Skocz do zawartości
tomekt

Gmole do f 650 st 1998

Recommended Posts

Maxiu daj znać co z gmolami bo gwiazdka tuż tuż a wiadomo, że najlepsze gmole Mikołaj przynosi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki miałem małe urwanie głowy mam nadzieję, że ogranrę temat do końca następnego tygodnia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki miałem małe urwanie głowy mam nadzieję, że ogranrę temat do końca następnego tygodnia :)

Ale to już było .... ;)

niedługo będę miał własny patent, jak chcesz to czekaj ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to już było .... ;)

wiem, wcześniej miałem czas do następnego sezonu, poza tym to dopiero 5 strona :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaoferował się, że będzie chciał zrobic gmole to teraz go wszyscy dręczymy. Każdy dobry uczynek zostanie zawsze słusznie ukarany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo zamiast cos zaczac w koncu robic to nic tylko pierdzielicie o tym przez 5 kolejnych stron... :-D Czas w koncu ruszyc dupe. Samo sie nie zrobi :drinkbeer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakies postepy/plany/zalozenia/terminy/ceny/przemyslenia/momenty zadumy nad ewentualnymi "seryjnymi" gmolami u ewentualnego producenta?

PS. skoro sie polamaly, to moze warto je uproscic (jak najmniej spawow i zgiec) i wzmonic (grubsze rury) - tak apropos

Edytowane przez daroo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS. skoro sie polamaly, to moze warto je uproscic (jak najmniej spawow i zgiec) i wzmonic (grubsze rury) - tak apropos

Łatwo się mówi.... - pierwsze trzeba mieć jakiekolwiek rury potem trzeba się rozglądnąć za giętarką ... no i spawać by się przydało choć na czymś spróbować. A potem to będzie moment - ze dwa sezony i już prototyp się machnie ;)

Chociaż jak się tak zastanowię, to znam takiego co ma, umie i może zaraz ;) http://mertaspecialparts.com/kontakt/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze wkrotce "na stale" sjade do domu, to w wolnym czasie bym sobie sam ogarnal. Wielkiej filozofii nie ma - pomierzyc, popaczac na zdjecia, zrobic szablon np z drutu, przymierzyc. Jedyny problem bedzie z samym wykonaniem - brak sprzetu, wiec albo pojechac do kogos kto ma migomat i gietarke, albo pozyczyc. Samo wykonanie prostych gmoli raczej nie powinno byc problemem majac dostep do narzedzi i materialu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli nie masz sprzetu to sam nie ogarniesz. To nie jest takie proste. Jeden stelaz juz robilem. Wyszedl super ale wiecej nie chce. Wole to komus dac do zrobienia :)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z Motumbo. Robiłem stelaże pod kufry. Jedna strona poszła szybko, ale druga żeby była symetrycznie -masakra. Ale nie zniechęcam, a nawet wesprę duchowo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stelaż da się zrobić w domu, kwestia pomysłu, pojęcia i wykonania. Moje gmole wyszły "jako tako", wizualnie podobne do tych co sprzedawane są w necie, faktycznie ile skuteczności przy upadku by było, tego nie wiem. Prawie na pewno jestem pewien, że połamały by się, a plastiki razem z nimi. Ale działaj, do odważnych świat należy! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie mówię że się nie da. Moje wyszły zajefajnie, a już na pewno przy upadku się nie połamią. Ale jeżeli miał bym możliwość kupić takie gotowe, to bym się nie zastanawiał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam sie ze Zwierzem. U mnie tez wyszlo dobrze ale bylo tyle kombinacji i dlubania ze kolejny raz bym sobie odpuscil. Koszty gdyby policzyc dokladnie to wyjdzie prawie tyle co za gotowe.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×