Skocz do zawartości
Przem.ek

Kufry alu + stelaż do f650gs

Recommended Posts

Sprzedam komplet kufrów aluminiowych : http://moto-adv.eu/oferta/kufry-boczne.html , rozmiar S

nówki sztuki , bez żadnej ryski , kufry mają akcesoryjne półki na wodę , olej ...

Razem z kuframi sprzedaję stelaż do f650gs , robione przez chłopaka z forum , ogłasza się też na allegro . Wszystko idealnie pasuje .

Cena za komplet 1100zł

mam również oryginalny zestaw narzędzi z f650gs - 150zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedam komplet kufrów aluminiowych : http://moto-adv.eu/o...fry-boczne.html , rozmiar S

nówki sztuki , bez żadnej ryski , kufry mają akcesoryjne półki na wodę , olej ...

Razem z kuframi sprzedaję stelaż do f650gs , robione przez chłopaka z forum , ogłasza się też na allegro . Wszystko idealnie pasuje .

Cena za komplet 1100zł

mam również oryginalny zestaw narzędzi z f650gs - 150zł

Mógłbyś zrobić dokładne rysunki z wymiarowaniem. Chciałbym zrobić sobie sam takie kufry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mógłbyś zrobić dokładne rysunki z wymiarowaniem. Chciałbym zrobić sobie sam takie kufry.

Sorry , ale myślę że z moich "rysunków" wyszedł by Ci najwyżej przystanek autobusowy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy jeszcze aktualne .? Ps. czy ktoś wie czy stelaze z Gs-a beda do F-ki pasować, ewentualnie czy dużo przeróbki jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamieść jakieś fotki swoich kufrów :) mogą być zamontowane :)

....firma która je robiła już się zamknęła ;( ....no i powiedz nam dlaczego się ich pozbywasz no wiesz ukryte wady ? ...lepiej kupić świadomie i się na nikogo nie gniewać :)

Edytowane przez gsdakar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisz też (bo na stronie nie znalazłem) jak one są mocowane? tzn. czy kufry przed spakowaniem muszą być zamocowane czy najpierw można je zapakować a następnie pość z nimi do garażu i zamocować? W moim przypadku jest to istotny element:)

Rozumiem, że cena obejmuje stelaże?

No i przyłączam się do prośby gsdakar'a o podanie przyczyn zbycia tego kompletu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W galerii widze jest jedno zdjecie z zaczepami na wzor Touratechowy ale znacznie gorsze. Wydaje mi sie ze plaskownik przytrzymujacy do stelaza moze miec tendancje do obracania sie. W Touratechowych w tym przypadku jest podfrezowane kolko z tworzywa ktore trzyma plaskownik w odpowiednim miejscu. No i te nakretki na zewnatrz...

Na pewno nie ma opcji sciagniecia kufrow z zawartoscia. Nie widzialem zadnych takich aluminiowych. Po to stosuje sie m. in. torby do kufrow. Zabierasz torbe i idziesz. Po co dzwigac kilka kg samych kufrow?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno nie ma opcji sciagniecia kufrow z zawartoscia. Nie widzialem zadnych takich aluminiowych. Po to stosuje sie m. in. torby do kufrow. Zabierasz torbe i idziesz. Po co dzwigac kilka kg samych kufrow?

Wiem że kilku forumowiczów ma kufry aluminiowe z możliwością wypinania tak jak plastiki na zamek i kluczyk (Bajer, Jezier i jego szwagier).

Moim skromnym zdaniem lepiej spakować kufer i go przypiąć niż torbę, którą jak za bardzo wypchasz to ci się nie zmieści w kufrze albo odwrotnie masz kufer niedopakowany.Albo w tracie zachodzi potrzeba wypiąć kufry z różnych powodów i trzeba się wypakowywać.

Kufry przykręcone "na stałe" to nie jest do końca dobre rozwiązanie.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo w tracie zachodzi potrzeba wypiąć kufry z różnych powodów i trzeba się wypakowywać.

Kufry przykręcone "na stałe" to nie jest do końca dobre rozwiązanie.

Idąc tym tropem polecam looknąć na filmik, tu właśnie wyszedł prolem mocowania od wewnątrz na śruby.. (od 6:13)

od tąd konkretnie jeśli ktoś nie chce czekać ;-)

oczywiście polecam też obejrzeć cały filmik ;-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od tąd konkretnie jeśli ktoś nie chce czekać ;-)

oczywiście polecam też obejrzeć cały filmik ;-)

Dokładnie to widziałem oczyma wyobraźni pisząc wcześniejszego posta. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie to jest ten problem.

Torby za bardzo wypchane - może być problem z ładowaniem do kufra

Wąskie gardło - trzeba wypakować kufry i je zdjąć

Oryginały można wypinać zdaje się z zewnątrz no ale coś za coś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można dorobić sobie mocowania "na klik" jak się trochę pokombinuje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można dorobić sobie mocowania "na klik" jak się trochę pokombinuje ;)

No właśnie. Można zrobić z nich naprawdę fajne kufry. To dobra baza wyjściowa. Nie narzekajcie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×