Skocz do zawartości
WINO

Oddam w dobre ręce BMW R 1200 GS

Recommended Posts

Czas na zamianę..... jak się nie zmienia nic, to nic się nie zmieni a to prowadzi do monotonii......

a więc... :cry:

BMW R 1200 GS ( szary )

Rok produkcji 2007

Przebieg obecny 43500 i rośnie

Posiada książkę serwisową - serisowany w ASO BMW, ostatni udpkumentowany przez ASO przegląd przy ptrzebiegu 29 000 w 2010r

W roku 2011 trafił do mnie przy przebiegu 37 124.

Przy przebiegu 38 500 zrobiłem przegląd na oryginalnych płynach w nieautoryzowanym warsztacie, ściśle wg. wskazań serwisu ( w Rzeszowie BMW motocykli nie serwisuje ).

Motocykl ubezpieczonyny z aktualnym pzeglądem, cały czas użytkowany....

Stan techniczny jak i wizulany określam jako bardzo dobry ( po za kilkoma ryskami ;-) ), kto widział ten wie.....

Motocykl sporwadzony ze Szwajcarii ( jestem drugim właścicielem ), tam miał przygodę parkingowo-asfaltową.

Właścicel nie utrzymał motocykla przy stromym wyjeździe i motocykl przewrócony zsunął sie kilka metrów po asfalcie w dół. Po czym podniesiony pojechał dalej...

Po tej przygodzie pozostał porysowany lewy dekiel cylindra, lekko kufer centralny, delikatnie handbar, ( celowo nie wymieniam aby przypominał podczas zapędów prędkościowych ).

Wyposażenie:

ABS, ESP, EBD-( czyjniki ciśnienia w kołach ), podgrzewane manetki, chromowane rury wylotowe.

"Komputer pokładowy" ( średnie spalanie, średnia prędkość, ciśniennie w kołach, temperatura powietrza, zasięg ), II tryby dziennego przebuegu.

Dodatkowo: tankbag Kappa dedykowany z podstawą, kufer centralny Givi Maxia, kufry boczne Kappa KGR 33N ( Nowe ), Gmole Touratech.

Opony Continental Conti Trial Attack - przód 50% zużycia tył 30% zużycia

Sprzedam za 34 000 lub zamienię na XTZ 1200..... lub na innego dużego turystyka.....

Zdjęcia dla zainteresowanych na PW lub wkleję w innym terminie, jak ktoś chce pilnie: http://f650gs.pl/topic/3951-alpejskie-sciezki-i-ich-trzech/ tu kilka znajdzie...

Pytania proszę kieorwać na PW. Nigdzie indziej go nie ogłaszam, ciśnienia na sprzedaż żadnego nie mam.....

Jeśli nie pojawi sie dobra propozycja zakupu innego ciekawego motocykla, spełniającego moje oczekiwania to kolejny sezon polatam równie zadowolony jak po obecnym... :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesienna promocja kto uczciwy zainteresowany pewnym sprzętem, jestem skłonny ponegocjować cenę na rozsądnym poziomie. Podczs kiedy kupujący nie chce kufrów, oliczymy centralny 500, dwa boczne 1500, z mocowaniami. Są nowe więc sprzedam lub zostawię dla kolejnego sprzętu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomku, moj znajomy szuka duzego GS'a, podeślesz mi fotki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomku, moj znajomy szuka duzego GS'a, podeślesz mi fotki?

podeślę podaj email będzie łatwiej i szybciej.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×