świadczy o orginalności przebiegu. do obu motocykli zamontowałem gmole górne, w niebieskim motocyklu zamontowałem nowiutkie opony i dętki. Niestety niebieski motocyklem szef się położył i delikatnie zarysował. biały jest igła.

Oba są do obejrzenia w Warszawie w firmie Inter-Mlecz Sp. z o.o. ul. Chrzanowskiego 14 tel. 515090681

Zdjęcie niebieskiego dołącze jak szef przywiezie go do firmy

Edytowane przez mario282

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W całej historii brakuje wątku, po co one "szefu" były i czemu "szefu" już ich nie chce ;)

BTW. Też się zajmuję logistyką, ale szef mi takich fajnych zadań nie daje ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedaje bo to nie jest to czego oczekuje od motocykla, a chce zmienić na coś innego wiem ale nie powiem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podziel się tez oczekiwaną ceną - na pewno to pomoże ewentualnemu nabywcy..

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem moto na żywo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam cena białego będzie 13700zł mam do niego fakturę z Salonu BMW w Bonn gdzie jest wpisany przbieg 19056km cena zakupu w euro 3800Euro

A niebieski ze wzgledu na małą przygodę cena 13200 zł na niego mam umowę kupna sprzedaży za 3700 euro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o wiecej zdjec białego bo za taka cene ten rocznik powinien byc naprawde w b.d. stanie :)

Bo Moja zonka kupiła od Dyratona GS i kto widzał to wie jak on o niego dbał a dalismy sporo mniej sporo :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedaje bo to nie jest to czego oczekuje od motocykla, a chce zmienić na coś innego wiem ale nie powiem

ani kolor biały ani niebieski mu niepodpasował? :D no cóż, co zrobić... na dodatek ten niebieski się przewraca, co za niefart :lol: cytując klasyka: "bogatemu zabronisz ?" :lol:

to jak już szef zląduje na ziemie z tymi cenami :lol:, to może ktoś tu od nas, kto szuka, bedzie miał okazję nabyć dobry motocykl :beer:

Widziałem moto na żywo.

nooo iii ?! :D ...i aż Ci mowę (pisaną) odjęło, że się niczym więcej z nami nie chcesz podzielić ? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz to ja juz nic nie rozumiei cos mi nie pasuje,jak rozmawialismy przez tel przed Twoim urlopem to mowiles ze kofry sa nowe dokupione i ze nie byly jeszcze zakladane,a tu wychodzi ze byly razem z dakarem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz to ja juz nic nie rozumiei cos mi nie pasuje,jak rozmawialismy przez tel przed Twoim urlopem to mowiles ze kofry sa nowe dokupione i ze nie byly jeszcze zakladane,a tu wychodzi ze byly razem z dakarem.

Nie rozumiem nikomu nie mówiłem o nowych kufrach jest to pierwsza informacja o motocyklu do sprzedania

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

snapback.pngUżytkownik lcoo dnia 10 wrzesień 2012 - 15:27 napisał

"Widziałem moto na żywo.

nooo iii ?! :D ...i aż Ci mowę (pisaną) odjęło, że się niczym więcej z nami nie chcesz podzielić ? :D "

Nie, nie odjęło mi mowy pisanej. Chciałem tylko potwierdzić, że to co Mario pisze o motocyklach jest faktem i nie jest gościem z łapanki, który chce się pozbyć gratów. Sam byłem przy rozmowie jak jego szef przyszedł do warsztatu i powiedział, że chce je sprzedać. Oprócz ww sprzętów jest tam parę innych "leciwych" pojazdów, ot takie "zboczenie bogatego".

Często bywam u niego na firmie ponieważ korzystając w warsztatu (Mariusz-obcy człowiek poznany na forum) mogę sobie ogarniać swoje moto.

Na miejscu Mariusza zamieściłbym ogłoszenie na Alledrogo i innych portalach, ponieważ na forum więcej jest uszczypliwości i jakiegoś dziwnego szyderstwa niż konkretów. Jak ktoś jest zainteresowany, to podjeżdża, ogląda i tyle.

I nie tyczy się to Ciebie MiKo, ale Twój post akurat sprawił iż

miarka.jpg

:)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

snapback.pngwięcej jest uszczypliwości i jakiegoś dziwnego szyderstwa niż konkretów.

tak to już jest z Nami "forumowiczami " każdy jest mądry jak siedzi po drugiej stronie a w realu to ANI BE ANI ME ANI KUKURYKU :-P

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam oznajmiam że biały dakar został za namową kolegi wystawiony na allegr,o a co do mądrości to każdy mocny siedząc przed klawiaturą bo go nie widać i nie słychać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj, forum towarzyskie, w konkretach umiejący liczyć liczą na siebie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak: lubię jaja, ale nie do kolan :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy i szczerze zainteresowany tym białym dakarem , jednak stoi od jakiegoś czasu na allegro i nie ma wzięcia , więc się zastanawiam czy coś z nim nie tak , czy może cena zbyt wygórowana? czy jeszcze coś innego? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Murek, tak jak widać za oknem aktualnie mamy jesień wiec kolejki po uzywane motocykle raczej sie nie ustawiają

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rynek tak nasycony, że przez tyle czasu co jest wystawione moto zadzwoniły 3 osoby które pytają i na tym się kończy. Ale jak to mówią każdy towar ma swojego kupca to tylko kwestia czasu. Każdy śnił śni o swoim wymarzonym rumaku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moge prosić o linka do allegro lub zdjęcia i szczegóły na mail? berko.lukasz@gmail.com

pzdr, Łukasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczyna się. ;) jesteś już w Poznaniu?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej pierwszy raz kogoś do przywitalni wysłałam i to z uśmiechem a nie ze złością :)

Nie, w poznaniu będę we środę wieczorem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×