Skocz do zawartości
Pawel

"Żółte" fotoradary

Recommended Posts

Jeździłeś z nim? :D

No na szczęście nie, bo pewnie bym go zgubił i później musiałbym go szukać :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzę, że Ty latałeś z Pawłem - tak bez kwitów, bez motka :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawełku sorki nie czytałem :oops: . wczoraj rozmawiałem z kolegą i napisałem to co mi powiedział , mea culpa ;-) .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no mam . to że ktoś pracuje w straży miejskiej to go nie dyskwalifikuje tak z automatu . mam jeszcze innych kolegów :beer: , nie wszyscy są mundurowi :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to już w życiu bywa, że "ci fajni" to nasi znajomi, a ci źli to te głąby co blokady na kołach zakładają i z fotoradarami lotają to tu to tam ;)

Jak znasz tego fajnego to spoko - ciężko mu tam wśród tych złych musi mu być takiego należy wspierać - :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzy bańki rocznie, skurwysyny! Ale wójt to dopiero As przestworzy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze to nie moja gmina :-P a sąsiadująca, po drugie u nas będzie to samo, po trzecie płacę niemałe już podatki, po czwarte jestem w stanie płacić wyższe w imię sprawiedliwości ;-)

10% to chyba lekka przesada, w sensie że więcej, tzn wszystkie ich urządzenia przynoszą wyższy dochód, zresztą podobnie w mojej gminie, a już Debrzno jest chyba najbardziej dochodowe pod tym względem, z tego co słyszałem rocznie mają z fotoradarów nawet do 7 mln złotych :idea: nie wiem na ile był to plan a na ile faktyczne wykonanie, ale dla tak małych gmin, to "kopalnie złota". Co najgorsze jeden pajac z drugim nie chce całkowitej likwidacji "straży" tylko jej reorganizację i tych darmozjadów będziemy musieli teraz utrzymywać właśnie z naszych podatków! a nie z "Waszych" danin ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze to nie moja gmina :-P a sąsiadująca, po drugie u nas będzie to samo, po trzecie płacę niemałe już podatki, po czwarte jestem w stanie płacić wyższe w imię sprawiedliwości ;-)

(ciach)

ustawodawca określa minimalne podatki, nie zabrania płacić wyższych ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Po pierwsze to nie moja gmina :-P a sąsiadująca, po drugie u nas będzie to samo, po trzecie płacę niemałe już podatki, po czwarte jestem w stanie płacić wyższe w imię sprawiedliwości ;-)

10% to chyba lekka przesada, w sensie że więcej, tzn wszystkie ich urządzenia przynoszą wyższy dochód, zresztą podobnie w mojej gminie, a już Debrzno jest chyba najbardziej dochodowe pod tym względem, z tego co słyszałem rocznie mają z fotoradarów nawet do 7 mln złotych :idea: nie wiem na ile był to plan a na ile faktyczne wykonanie, ale dla tak małych gmin, to "kopalnie złota". Co najgorsze jeden pajac z drugim nie chce całkowitej likwidacji "straży" tylko jej reorganizację i tych darmozjadów będziemy musieli teraz utrzymywać właśnie z naszych podatków! a nie z "Waszych" danin ;-)

W takiej np Oleśnicy pod Wrocławiem, straż miejska uchwałą rady miejskiej została zlikwidowana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze to nie moja gmina :-P a sąsiadująca, po drugie u nas będzie to samo, po trzecie płacę niemałe już podatki, po czwarte jestem w stanie płacić wyższe w imię sprawiedliwości ;-)

10% to chyba lekka przesada, w sensie że więcej, tzn wszystkie ich urządzenia przynoszą wyższy dochód, zresztą podobnie w mojej gminie, a już Debrzno jest chyba najbardziej dochodowe pod tym względem, z tego co słyszałem rocznie mają z fotoradarów nawet do 7 mln złotych :idea: nie wiem na ile był to plan a na ile faktyczne wykonanie, ale dla tak małych gmin, to "kopalnie złota". Co najgorsze jeden pajac z drugim nie chce całkowitej likwidacji "straży" tylko jej reorganizację i tych darmozjadów będziemy musieli teraz utrzymywać właśnie z naszych podatków! a nie z "Waszych" danin ;-)

cytując Vena :lol:

Nie dość, że laluś to jeszcze stara się zgrywać jajcarza :lol:

W takiej np Oleśnicy pod Wrocławiem, straż miejska uchwałą rady miejskiej została zlikwidowana.

orły ze straży miejskiej nie potrafiły ustawić fotoradaru czy nie ma dróg? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"ósemka" poszła dookoła miasta a nie przez centrum :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja się sądziłem ze strażą w Prusicach o stacjoinarny fotoradar . niestety zostaje . buraki nawet nie mają własnej siedziby tylko pokój w urzędzie gminy - straż liczy trzy osoby , wszystkie zajmują się korespondencją z klientami , nikt nie chodzi po "mieście" , nawet mundurów nie posiadają :-D ... . co do pomorskiego to mi wiadomy kolega kiedyś powiedział że "nawet my płacimy w Człuchowie..." i niestety miał rację :-D . ja prowadziłem , małżonka bezpunktowa wzięła na siebie /jej samochód ja za kółkiem na grzyby jechaliśmy do Swornychgaci.../ a za tydzień dostała 300 za wprowadzenie funkcjonariusza w błąd :-D , wpłatę 300 za radar potraktowali jako wpłatę za mandat zony i dalej chcieli od niej danych kierującego albo 500 za niewskazanie :beer: . wiadomy kolega dwa tygodnie temat odkręcał , w końcu dali spokój . jak życ ??? to była największa perfidia z jaką się spotkałem w postępowaniu mandatowym straży miejskiej w polsce . a teraz się im upierdoli :drinkbeer: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będą działać na pewno do 01.01.2016, później przejmie je (te stacjonarne) zapewne jakieś ITD, a co do tego idioty, to świetnie że mu się udało ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co to ma znaczyć?

Cyt. "- W tej chwili prowadzimy postępowanie w kierunku sprowadzenia zagrożenia w ruchu lądowym – mówi Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy."

Jak nikomu nic się nie stało, to po co jakieś dochodzenie. Może jechał nie łamiąc przepisów ruchu drogowego, chciał wjechać do rowu czy na trawę, może chciał rozwalić swój motocykl. Może chciał sprawdzić sam czy yamaszka wytrzyma wypadek i czy później znów kupić yamahę, czy może co innego.

Podobno Polska to wolny kraj .....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prowadzą to prowadzą, na h...j drążyć temat :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niech sobie rozwala motor i na swojej głowie, tylko niech potem posprząta a nie idzie do domu :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zawsze prowadzą nawet jak wywalisz się na własnym podwórku i ktoś życzliwy zadzwoni... ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×