Skocz do zawartości

Recommended Posts

Są do wzięcia dwa komplety w rozmiarach do gs-a (wersja standard nie Dakar) w Wilmacie w Toruniu, podobno w bardzo dobrym stanie (jeszcze ich nie widziałem, jak zobaczę to zamieszczę zdjęcia). Cena jednego kompletu 200 zł. Jeden wstępnie zarezerwowałem dla siebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do zwykłej Efki podejdą? Pokaż jakieś zdjęcia...

Edytowane przez tomasz0803

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh, oglądnij, oceń i daj znać. Wstępnie bym się na nie pisał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oki, w poniedziałek postaram się podrzucić jakieś foty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są do wzięcia dwa komplety w rozmiarach do gs-a (wersja standard nie Dakar) w Wilmacie w Toruniu, podobno w bardzo dobrym stanie (jeszcze ich nie widziałem, jak zobaczę to zamieszczę zdjęcia). Cena jednego kompletu 200 zł. Jeden wstępnie zarezerwowałem dla siebie.

Jeśli są w dobrym stanie to ja się piszę . We wtorek 2-go bedę w Toruniu, mógłbym odebrać osobiście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle :evil: i nie chodzi o stan opon bo jeden komplet jest nawet ok tym bardziej, że cena spadła do 150 zł za przód i tył ale tylne koła mają szerokość 150 więc pasują właściwie tylko do dużego GS-a. Przód do 650 ki podejdzie ale właściciel chce sprzedać tylko w komplecie. Być może ktoś będzie chciał kupić w tym rozmiarze więc zdjęcia zamieszczam. Jeden komplet ma trochę wyząbkowany przód drugi jest ok.

2012-09-24%252017.29.35.jpg

2012-09-24%252017.29.23.jpg

2012-09-24%252017.30.01.jpg

2012-09-24%252017.29.47.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×