Skocz do zawartości
RaY

Kupie Dakar

Recommended Posts

Francua - widzę, że też jesteś na kupnie swojego pierwszego moto :lol:

...tylko dysponujesz trochę grubszym portfelem :).

Ja szukam czegoś tak najlepiej do 10k - więc raczej nie będę robił Ci konkurencji :lol: Ten Dakar z Helu jest jednak kuszący (rocznik, cena, przebieg). Rozmawiałem z gościem w zeszłym tygodniu. Generalnie chce go sprzedać bo chce sobie kupić kabrioleta :shock: Nie ukrywa, że wystawiał go wcześniej za więcej ale "jakoś nie cieszył się zainteresowaniem". Potwierdzam, był wcześniej wystawiony - chyba za 14900. Gość ma go podajże od kwietnia, sprowadził mu go jego znajomy ale nie ma i nie miał żadnej dokumentacji potwierdzającej przebieg :D W tym czasie nic nie robił przy moto i nie zna się na tym więc trudno jest mu coś więcej powiedzieć. Ale gość telefonicznie wzbudzał zaufanie.

Vengosh - to w moim wątku zwróciłeś na tę prawa stronę uwagę :)

Pozdrowionka i powodzenia w zakupach :D

:? hmmm...ja nie wiem, ale jak slysze ze gosc sprzedaje moto ktorym jezdzil, ale nie bardzo na nim sie zna, to mi sie od razu czerwone swiatelko zapala :cry: - to jakas podpadziocha - na moje oko gosc kupil, bo sie napalil, albo mial okazje tanio kupic i teraz zobaczyl, albo sie dowiedzial co ma i dlatego sprzedaje - tak ja uwazam - mam nadzieje ze sie myle :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Francua - ... ten sam dylemat, czy ewentualnie Dakar jest odpowiedni na pierwsze moto, czy lepiej zacząć od GSa.

...wiem, wiem to zależy gdzie będziemy jeździć;

odpowiadając niektórym: ... ale żaden nowicjusz nie jedzie w swoją pierwszą trasę w teren :)

W piarwszą może nie jedzie ale w drugą już może. Gdzie jest napisane, że jak Dakar to w teren odrazu trzeba jechać? Na asfalcie też dobrze daje sobie radę :lol:

Nauczysz się na asfalcie i polecisz w lakki teren. Nie mósisz zaraz orac poligonów jak MiKo :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Inna wątpliwość to Czy wersja Dakar czy jednak na początek z mniejszym kołem zwykły GS.. czy ktoś miał taki dylemat?

wielu miało :) w tym i ja - teraz niewyobrażam sobie niemieć Dakara, tudzież mieć nieDakara :lol:

na poważnie to jeżeli przed kupnem potrafisz się określić czy wolisz asfalt czy natural-grunt to wybór łatwy...

- nie kupuj GSa-nieDakara jeśli ciągnie cię w teren

- jeśli wolisz asfalt i jesteś niższy niż 176cm to nie kupuj Dakara

... to tak na szybko :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziękuję dziekuję, te podpowiedzi na szybko są bardzo pomocne. Dziś analizowałem przez cały dzień ten temat. JEstem przekonany że to ma być Dakar. Głownym powód jest oczywisty i zastanawiam się nad czym ja się zastanawiałem :) ...

przeciez ja kocham off road.

cierpliwość jest cnotą - więc cierpliwie będę szukał/czekał na ten MÓJ egzemplarz

Ten model z Sopotu (nie z Helu) obejrzę - i napiszę co i jak

pozdrawiam i dzięki za wsparcie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten model z Sopotu (nie z Helu) obejrzę - i napiszę co i jak

To jest ten sam o którym mówiłem, gość w danych kontaktowych ma: "Sopot Hel (woj. pomorskie), ". Do obejrzenia w Poznaniu lub Sopocie.

Powodzonka !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×