Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam zamiar kupić BMW F 650 CS.

Mam już jeden taki motocykl na oku i moje pytanie brzmi: gdzie mogę i czy w ogóle mogę gdzieś znależć tę owiewkę przykrywającą tę dziurę w zbiorniku jak na załączonym zdjęciu???

post-2799-0-77977400-1347893369_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczekajmy na uzytkownikow CS czyli na Kuma i KptBurek. Coś pewnie podpowiedzą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cs jest bardzo praktycznym motocyklem w tej dziurze na zbiorniku można fotelik dziecięcy zamontować

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo arbuza przywieść z warzywiniaka :-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo arbuza przywieść z warzywiniaka :-)

Cholera ubiegłeś mnie!

Polecam Ci F650, nie będziesz miała takich problemów :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cs jest bardzo praktycznym motocyklem w tej dziurze na zbiorniku można fotelik dziecięcy zamontować

nie mam jeszcze dzieci za młoda jestem :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są 2 wersje.

- z wunderlicha http://www.wunderlic...er-F-650-CS.htm

- oryginalna bmw http://www.realoem.c...=46&fg=45&hl=16 (do tego trzeba zdaje się doliczyć zestaw do dopasowania zamka do kluczyka) są zdaje się 2 warianty (malowana albo tylko gruntowana). Na niemieckim forum ktoś ostatnio kupował i było jeszcze dostępne w BMW - to (i o ew. wkład zamka) trzeba się dopytać w salonie bmw - w .de ponoć ok 75€

Z tego co słyszałem to ta z wunderlicha kiepska jest (można ponoć m.in. otworzyć bez kluczyka...)

A co do arbuzów to już kiedyś tu pokazywałem:

2011-08-18_20-33-30_351.jpg

Edytowane przez kptBurek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki kptBurek

nie wiem czy nie lepiej szukać CSa juz z ta oslona :D

Edytowane przez Gabosa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie mam jeszcze dzieci za młoda jestem :P

No co za ulga - to nie musisz mieć pilnie CS'a ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co za ulga - to nie musisz mieć pilnie CS'a ;)

motor musze mieć pilnie bo bez motoru jak bez ręki :P

może niekoniecznie CSa ale póki co mam takie dwa na oku i w sobote jade jednego obejrzec z bliska ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki kptBurek

nie wiem czy nie lepiej szukać CSa juz z ta oslona :D

Obawiam się, że rynek CS nie jest tak duży, żeby można było takie wymagania stawiać :-)

Lepiej poszukaj jakiegoś w dobrym stanie technicznym i z fajnym wyposażeniem, a "deskę klozetową" najwyżej dokupisz później ;-)

Edytowane przez kptBurek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie mam na oku dwa, jeden jest z tą osłoną, drugi bez :) pooglądam obydwa i wtedy zdecyduję który kupić :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kptBurek jest moim forumowo-wirtualnym przyjacielem, - jak go poznałem to miał CS'a, ale dobrze się przymierz do tego motka - oprócz nieszczęsnego paska, problemów z tylną piastą nie każdemu "leży" - mi nie bardzo, ale jak wszyscy wiedzą - ja tylko marudzę, a nie jeżdżę - prawie nic mi nie pasuje :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kptBurek jest moim forumowo-wirtualnym przyjacielem, - jak go poznałem to miał CS'a, ale dobrze się przymierz do tego motka - oprócz nieszczęsnego paska, problemów z tylną piastą nie każdemu "leży" - mi nie bardzo, ale jak wszyscy wiedzą - ja tylko marudzę, a nie jeżdżę - prawie nic mi nie pasuje :lol:

Pasek powinien być zaletą po mojajemu ;-) :-D ,brak potrzeby smarowanie łańcucha,czysta fela :twisted: Czy ja dobrze czapkuję,czy akurat w CSie jest z tym jakiś problem ???

Edytowane przez ahela
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja dobrze czapkuję,czy akurat w CSie jest z tym jakiś problem ???

Głównie problem mają z tym Ci, którzy akurat na cs nie jeżdżą :P

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No WAŚNIE :twisted: Mnie najbardziej denerwuje syf na feli po smarowaniu i nieważne ile motong postał dla zaschnięcia smaru :evil: :evil: :evil: :evil: Choć napęd łańcuchem jest najefektywniejszy ze wszystkich :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pasek powinien być zaletą po mojajemu ;-) :-D ,brak potrzeby smarowanie łańcucha,czysta fela :twisted: Czy ja dobrze czapkuję,czy akurat w CSie jest z tym jakiś problem ???

Jak każdego napędu są plusy i minusy. Plusy to tak jak napisałeś: czysta felga, praktycznie bezobsługowość.

Minusy: Koszt wymiany kompletnego napędu (jeżeli zachodzi potrzeba wymiany większej ilości elementów poza paskiem), Problem z kupieniem paska poza serwisem (praktycznie nie do naprawy w polowych warunkach - łańcuch w każdym sklepie motocyklowym zakupisz).

Ostatnio nawet ktoś z forum miał problem z napędem za granicą (chyba wyspy ale za boga nie mogę sobie przypomnieć kto) i motocykl był sprowadzany do kraju.

Ale generalnie pasek nie jest zły.

Edytowane przez Centrino
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak każdego napędu są plusy i minusy. Plusy to tak jak napisałaś: czysta felga, praktycznie bezobsługowość.

Minusy: Koszt wymiany kompletnego napędu (jeżeli zachodzi potrzeba wymiany większej ilości elementów poza paskiem), Problem z kupieniem paska poza serwisem (praktycznie nie do naprawy w polowych warunkach - łańcuch w każdym sklepie motocyklowym zakupisz).

Ostatnio nawet ktoś z forum miał problem z napędem za granicą (chyba wyspy ale za boga nie mogę sobie przypomnieć kto) i motocykl był sprowadzany do kraju.

Ale generalnie pasek nie jest zły.

Centrino nie sugeruj się nickiem ;-) Zwą mnie Marek ;-) Nick się wziął ze skeczu kabaretowego wiele lat temu,który mi towarzyszył i już nie kombinuję od tamtej pory z wymyślaniem. :-D

Ad vocem,to już kumam odnośnie " problemów paskowych " w CSie.Choć gdyby wymieniać na czas,pilnować tego,to można żyć :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×