Skocz do zawartości
Hanka

Red Hot Rally Girls - Kraków, impreza dziś i jutro:)

Recommended Posts

Czołem:)

Wybieramy się jutro na Złombol, a jako że wrosłam już nieco w motocyklowy świat, to wydajemy imprezkę pożegnalną w motocyklowej knajpce ExpeditionCLub w Krakowie przy Opolskiej 12. Dziś :)

Ktokolwiek ma ochotę - zapraszamy:)

Program artystyczny piątkowej imprezy -start 14 wrzesień 2012 godzina 20:00:

1. Prezentacja wyposażenia użyczonego nam przez ExpeditonClub (krótko).

2. Możliwość upalenia Złombolota (Skoda Favorit wiosen 22 - wyjątkowo).

3. Konkursy wiedzy o trasie i krajach które będziemy przemierzać. (Do wygrania koszulki, naklejki, gadżety przysłane przez Darczyńców)

4. Bałkańska muza do ostatnich sił i tańczenie na stołach:) przerywane chwilą na łyk rakiczki:)

Zapraszamy! Motki zostawcie w domu. Zabierzcie natomiast przyjaciół!

Jutro natomiast w okolicach 8 rano zaprzyjaźnione motki eskortują nas spod Expedition (Opolska 12) do Katowic na oficjalny start Złombola. Ktokolwiek miałby ochotę dołączyć do eskorty, to powinien to zrobić! Zapraszamy!

Oto nasz pojazd i my:

564364_465754183456617_236176888_n.jpg

A oto nasz pojazd i my w akcji:) :

O co kaman:

Złombol, to extremalna wyprawa pojazdami komunistycznej produkcji lub konstrukcji z celem uzbierania pieniędzy na zakup rzeczy dla dzieci z Śląskich domów dziecka. Dotychczasowe trasy prowadziły z Katowic do Monaco, na arktyczne koło podbiegunowe, do Azji i do słynnego Loch Ness aby pokazać, że mimo wszystkich obaw da się dojechać takimi "złomami" do wyznaczonego celu. Złombol nie jest zorganizowaną wycieczką zadbanych Youngtimerów. Zlombol jest ekstremalną wyprawą bez jakiegokolwiek wsparcia z strony organizatorów! Nie ma mechaników, nie ma assistance, nie ma lawety, nie ma psychologa, nie ma części, sprzęt jest stary i zmęczony! Nikt wcześniej nie sprawdza trasy ani miejsc noclegów. Wyjazd to duża niewiadoma! Istnieje ryzyko, że w razie poważnej awarii, będziemy musiały utylizować nasz pojazd po drodze i wracać w inny sposób do Polski!

Zbieramy na dzieci, udostępniając Darczyńcom powierzchnie reklamowe na naszej Skodzie. Darczyńcy umieszczają swoje logo firmowe lub zdjęcia i inne wymysły na naszym bolidzie, wpłacając pieniądze na konto akcji. Z tych wpłaconych środków 100%!! jest wykorzystane na prezenty dla dzieci z domów dziecka!

No i jeszcze:

Całość wyjazdu opłacamy w własnym zakresie. Zakup auta, przygotowanie auta do wyjazdu, paliwo, noclegi, opłaty za autostrady, promy, naprawy po drodze, lawety! Całość wpłaconych pieniędzy na konto fundacji idzie na dzieci!

No więc - będzie nam bardzo miło jeśli jakieś GSy nas jutro odeskortują :) a ich właściciele do imprezki dziś dołączą!

Pozdrawiam

Hanka

____________________________________

http://www.facebook....Hot.Rally.Girls

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hanka,

gratuluje zajawki i szlachetnego celu. Dzieki takim akcjom wraca mi wiara w ludzi

thumb1.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy dziewczynom udało się zwalczyć problemy ze sprzęgłem :-\

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurcze, zarąbista akcja.

Szkoda, że się spóźniłem z przeczytaniem info :(

Szerokości :!: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiamy prawie z Dubrownika! Jedziemy, jedziemy - plan jest dziś na Czarnogórę:)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×