Skocz do zawartości
mario282

Witam mam do sprzedania dwa motocykle BMW F 650 GS wersja DAKAR

Recommended Posts

bero, do przywitalni :)

zrobione :)

Tak poza tym to poradźcie czy na wzrost 189cm i wagę koło 100 kg :D taki zwykły gs nie będzie za niski? z tego co patrzyłem i czytałem to chyba najlepiej będzie dakara bo wyżej się siedzi. Dodam że chciałbym trochę w terenie pojeździć dlatego też zainteresowałem się tym Dakarem z tego ogłoszenia o ile właściciel trochę zjedzie z ceny :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zrobione :)

Tak poza tym to poradźcie czy na wzrost 189cm i wagę koło 100 kg :D taki zwykły gs nie będzie za niski? z tego co patrzyłem i czytałem to chyba najlepiej będzie dakara bo wyżej się siedzi. Dodam że chciałbym trochę w terenie pojeździć dlatego też zainteresowałem się tym Dakarem z tego ogłoszenia o ile właściciel trochę zjedzie z ceny :)

Na wszystkie pytania masz multum odpowiedzi na forum.. wystarczy poszukać i przeczytać ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rynek tak nasycony, że przez tyle czasu co jest wystawione moto zadzwoniły 3 osoby które pytają i na tym się kończy. Ale jak to mówią każdy towar ma swojego kupca to tylko kwestia czasu. Każdy śnił śni o swoim wymarzonym rumaku.

Pytałem o kufry ;) Szef zdaje się jeszcze jest na wakacjach, ssoo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zrobione :)/>

Tak poza tym to poradźcie czy na wzrost 189cm i wagę koło 100 kg :D/> taki zwykły gs nie będzie za niski? z tego co patrzyłem i czytałem to chyba najlepiej będzie dakara bo wyżej się siedzi. Dodam że chciałbym trochę w terenie pojeździć dlatego też zainteresowałem się tym Dakarem z tego ogłoszenia o ile właściciel trochę zjedzie z ceny :)/>

.

Bero

Dakar!!!!

Edytowane przez DYROTON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Jeżeli jeszcze aktualne to mogę prosić o zdjęcia na marcin (at) jmi . pl ?

Witam prosze dzwonić na nr 515090681 moto aktualne tak jak pisałem w ogłoszeniu wystawię ponownie na portalach w lutym

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie Mario ale on będzie stronniczy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja widziałem, macałem itp, ale też jestem uznawany za stronniczego w kwestii tego motocykla ;)

Jesteś z Warszawy, to w czym masz problem:)? Przyjedź obejrzyj :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę przyjechać i obejrzeć... i pewnie nie będę wiele mądrzejszy niż jestem teraz :) liczyłem raczej na opinię kogoś bardziej doświadczonego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę przyjechać i obejrzeć... i pewnie nie będę wiele mądrzejszy niż jestem teraz :) liczyłem raczej na opinię kogoś bardziej doświadczonego

Jedź i obejrzyj ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej z całym szacunkiem, to jak kolega jest zielony i pojedzie, to jedyne co może zobaczyć, to czy moto wizualnie mu się podoba i czy pasuje pod tyłkiem. niestety towarzystwo osoby kumającej budowę i eksploatację byłoby wskazane. sama wiem, doświadczyłam. ja by pojechała, ale moje wiedza z zakresu części nie jest wielka (Jacuś mi użyczał swojej wiedzy za co mu dziękuję) :)

więc może ktoś jednak pomoże koledze ;) Icoo może się wybierzemy, he!?

Edytowane przez MeJustine
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej z całym szacunkiem, to jak kolega jest zielony i pojedzie, to jedyne co może zobaczyć, to czy moto wizualnie mu się podoba i czy pasuje pod tyłkiem. niestety towarzystwo osoby kumającej budowę i eksploatację byłoby wskazane. sama wiem, doświadczyłam. ja by pojechała, ale moje wiedza z zakresu części nie jest wielka (Jacuś mi użyczał swojej wiedzy za co mu dziękuję) :)

więc może ktoś jednak pomoże koledze ;) Icoo może się wybierzemy, he!?

Ja nie mogę się wybrać, ponieważ widzę ten motocykl 2-3 razy w tygodniu, więc nie będę (wg wielu) obiektywny.

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedź i obejrzyj ;)

Do czegoś pijesz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie mogę się wybrać, ponieważ widzę ten motocykl 2-3 razy w tygodniu, więc nie będę (wg wielu) obiektywny.

:)

To też motocykle Twojego szefostwa? ;)

Do czegoś pijesz?

Pewnie do lustra :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To też motocykle Twojego szefostwa? ;)

Pewnie do lustra :-D :beer:

Nie, ale ja u Mariusza (ogrzewany magazyn pracodawcy Mariusza) trzymam motocykl, więc jak robię przy swoim kufry, stelaże itp, to wiem co tam jest. Nie tylko ja trzymam tam motocykl :) Pisałem już o tym, bo ktoś pytał, co to za zawiłość ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zabawne, że w każdym miejscu w Polsce jak ktoś poprosi o pomoc, to ją dostaje. 3miasto pomaga, Poznań pomaga, południe pomaga... a w Wawce nikt zadu nie chce ruszyć - buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zabawne, że w każdym miejscu w Polsce jak ktoś poprosi o pomoc, to ją dostaje. 3miasto pomaga, Poznań pomaga, południe pomaga... a w Wawce nikt zadu nie chce ruszyć - buuuuuuuuuuuuu

Chyba sobie żartujesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pomozcie koledze :)

Icoo - nawet jak nie bedziesz obiektywny tylko subiektywny to pomoz koledze ocenic motek :)

potrzebuje wsparcia w ocenie a i tak decyzje podejmie sam...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pomozcie koledze :)

Icoo - nawet jak nie bedziesz obiektywny tylko subiektywny to pomoz koledze ocenic motek :)

potrzebuje wsparcia w ocenie a i tak decyzje podejmie sam...

Z tego co wiem, to kolega miał dzisiaj oglądać o 10:00 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam ten motocykl i wiem jaki jest jego stan, polecałem go mojemu przyjacielowi, ale ze względu na sytuację finansową musiał go sobie odpuścić. Więc moto znowu jest "dostępne".

Zaletą tego modelu jest autentyczny przebieg i bardzo dobry stan techniczny.

Tyle z mojej strony na temat tego motocykla.

:beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pomozcie koledze :)

Powiem szczerze, że nie rozumie dylematów typu: nie jestem obiektywny bo mój motek stoi bok "tego"

W końcu chodzi o zwyczajną prawdziwą i obiektywną ocenę tego co jest dobre i tego co jest złe - nic więcej.

Reszta - czyli decyzja i ewentualne negocjacje cenowe to sprawa pomiędzy zainteresowanymi.

Obiektywny człowiek zawsze potrafi zachować się obiektywnie - chyba, że nie chce .

Nie piszę tego, aby uszczypnąć kogokolwiek personalnie, ale jako uwagą ogólną !!!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam ten motocykl i wiem jaki jest jego stan, polecałem go mojemu przyjacielowi, ale ze względu na sytuację finansową musiał go sobie odpuścić. Więc moto znowu jest "dostępne".

Zaletą tego modelu jest autentyczny przebieg i bardzo dobry stan techniczny.

Tyle z mojej strony na temat tego motocykla.

:beer:

no i ok. może ze szwagrem pojechał o 10 :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i ok. może ze szwagrem pojechał o 10

Dobrze że nie z Tobą :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×