Skocz do zawartości
Pawel

"Żółte" fotoradary

Recommended Posts

No to zostaje Co orientacja po kompasie ;)

Taki? :lol:

854674_LB_00_FB.EPS_1000.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wskazówki kompasu też nie widzisz ? To kupiłeś wersję Navi w promocji ??? ;)

Ot taki niewinny żarcik. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Da się ustawić 2D, ale bez wyznaczenia trasy ta cipa i tak mi się obkręca. ;)

Ciekawość mnie popchnęła, aby sprawdzić ;)

Po prawej stronie są 4 ikonki. "1" to jest trójkątna strzałka nawigacji do spółki "drogą", a "4" to strzałka "strzałka", która się zamienia w strzałkę kompasu - u mnie tutaj się blokuje obracanie, a zmienia się kierunek świata i odwrotnie, ale ja mam legalną wersję :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To muszę się jeszcze raz pobawić tą najnowszą wersją, bo przez ostatnie testowe 7 dni, pobawiłem się raptem 10 minut, ale strzałka "strzałka" nie reagowała na polecenia i odinstalowałem. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W temacie dwóch aplikacji jednocześnie, przecież można odpalić yanosika bez navi, a nawigację odpalić osobno i nie ma problemu. Yanosik daje info o radarach i patrolach, a osobno włączona nawigacja będzie dawała wskazówki dojazdu. Ja wiele razy korzystałem z navi google i yanosika bez funkci navi jednocześnie i nie było problemu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wiele razy korzystałem z navi google i yanosika bez funkci navi jednocześnie i nie było problemu.

No ... i to jest odpowiedź! :)

Se zainstaluję yanosika to se jeszcze sam sprawdzę ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnosnie przekraczania kompetencji przez straz miejsca i gminna i fotoradarow stacjonarnych. Jakis czas temu dostalem od nich pismo ze zrobili mi zdjecie i zebym zaplacil, potem nekali mnie jeszcze kilka razy z prosba o stawienie sie osobiscie w gizycku na przesluchanie, olewalem.

Ostatnio dostalem wyrok sadu z rozprawy ktora odbyla sie bez stron w ktorej to sad kaze mi zpalacic jednak ten mandat z tego stacjonarnego fotoradaru + drobna oplate.

Takze moze i prawo jest po naszej stronie ale jego interpretacja juz nie, ja juz sie kopac z koniem nie zamierzam i im zaplace te janosikowe

BTW to byla trasa w lesie, gdzie podobno jest ogranicznie do 50 bo teren zabudowany a ja jechalem nedzne 95 (ciezko trafic w 90 bo mam na liczniku 80 i 100 :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnosnie przekraczania kompetencji przez straz miejsca i gminna i fotoradarow stacjonarnych. Jakis czas temu dostalem od nich pismo ze zrobili mi zdjecie i zebym zaplacil, potem nekali mnie jeszcze kilka razy z prosba o stawienie sie osobiscie w gizycku na przesluchanie, olewalem.

Ostatnio dostalem wyrok sadu z rozprawy ktora odbyla sie bez stron w ktorej to sad kaze mi zpalacic jednak ten mandat z tego stacjonarnego fotoradaru + drobna oplate.

Takze moze i prawo jest po naszej stronie ale jego interpretacja juz nie, ja juz sie kopac z koniem nie zamierzam i im zaplace te janosikowe

BTW to byla trasa w lesie, gdzie podobno jest ogranicznie do 50 bo teren zabudowany a ja jechalem nedzne 95 (ciezko trafic w 90 bo mam na liczniku 80 i 100 :))

Niestety, czasem trzeba sądom zwracać uwagę, że podejmują decyzje wbrew prawu. Gdyby koszty takiej przegranej sprawy ponosił następnie sędzia, toby uważał na drugi raz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem dochodzi do takich absurdów, że odbywa się sprawa sądowa bez otrzymania wcześniej listu informującego o popełnieniu wykroczenia (bo np. strażnik nie zmieścił się w 90 dniowym terminie wysłania listu). Przychodzi mandat do zapłaty + koszty rozprawy sądowej, wiem bo mój kolega tak miał choć jakieś dobre 3 lata temu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Immunitet oraz niezawisłość sędziowska chronią przed odpowiedzialnością za takie drobiazgi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty Dakarowy zostaniesz kiedyś współczesnym zbowidowcem, który latach świetności straży wszelakiej musiał się szybko bagnistymi lasami przemieszczać w celu kontaktu z rodziną i możliwością dojazdu do pracy Do tego zmarnowane najlepsze lata bez możliwości wyjazdu na drogi gminne, a wszystko opłacane z Twoich podatków ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie ma sensu. W takiej formie przepisy byłyby skrajnie niekonstytucyjne i niesprawiedliwe. Albo coś pokręcili, żeby brzmiało ciekawiej, albo to taki folklor bez dalszego ciągu.

A ponadto trzeba by zmienić zbyt wiele ustaw i wypaczyć prawo (odpowiedzialność za czyny przez osobę, której nie można przypisać sprawstwa).

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę drogie te pociski. To pewnie już z działką dla ustawiającego przetarg. Ale pomysł sensowniejszy niż brawurowe (a często nielegalne) pościgi po drogach publicznych.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogie ale zapewne wielorazowego użytku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tańsza byłaby Bazuka. I już nie trzeba ścigać tylko posprzątać jezdnię :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tymczasem w Człuchowie :-D

Daniel, jak wszyscy miejscowi wiedzą co to za frędzel, to nie możecie tak po cichu.......obuchem........i zrobić coś........żeby się dłużej męczył? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×