Skocz do zawartości
RaY

Kupie Dakar

Recommended Posts

Witam, jak w temacie:) Model z 2 świecami, kuferek centralny oraz gmole mile widziane. Pozdrawiam i czekam na oferty!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam dokładnie taki! :D ale do sprzedania dopiero w przyszłym roku (po zakończeniu leasingu).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

yo, mam dakara 04 z gmolami i innymi pierdołami bez kufrów, zainteresowany ? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co kojaże to ten ostatni wisi na allegro od zeszłej jesieni. Oglądał go na pewno Cykli bo rozmawiałem z nim o nim. Z tego co pamietam to również anglik. Zapytaj Cykli'ego bedzie więcej wiedzial.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
co koledzy z doświadczeniem powiedzą na temat tego modelu?

http://allegro.pl/show_item.php?item=11 ... s%C5%82any.

mi się bardzo podoba dopracowanie motoru pod kątem wypraw lecz jeśli chodzi o mnie to trochę za wcześnie.

O tym BMW coś wie MIKO, gdzieś go wypatrzył na jakimś innym forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety, nie mam możliwości żeby sprawdzić tego Dakara, ale może Pietro mógłby podjechać i go obejrzeć? Jeśli to ten co go chciałem kupić w zeszłym roku to radziłbym uważać, to był anglik wtedy w niezbyt dobrej formie, pordzewiały na każdej śrubie, dość mocno zaniedbany. Może go wyczyścili? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

O BikeMasterze zapomnij- wszystko pieknie wygląda na fotkach ale w realu to jedno wielkie g... . Kilkukrotnie dochodziły jeszcze słuchy o szwindlach w papierach i dziwnych umowach sprowadzenia moto. Radzę wybrać się na oględziny z dobrym mechanikiem- ja swoje BMki dawałam do obejrzenia Piotrkowi z Narwickiej- na moto3miasto funkcjonuje jako Madmax- człowiek zna się na rzeczy i wielokrotnie uratował znajomych przed wtopieniem kasy. Mogę służyć namiarami- przez priva. PZDR

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziękuję za wypowiedzi i spostrzeżenia. Szukam nadal. Paweł... zastanowiłeś się w temacie ekspertyzy w salonie we Wrocławiu?

Bawarka.. z pewnością skorzystałbym

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[ Może go wyczyścili? :)

nie Cykli, to dokladnie ten sam motor tylko obnizyli cene, dlatego wyglada jakby byl lepszy... :lol:

Swego czasu sam sie nad nim zastanawialem i jest to na 100% anglik. :D Ciesze sie ze go nie kupilem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma kłopotu Francua. ustalimy szczegoly na prv. Czekam na wiadomosci

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
co koledzy z doświadczeniem powiedzą na temat tego modelu?

http://allegro.pl/show_item.php?item=11 ... s%C5%82any.

mi się bardzo podoba dopracowanie motoru pod kątem wypraw lecz jeśli chodzi o mnie to trochę za wcześnie.

O tym BMW coś wie MIKO, gdzieś go wypatrzył na jakimś innym forum.

coś gdzieś tu nawet o nim już pisałem... chyba chodziło że ma przebieg słuszny, jakieś dalekie bałkany za sobą i bak akcesoryjny bardzo drogi, który na pewno będzie bardzo trudno sprzedać, bo poco to komu, chyba że na stepy kazahstanu, ale tam wystarcza kalnistry chociażby na podnóżki pasażera mocowane, tam się lans nie liczy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ach.. wątpliwości,wątpliwości, wątpliwości ....

waham się nad wyjazdem do Niemiec po Dakara. Znalazłem jeden model z moich okolic ale ... zastanawia mnie cena, czy podawany powód jest bajerem czy faktem.. http://otomoto.pl/bmw-gs-f650-gs-dakar-M2080098.html

Może ktoś coś słyszał

Inna wątpliwość to Czy wersja Dakar czy jednak na początek z mniejszym kołem zwykły GS.. czy ktoś miał taki dylemat?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No piękna maszynka, ja bym pojechał obejrzeć. Cena niska może naprawdę gościa przypiliło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już pisałem w jakimś poście (ktoś się dopytywał o ten egzemplarz), nie podoba mi się prawa strona silnika (spaw, pomalowana rdza albo wyjątkowo niefortunna gra świateł na zdjęciu :)), no i lewy migacz jest złamany.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki zwierz, dzięki vengosh. kurcze... jak wy dokonaliście zakupu, ile czasu szukaliście? ponawiam pytanie: czy spinać się i zwracać uwagę tylko na modele od rocznika 2004 (świeca itp) czy nie zawężać tak filtrowania i szukać także w modelach 2002, 2003. Jestem przygotowany finansowo na połknięcie 2004 ale... nie ma takowych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie na allegro pojawiło się w niedzielę (styczniową, a od pażdziernika-listopada śledziłem ogłoszenia). W poniedziałek rozmowa tel. z kolesiem i bankiem, środa moto zaklepane, sobota moto w garażu.

Jak masz kasę i mocno Cię nie pili ( idzie jesień, zaraz po sezonie), to ja szukałbym młodszej maszyny. Z czasem coś się dobrego pokaże na rynku.

Powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzięki zwierz, dzięki vengosh. kurcze... jak wy dokonaliście zakupu, ile czasu szukaliście? ponawiam pytanie: czy spinać się i zwracać uwagę tylko na modele od rocznika 2004 (świeca itp) czy nie zawężać tak filtrowania i szukać także w modelach 2002, 2003. Jestem przygotowany finansowo na połknięcie 2004 ale... nie ma takowych.

No ja właśnie nie szukałem długo i teraz pluję sobie w brodę. Za kasę, którą włożyłem w naprawy i którą prawdopodobnie włożę (ostatnio coś pierdyknęło przy rozruchu więc powoli psychicznie przygotowuję się na awarię bendixa) mógłbym kupić młodszy, a przede wszystkim w lepszym stanie egzemplarz, a jak jeszcze spotyka się po drodze maszynki w takim stanie jak ma np. Rychu, Sledziuj albo Piter to już wogóle człowieka szlag jasny trafia, że zainwestował kasę w takie g.... Coż, cały czas się pocieszam, że przy pierwszym moto dużo ludzi tak ma....Nie mówię, że ten Dakar, którym Jesteś zainteresowany jest zły, zwracam tylko uwagę na elementy, które zaniepokoiły by mnie przy zakupie (obecnie :)).

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się tobie nie spieszy to daj sobie czasu :!: Patrz czasem też na niemieckich stronach - ebay itp. Powoli będzie coraz więcej maszyn, gdyż zbliża się koniec sezonu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Francua - widzę, że też jesteś na kupnie swojego pierwszego moto :lol:

...tylko dysponujesz trochę grubszym portfelem :).

Ja szukam czegoś tak najlepiej do 10k - więc raczej nie będę robił Ci konkurencji :lol: Ten Dakar z Helu jest jednak kuszący (rocznik, cena, przebieg). Rozmawiałem z gościem w zeszłym tygodniu. Generalnie chce go sprzedać bo chce sobie kupić kabrioleta :shock: Nie ukrywa, że wystawiał go wcześniej za więcej ale "jakoś nie cieszył się zainteresowaniem". Potwierdzam, był wcześniej wystawiony - chyba za 14900. Gość ma go podajże od kwietnia, sprowadził mu go jego znajomy ale nie ma i nie miał żadnej dokumentacji potwierdzającej przebieg :D W tym czasie nic nie robił przy moto i nie zna się na tym więc trudno jest mu coś więcej powiedzieć. Ale gość telefonicznie wzbudzał zaufanie.

Vengosh - to w moim wątku zwróciłeś na tę prawa stronę uwagę :)

Pozdrowionka i powodzenia w zakupach :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Francua - ... ten sam dylemat, czy ewentualnie Dakar jest odpowiedni na pierwsze moto, czy lepiej zacząć od GSa.

...wiem, wiem to zależy gdzie będziemy jeździć;

odpowiadając niektórym: ... ale żaden nowicjusz nie jedzie w swoją pierwszą trasę w teren :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×