Skocz do zawartości
Gość

Powitanko

Recommended Posts

Gość

No widze Ramires ze dopiales swego, gratuluje determinacji w stworzeniu tej stronki. Dzieki za plytki, doszlu w koncu do Bialegostoku. Oby bylo nas na tym forum jak najwiecej. Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość ramires

Hej Aras :)

Tak jakos, to faza beta, ale plan mocny, niebawem wyjdzie na jaw co tak naprawde kombinuje i wiem ze to sie wszystkim spodoba :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam!

Gratuluję pomysłu! - fajnie ,że będzie można wymienić się doświadczeniami z innymi użytkownikami 650gs.

Ja przygodę z tym motocyklem dopiero zaczynam...mam go od początku stycznia...i normalnie chyba się zakochałem :) ... w dodatku to mój pierwszy motocykl (co potęguje tylko uczucie...wiadomo pierwsza miłość :) ).

Pozdrawiam wszystkich i byle do wiosny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość ramires

Witaj drakuul

forum się będzie rozwijać

Dla wszystkich naszych użytkowników będzie też pare gadżetów i unikalna poczta :) w naszej domenie

wiem, że ostatnio nie mam czasu pisać za wiele, ale praca .. praca .. i praca .. czasem praca .. a potem praca

tak to jest jak jest się na swoim i pracuje w domu.

Co powiecie na koszulki forumowe?

haft, polo, kolory do wyboru, gwarantowana jakość :)

naszywki będą jak już uporam się z serwerem i ... resztą i będzie czas na grafikę.

Dziwnie się stało, że choć sam jeszcze też nie posiadam moto, już mam wszystko co potrzeba pozytywnie pierdolniętemu dakarowcowi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość

Ramires, cos uzytkownicy małych Gs-ów mało chca sie integrowac. Zagladam na forum czesto, zawsze z nadzieja, ze nasze grono bedzie sie powiekszalo, a tu nic. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość ramires

musze troche popracowac nad pozycjonowaniem :)

spoko wodza, bedzie dobrze. ludzie jeszcze nie wiedza o tym

jak skoncze to co zaplanowalem to mysle, ze nie tylko gs-arze beda tutaj :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się wydaje ,że potencjał jest ...wystarczy zobaczyć ile osób w różnych gazetach opisuje swoje wyprawy właśnie na GS'ach(ok wiadomo więcej jest 1200 ale ale "nasi" tez sa :) ). Stronka powinna się rozwijać i właśnie dawać ludziom możliwości opowiedzenia o przygodach/trasach itp.

Apropo mialem w planach polatac w ten weekend (motocykl mam w Ostródzie a pracuję w Poznaniu) i wybralem sie na mazury...oczywiscie tak do Torunia była wiosna a póżniej jak sniegu najeba...łooo matko no i zjazdy nici....do dupy ....ja chce wiosnę (kolega z BMW był teraz na testach nowych maszyn w Portugali i tam to ponoć teraz raj dla motocyklistów)....

A co do koszulek to Si! jestem na tak :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość ramires

Drakuul, weż Ty zapodaj jakies namiary na siebie, bede na 90% w Poznaniu po 20 lutym, może jakiś browarek? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Wszystkich

Zanim zaczniemy zabawę na tym forum pozwolicie, że się przedstawię nazywam się Jan jestem z Siemianowic śląskich i jak nie ciężko się domyśleć jeżdżę na BMW F650 tak jak wszyscy tutaj moja poczciwa F-ka jest z 99’ roku i ma przejechane 55 Tkm i małe modyfikacje za sobą, co prawda niewielkie, ale zawsze coś zmieniony został wydech na przelot :) i włożone halogenki a także szyba z Givi to by było na tyle.

Co do koszulek forumowych to jestem chętny tak samo jak na spotkanko ciekawie by było zobaczyć inne F-ki zawsze można coś podpatrzeć i wymienić się doświadczeniami.

P.S Dziękuje ramires za zaproszenie

post-63-1320711041266_thumb.jpg

post-63-13207110413516_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość

Drakuul, ostatni weekend byłem w Wawie. Pogoda super, motocyklisci na drogach. Postanowilem wiec ze ja rowniez odpale sprzeta ( chociaz obecnie mieszkam w Białymstoku zimą garazuje go w ogrzewanym garazu u rodziców pod Ostrołęką ). Zapie... wiec do Ostrołęki, dojezdzam ok 15-ej a tu ...pada. Nacieszylem tylko oczy. Ale w najblizszy weekend wsiadam w BUS-a i gonie przywiezc go do Bialegostoku. Sezon czas zacząć!!! Aras

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka,

Stajecie się sławni ja o tej stronie przeczytałem na http://www.f650.co.uk jest nas na razie nie wielu a nie wiem taż jak długo strona działa. O sobie mogę tylko powiedzieć że jeżdżę czarnym GSem a wypadek miałem na żółtym. za dwa tygodnie jadę nim do Polski. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że strona będzie się rozwijać przynajmniej tak dobrze jak angielska.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość ramires

witaj witaj

miło widzieć kolejnego gieesiarza u nas :)

ja ostatnio nie rozwijam tego forum, bowiem zajęty jestem mocno swoim projektem (ale związane z f650) więc mało mnie tutaj.

niebawem (tylko czasu brak chwilowo) zmiana szaty oraz dojdzie cos a'la faq z f650.co.uk w formie wikipedii (wlasnie nad tym pracuje).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość ramires

mam wrazenie ze albo siedza na duzym forum albo w ogole nie wiedza o tym, ze istniejemy, staram sie w mało napastliwy sposob ich zapraszac ale ... jak widac, albo chca albo nie chca.

Jak rozwine troche to forum to mysle, ze bedzie bardziej atrakcyjne.

Siedze nad tą bmwpedia (wikipedia z wszelkimi danymi o f650) i troche czasu to zabiera, ale efekty beda dobre.

Przede wszystkim wszystko po polsku.

gdzies za 2 tygodnie bede pomocy potrzebowac przy podziale glownym tego, ale to napisze.

Materialow jest masa

Zaczalem od podstawowych danych

potem chce pociac te video instrukcje na kawalki, aby szybko miec dostep do tego w formie linkow video online.

w kazdym razie pracuje. chociaz na ten rok nie wiem czy mi sie uda cos kupic, ale za to technicznie bede dobrze przygotowany :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie

Mam od kilku dni pierwszy motocykl (wreszcie) i padło na F650 z 96 roku. Zakochałem się w tej sylwetce i pięknej pracy "singielka", ogólnie jestem miłośnikiem marki BMW wiec wybór sprzęta był oczywisty. W poszukiwaniu instrukcji serwisowej w sieci ( z racji, że słabo to ogarniam) napotkałem to forum i postanowiłem dołączyć do was.

Pozdrawiam wszystkich i życzę bezkolizyjnych wypadów na dwóch kołach.

A to moja maszyna:

post-73-13207110413819_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj darek_werewolf na forum chciałem zapytać, jaki był rok tego żółtego GS-a, na którym wywinąłeś figurkę gdyż jestem zainteresowany kupnem jakiegoś w miarę świeżego GS-ka po wypadku.Mógł byś napisać mi to na prv to jest mój E-Mail jasf650@o2.pl. Przepraszam szanowne grono za off-topa ale nie wiem jak się pisze tutaj na prv :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich

Mam na imię Piotrek, jestem z Wawy i od niedawna jestem posiadaczem żółtego GS-a 650 2004r. Jest to moje pierwsze moto. Przejechałem nim parę kilosów i .... zima się zaczęła. Cholera, jak ja nie lubię już zimy.

Pozdrawiam

Piotrek

post-142-13207110416706_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość

Wiatj, Witaj wsród swoich. Ładny motocykl, a stan technicznt na pewno nienaganny bo jak widze jest to moto od MotoMirka ( Mirka Kopecia ). Zapraszam na wiosne do B-ku poganiac po pieknych lasach. Pozdro. Aras P.s. Tak wygląda moja "pszczółka".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Na moto nie mogę narzekać. Jedynie co mnie wnerwia to pogoda. Jak dla mnie początkującego to trochę za zimno na ganianie na moto. A do Białego to jadę dzisiaj :-) Tyle tylko że nie na motorku a w puszce :-( Ale może niedługo

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... widze forum ruszyło "nienażarty" :) ... to może ja też się przedstawie porządnie:

Witajcie, jestem Michał z Wrocławia i (jako pierwsze moje większe moto) dosiadam Dakarka 2001 od paru miesięcy

l_e9d655e6c875405f8b660f90e8aa733b.jpg

- wrażenia bezcenne 8-) ... napewno często i chętnie będe korzystał z Waszej wiedzy i doświadczenia

Pozdrawiam i do zobaczenia "w drodze" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich forumowiczów . Na początek może się przedstawie . Mirek woj. lubelskie maszynka to BMW F650 z 1997 r. Myślę , ze to bardzo fajna sprawac takie forum gdzie można pogaworzyć sobie na różne ciekawe tematy wymienić doświadczenia itp. Czas mamy zimowy więc jak sie nie da polatac to się w ten sposób pozostaje w temacie. No i poznać sie można z fajnymi ludżmi. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×