Skocz do zawartości
Pawel

"Żółte" fotoradary

Recommended Posts

Nie wiem jak w waszych stronach ale np na krajowej "8", pomiedzy wrocem a klodzkiem, nowe żółte "budki" działają i to wszystkie!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koło mnie też kilka działa, jakiś czas temu im machałam bo tak ładnie błyskały ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robisz sobie zdjęcia fotoradarem ? :) Na FB widziałem twoje nowe zdjęcie w kasku, nie sądziłem ze było takie drogie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak w waszych stronach ale np na krajowej "8", pomiedzy wrocem a klodzkiem, nowe żółte "budki" działają i to wszystkie!

a co, myślałeś że burza idzie :?: :lol:

Łańcuch ma z lewej :P

ale kierownicę z prawej :-D

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, orientujecie się ile i gdzie są już fotoradary cykające zdjęcia "od tylca". Spotkał się ktoś z takim wrednym urządzeniem? Podobno już gdzieś tam są.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na pewno "mobilne" fotoradary" mogą robić zdjęcia od tyłu... ostatnio oglądałem zdjęcie puszki znajomego...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiekszość radarów może robić zdjęcia od tyłu, zależy tylko w którą stronę skierowany jest obiektyw, miałem już tą watpliwą przyjemność sprawdzić to w praktyce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiekszość radarów może robić zdjęcia od tyłu, zależy tylko w którą stronę skierowany jest obiektyw, miałem już tą watpliwą przyjemność sprawdzić to w praktyce

zgadzam się a Przemem całkowicie mam 21pkt :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, orientujecie się ile i gdzie są już fotoradary cykające zdjęcia "od tylca". Spotkał się ktoś z takim wrednym urządzeniem? Podobno już gdzieś tam są.

W Łodzi ogromna większość, albo nawet już wszystkie łapią z tyłu :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, orientujecie się ile i gdzie są już fotoradary cykające zdjęcia "od tylca". Spotkał się ktoś z takim wrednym urządzeniem? Podobno już gdzieś tam są.

Łódź, Al. Włokniarzy/ LIściasta, Łódź, ul. Pabianicka okolice Selgrosa kier centrum Łodzi to tak na dzien dobry:D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi blysnelo trzy razy w oczy wiec raczej robiły "do przodu"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatni, który płaciłem też miałem od zakrystii ale to był przenośny. Jechałem na motocyklu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, orientujecie się ile i gdzie są już fotoradary cykające zdjęcia "od tylca". Spotkał się ktoś z takim wrednym urządzeniem? Podobno już gdzieś tam są.

Nie gdzieś a w okolicach Dakarowego.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi blysnelo trzy razy w oczy wiec raczej robiły "do przodu"

łeeee, tylko 3 razy, albo więcej radarów nie było, albo się starzejesz i wolniej jeździsz :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i coś dla Wrocławiaków :-D

źródło strony

Kierowcy! Zapiszcie sobie te dane: skoda octavia z numerami rejestracyjnymi DW485AG oraz skoda octavia z numerami DW077AA. To w tych samochodach wrocławscy strażnicy miejscy ukryli fotoradary. Oto mapa miejsc, gdzie we Wrocławiu można zostać namierzonym przez straż oraz tych, które szczególnie często odwiedzają z "suszarkami" policjanci.

507ecaa6e60d0_p.jpg

507ecaac7ab0a_p.jpg

507ecaafe2d43_p.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ta DW077AA juz nie jezdzi :)

no zobacz, artykuł z 18-10-2012, a już zepsuli :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł , jak błyskało z przodu trzeba było blendę użyć :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam przenośne pstrykają od tylca . Sam doznałem tej zboczonej nieprzyjemności:(

1257419792_by_emieimis_600.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, orientujecie się ile i gdzie są już fotoradary cykające zdjęcia "od tylca". Spotkał się ktoś z takim wrednym urządzeniem? Podobno już gdzieś tam są.

Warszawa trasa łazienkowska. Wczoraj widziałem skurczybyka w akcji.

Na szczęście nie mnie zdjął...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w podpoznańskich Sadach, DK92, na bramkach winietkowych są kamery/radary robiące "na żółwia" znaczy od tylca, zależy jak akurat są ustawione

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×