Skocz do zawartości
monia

1 cylinder

Recommended Posts

Miko nie wprowadzaj zamętu! ;-) Trampek na dobrych oponach świetnie sobie radzi poza asfaltem, sprawdziłem idzie jak czołg. Wszystko zalezy kto co lubi, mnie te wibracje GS-a odpowiadają (chociaż kobietą nie jestem hahaha) do tego charakterystyczne dudnienie z wydechów, przyznaje racje Doodkowi że z wiatrem trzeba powalczyć. Własciciel tegoż trampka jak przejechał sie moim GS-em, stwierdził że czuł jak by ktoś pod jego dupskiem młotkiem napier...lał w garnek z pokrywką;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miko nie wprowadzaj zamętu! ;-) Trampek na dobrych oponach świetnie sobie radzi poza asfaltem,

raczej mi chodziło o to, że na asfalcie milej na trampku niż na GSie ;) a poza asfaltem to zależy od człowieka ;) i na R1 się da :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki wszystkim za cenne uwagi.Zwlaszcza ten mlotek i garnek z pokrywka mocno przemowil do mojej wyobrazni:-)). Zaczelam rozwazac zmiane zainteresowan na FZ 6.....

Bo jazda w terenie nie jest dla mnie az takim priorytetem by akceptowac takie" doznania "na szosie...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ostatecznie pewna co do doznań będziesz dopiero po swoich subiektywnych doświadczeniach w trackie jazd na żywo... te pokrywkogarnki to tylko subiektywna ocena kogoś tam kogoś... pierwszy raz coś takiego słyszałem, zazwyczaj słyszy się opinie odwrotne... ale jakieś tam wstępne przemyślenia myślę Ci nasze wpisy nasunęły ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...Zaczelam rozwazac zmiane zainteresowan na FZ 6.....

z Fazerką wszystko jest oki, pod warunkiem, że nie masz "słusznego" wzrostu. Jeździłem parę miesięcy tym sprzętem, jest ok, ale niestety ze względu właśnie na mój wzrost byłem non stop pochylony, a do turystyki motocyklowej to niefajne jest :-( no chyba że chcesz moto do śmigania po centrum, które i tak mamy rozkopane na maxa :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fazer mi sie marzy po eFce, ale obawiam sie, ze nie bedzie taki wygodny.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cbf, fazer, bandit, sv itp to wszystko jedno to samo praktycznie. A tam mialo byc "marzyl" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam 160 cm. Nie ma wiec dla mnie za malych motorow ;-)

aa, czyli mogą być za duże :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki wszystkim za cenne uwagi.Zwlaszcza ten mlotek i garnek z pokrywka mocno przemowil do mojej wyobrazni:-)). Zaczelam rozwazac zmiane zainteresowan na FZ 6.....

Bo jazda w terenie nie jest dla mnie az takim priorytetem by akceptowac takie" doznania "na szosie...

Nie możesz od razu przekreslać jakiegoś motka bo coś tam ktos powiedział, dopiero którys z kolei sprzęt powie ci czego chcesz, czy to jest ten kierunek, nie ma wyjścia, trzeba wsiąść i pojeździć aż się przekonasz co ci sie podoba, dla mnie ten pokrywogarnek jest super, przesiadłem się z crossa i lubię czuć pod dupą warkot silnika, wiedzieć że mogę w każdej chwili zjechać z asfaltu, przejechać przez krawężnik bez obawy że coś urwę lub zawadzę silnikiem. Jest super, brakuje tylko czasami mocy. Taaa..... niech moc będzie z wami ;)
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Monia, nie poddawaj się, jest w Poznaniu trochę GS-ów, dogadaj się, umów, przymierz do sprzęta i będziesz wiedziała czy to jest to, czy nie ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×