Skocz do zawartości
Pawel

"Żółte" fotoradary

Recommended Posts

Nigdy mandatu nie zapłaciłeś ? :D 

Ja w Polsce nie zapłaciłem od chyba 10-11 lat , jak mi zabrali prawko to sąd orzekł grzywnę  - ale to było chyba w 2016 roku . Ostatni austriacki jest moim trzecim w tym kraju , poprzedni zapłaciłem za 120/100 na Brenner Autobahn  sześć lat temu jadąc w to samo miejsce :default_dry: / 90 eurasów/  . Pierwszy był w 2008 - wracałem z Czarnogóry i zapłaciłem 25 euro w Drassenhoffen , ostatniej wiosce w Austrii . Kiedyś to opowiadałem na zlocie - "mądrość" austriackiego policmajstra nadaje się na scenę z filmu :default_dry: . 

Mandat jest płatny po połowie z innymi uczestnikami "wycieczki" - taka była umowa . Chyba potaniały mandaty albo inne "województwo" ma inny cennik .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 6.07.2023 o 20:06, mario2007 napisał:

Nigdy mandatu nie zapłaciłeś ? :D 

Ja w Polsce nie zapłaciłem od chyba 10-11 lat , jak mi zabrali prawko to sąd orzekł grzywnę  - ale to było chyba w 2016 roku . Ostatni austriacki jest moim trzecim w tym kraju , poprzedni zapłaciłem za 120/100 na Brenner Autobahn  sześć lat temu jadąc w to samo miejsce :default_dry: / 90 eurasów/  . Pierwszy był w 2008 - wracałem z Czarnogóry i zapłaciłem 25 euro w Drassenhoffen , ostatniej wiosce w Austrii . Kiedyś to opowiadałem na zlocie - "mądrość" austriackiego policmajstra nadaje się na scenę z filmu :default_dry: . 

Mandat jest płatny po połowie z innymi uczestnikami "wycieczki" - taka była umowa . Chyba potaniały mandaty albo inne "województwo" ma inny cennik .

i po co to tak rozpamiętywać ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wolno więc jeszcze dwa zapłaciłem - 40 + 55 eurasów . W przyszłym sezonie ja nie prowadzę do Włoch , małżonkę wsadzam za kierownicę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wolno więc jeszcze dwa zapłaciłem - 40 + 55 eurasów . W przyszłym sezonie ja nie prowadzę do Włoch , małżonkę wsadzam za kierownicę 
Co to jest, ja w sumie dzień po dniu, w naszym pięknym kraju, zapłaciłem oststnio sporo więcej niż Ty w jakichś tam "Włochach" cza umić jeździć, a nie memlasić

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja absolutnie nie narzekam , również uważam że nas po prostu kroją mandatami w Polsce w stosunku do zarobków i chyba nic tego nie zmieni.

A młodzież w żółtych megankach seriami traci życie - nie tędy droga moim zdaniem . Miałem takie auto i ono naprawdę nie wybacza - jak braknie umiejętności to ... . Ja swego czasu zwiedziłem chyba wszystkie tory w Polsce /nawet z koleżanką małżonką/ i do tego to się super nadaje .

Nie mam żalu , po prostu nie uważałem widać wystarczająco i trzeba płacić. U nas było by razy cztery i to jest słabe.


Wysłane z mojego 2201116SG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby nie płacić FB_IMG_1693042325122.jpg

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skończyło się rumakowanie w CZ Screenshot_20240106_015418_Facebook.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Skończyło się rumakowanie w CZ Screenshot_20240106_015418_Facebook.thumb.jpg.561e019131387d1b393490d32beb1612.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka


Widać bywają.. albo strasznie chcą być od nas lepsi trudno.. nie będziemy tam jeździć.. też

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Rower to jednak dobra rzecz..

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

A i w błocie pociągnie 20231231_112551.jpg

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
431450435_824808063023844_9058248035485901519_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=SuSJyx-_lvMAX_UFDTv&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AfBOjMKB1bpkYBXUVWEZbDxxvOSKxpWEaVGWSvpyT4Wrcw&oe=65F68DF5
Uff.. to dzisiaj jeszcze się uda

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, dakarowy napisał:

Uff.. to dzisiaj jeszcze się uda emoji123.pngemoji41.pngemoji28.png

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
 

Znaczy dziś trzeba wracać do domu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracaj lasem.

Słyszałem że nie ma przepisów wykonawczych więc na razie chyba luzik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nasze złoty stracą na atrakcyjności


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

…albo będą bardziej emocjonujące


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×