Skocz do zawartości
rasta

Wybór kurtki i butów do turystyki

Recommended Posts

A co kupiłeś za kurtalkę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja testowałem FS-11 na swojej głowie. Na początku nawet jak jest dopasowany rozmiar to potrafił uciskać(standard) z czasem było ok a pompka i domykanie szyby naprawdę się sprawdza. Pompka sprawdza się przy zakładaniu kasku i zdejmowaniu. A podczas jazdy kask trzyma się idealnie głowy. Taka jest moja opinia. Fakt długo kasku nie używałem bo była zmiana na enduro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na szybko wrażenia z transakcji z Hein-em: ekspresowa wysyłka, kontakt z klientem świetny, pojawił się jeden drobny zgrzyt, ale kilka PW załatwiło sprawę. Pomimo krótkiego stażu na forum polecam.

Dziękujemy bardzo za Opinię

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I po raz kolejny: sprawdź na własnej głowie. Co z tego, że na moją jeden pasuje idealnie skoro Ciebie będzie uciskał?

Oczywiście, że tak zrobię. Jednak może ktoś ma doświadczenia z tymi kaskami i np. odradzi z powodu fatalnej wentylacji. Nie będę wtedy musiał jeździć ;]

A co kupiłeś za kurtalkę?

Buty Rallye III ;]

Edytowane przez rasta
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I pamiętaj: kask mierzy się tak jak buty narciarskie. Jeśli w pierwszej chwili ok to trzymamy na dyńce minimum pół godziny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukam opinii o dwóch zestawach ciuchów tekstylnych:

Rev'It:

kurtka Off Track

spodnie Sand

Off Track jest obecnie zastąpiona kurtką z zestawu Sand, ale mam zapewnienie, że się zepną razem.

Motona:

kurtka Ventour

spodnie Blackstone

Przeglądając net trafiłem na sporo pozytywnych opinii o Rev'It i chyba jedną o Motonie (ogólnie ludzie pisali, że nie znają marki). Macie/mieliście jakieś doświadczenia z tymi zestawami?

Szczególnie poszukuję kogoś, kto ma wymieniony komplet Rev'It. Jestem nim zainteresowany, ale chciałbym porównać swoje wymiary z posiadaczem i określić rozmiar (waham się pomiędzy XL i XXL) ;D

edit: na forum cisza o Motonie, natomiast o Rev'It znalazłem tylko 3 pytania bez odpowiedzi ;]

Edytowane przez rasta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja testowałem FS-11 na swojej głowie. Na początku nawet jak jest dopasowany rozmiar to potrafił uciskać(standard) z czasem było ok a pompka i domykanie szyby naprawdę się sprawdza. Pompka sprawdza się przy zakładaniu kasku i zdejmowaniu. A podczas jazdy kask trzyma się idealnie głowy. Taka jest moja opinia. Fakt długo kasku nie używałem bo była zmiana na enduro

Jak sprawowała się wentylacja i wyciszenie kasku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja polecam ciuchy halvarssons mam kurtke str qattra ,spodnie gi-pants,buty cruiser nie za bardzo offowe ale zaje wygodne kurtke polecam w kolorze piaskowym latem bez podpinki nie byłem wcale zapocony generalnie ciuchy nie za tanie ale naprawde warte swej ceny ,w larrsonie można obejrzeć i poprzymierzać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapoznaj sie z ofertą szwedzkiej firmy Hallvarsons. Uważam , że bardzo dobra relacja ceny do jakości .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie doczytałem wątku do konca i kolega mnie uprzedził . Kupić mozna tez przez skelp internetowy KOBI . Ja w zasadzie tylko rekawiczki mam Vanucci a cała reszta sprzętu to STR , Jofama i Hallvarsons . Dlatego po 5 sezonach mogę polecić tą firmę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×