Skocz do zawartości
Gość

Powitanko

Recommended Posts

Witam wszystkich

Maciek mi dali na imię ale i tak wszyscy mówią do mnie Cycu rocznik słuszny 1963, czyli jak mój kolega powiedział dorosłem do BMW. Mieszkam w okolicy Nadarzyna a dokładnie wieś SZAMOTY. Z motorkami miałem niewiele do czynienia poza epizodem z pasterskim Moto YAMAHA TW 125 ciut mocniejszy od mojej kosiarki. Od znajomego kupiłem BMW 650 GS prawie nie jeżdżony z 2007. Jak na razie usiłuję skompletować ekwipunek, na razie kask i buty już mam bo te części ciała mam najbardziej typowe, z resztą będzie problem bo wielki to nie jestem ale szeroki "jak to jeden chińczyk powiedział do mnie NO MISTER NO KINGKONG SIZE"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Helo.

Jestem Piotr, od niedawna posiadacz Dakara z 2004r. Jest to moja pierwsza Beemka w życiu i mam nadzieje, że nie ostatnia. Wcześniej latałem Varadero ale postanowiłem przesiąść się na coś lżejszego.

Martwi mnie trochę mały ruch na forum i pewnie będzie ciężko zasięgnąć jakiejś porady czy opinii.

Ludziki piszta coś i się aktywizujta się bo jest nas paru i może być fajnie :)

Życzę Wszystkim dobrej pogody i udanego sezonu.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja się chyba tez nie przywitałem a już jakiś czas jestem na forum :) .

Wiec tak jak przedmówca tez mam na imię Piotr, jestem z Oświęcimia ale praktycznie mieszkam w Krakowie bo tam pracuje. Udało mi się w ubiegłym roku zdać prawko i na koniec sezonu zakupić BMW F650 Dakar z 2001 roku :) .

Także przez zimę odwiedzałem moto tylko w garażu, ale przymierzam się ostro ruszyć w tym sezonie.

Pozdrawiam szanownych klubowiczów i właścicieli BMW i oczywiście zamieszam fotki:

img2780q.th.jpg

img2791z.th.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Panowie. Jestem Szymon. Dosiadam Dakara '01 którego cały czas zbroje by sie troche lepiej nadawał do turystyki. Fotki niebawem :) Jako bywalec różnych for(ów) niektórych z Was poznaje po nikach. Moze to forum sie rozkreci bardziej, ja głownie zagladam na Advrider.pl, suzukidr, afrykańskie, ale o tym tez nie zapomne :)

img0084wjv.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Przygodę z jednośladami zacząłem w 2005 roku wsiadając na skuter Yamaha Slider 50cm, po około roku kupiłem kolejny skuter jednak już większy Burgmana i zrobiłem prwako. Cały czas ciągnęło mnie w teren i dalekie wyprawy, dlatego w ubiegłym roku stałe się szczęśliwym posiadaczem małego GSa. Mieszkam w Poznaniu – jednak dość często podróżuje po Polsce.

Pozdrawiam Klod

3b538c0f2ab90b59.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja pierdziule.... ale wykop.

Jak juz zaczalem to tez powitam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oooooo faktycznie wykop. A ja z automatu Powitać wpisałem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać zawsze można ;)

lepiej późno niż wcale ;)

Edytowane przez Doodek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×