Skocz do zawartości
blazter

Potrzebna krew A Rh+

Recommended Posts

Cześć,

Dziś dotarla do mnie smutna wiadomość.

Znajomy motocyklista miał nieprzyjemny wypadek.

Jako, że jego stan jest ciężki POTRZEBNA JEST KREW - a dokładniej ARh+.

Jeżeli macie taka grupę krwi to będę bardzo wdzięczny jak udacie się do Punktu Krwiodawstwa w waszym mieście i oddacie ja na nazwisko – Piotr Piwowarczyk.

WIERZE W WAS! Mam niestety inną grupę ale mam nadzieję, że chociaż tak mogę pomoc Piotrkowi!

Uważajcie na siebie.

Blazti

P.S. Banki wymieniają krew więc oddać moze każdy na nazwisko Piotrka. Jutro z rana się wybieram.

Edytowane przez blazter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Dziś dotarla do mnie smutna wiadomość.

Znajomy motocyklista miał nieprzyjemny wypadek.

Jako, że jego stan jest ciężki POTRZEBNA JEST KREW - a dokładniej ARh+.

Jeżeli macie taka grupę krwi to będę bardzo wdzięczny jak udacie się do Punktu Krwiodawstwa w waszym mieście i oddacie ja na nazwisko – Piotr Piwowarczyk.

WIERZE W WAS! Mam niestety inną grupę ale mam nadzieję, że chociaż tak mogę pomoc Piotrkowi!

Uważajcie na siebie.

Blazti

Kazdy może udac się do stacji krwiodastwa i oddając krew poddać imie i nazwisko dla kogo.

Nie trzeba mieć dokładnie takiej grupy krwi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę oddać ale dopiero 5.10.2012. Pomoże? Bo zawsze oddaję "bezimiennie"?

Edit:

A niech się wypowiedzą forumowi lekarze.... krew zapewne wraca do normalnej ilości wcześniej niż po "przepisowej karencji punktu krwiodawstwa"?

Edytowane przez lcoo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla Piotra już nie przyjmują, ponad 400 osób w samym Krakowie oddało dla niego. Można oddawać "do puli", ale póki co dla niego już nie trzeba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

każda ilość krwi zawsze się przyda. O ile oddawanie "na Piotra" idzie bez/lub pośrednio na jego leczenie (jeśli krew jest innej grupy stacja "wymienia" ją na właściwą z inną stacją), to każda krew będzie na pewno zagospodarowana. Rzadko się zdarza że stacje krwiodastwa mają nadmiar krwi. życzę Piotrowi szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×