Skocz do zawartości
Aanis71

specjalista od terapii manualnej

Recommended Posts

Jak w temacie, poszukuję sprawdzonego specjalisty od terapii manualnej, bądź chiropraktyka. Najlepiej gdyby był z okolic Wrocławia . Może macie kogoś godnego polecenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo mocno się zastanawiam, czemu w tym temacie nie ma jeszcze głupich komentarzy :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale dla czego miałyby być?

Ps: Terapeuta manualny to nie w 100% to samo co chiropraktyk. Istotnym jest to, co komu dolega, niestety czasem można więcej zaszkodzić niż pomóc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

potrzebny jest do odblokowania zblokowanych kręgów lędźwiowych. Ponoć dopiero po odblokowaniu będzie można stwierdzić którą kończynę mam krótszą. Bo teraz co ortopeda to inna teoria, raz lewa, raz prawa i tak w kółko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bym powiedziała teoria lekko naciągana z "odblokowywaniem kręgów"- co kolwiek to miało by znaczyć- popytam się u siebie w Klinice- może się nie znam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz ja totalnie się nie znam, wierzę (z ograniczonym zaufaniem) specjalistom.Dziękuję za pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam rosjanina mieszka w Zielonej Góra,a przyjmuje w kilku miastach.

Jestem z niego bardzo zadowolony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo mocno się zastanawiam, czemu w tym temacie nie ma jeszcze głupich komentarzy :-D

bo byłem na mieście :lol:

potrzebny jest do odblokowania zblokowanych kręgów lędźwiowych. Ponoć dopiero po odblokowaniu będzie można stwierdzić którą kończynę mam krótszą. Bo teraz co ortopeda to inna teoria, raz lewa, raz prawa i tak w kółko.

Aaniś, mówiłem Ci, że to nie Ty, tylko Dakar ma skrzywione stópki i trza je naprostować :-D,

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×